Brazylia – Serbia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.11.2022

Sergej Milinkovic-Savic, Neymar

Gdzie oglądać mecz Brazylia – Serbia? W czwartkowy wieczór dojdzie do niezwykle ciekawego pojedynku, w którym zagrają ze sobą Brazylia oraz Serbia. Jeżeli chciałbyś go obejrzeć, to w tym tekście dowiesz się, gdzie dostępny jest stream online oraz transmisja TV. Życzę przyjemnej lektury!

Mundial w Katarze to okazja do obserwowania zmagań na najważniejszej piłkarskiej imprezie świata i przeżywania emocji. Przy okazji starcia Brazylii z Serbią możesz podbić jeszcze ilość emocji i skorzystaj z kursu 50,00 na wygraną Brazylii od forBET! Oto szczegóły tej oferty:

  1. Rejestrujesz się w forBET z kodem ZAGRANIE
  2. Grasz kupon zawierający typ na wygraną Brazylii z Serbią
  3. Stawka kuponu: 10 PLN
  4. Jeśli wygrasz, otrzymasz 500 PLN w formie bonusu
  5. Bonus wymaga obrotu 1x (od razu za całość) w kuponie z minimum 4 zdarzeniami, z których każde musi mieć kurs co najmniej 1,30
banner w tekst promocja brazylia serbia

Brazylia – Serbia, transmisja na żywo w TV

Starcie Brazylii z Serbią odbędzie się 24 listopada o godzinie 20:00 na Lusail Iconic Stadium, a jego transmisja TV dostępna będzie w TVP 1 oraz TVP Sport. Faworytami tego pojedynku będą Brazylijczycy, którzy według bukmacherów są najpoważniejszymi kandydatami do końcowego tryumfu. Chcesz poznać nasze typy na Brazylia – Serbia? Sprawdzisz je na naszym portalu! Poznaj również wszystkie typy MŚ 2022.

Brazylia
Nov 24, 2022
19:00
Serbia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19:59, 24 listopada 2022 19:59.

Brazylia – Serbia: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie możesz obejrzeć tego starcia w TV, to jego transmisję znajdziesz na stronie internetowej TVP Sport, gdzie dostępny jest stream online. Chcesz przeżyć ciekawy mecz piłkarski? Zasiądź przed TV lub komputerem, włącz Brazylia – Serbia i ciesz się emocjami sportowymi! Skorzystaj również ze wspomnianej przeze mnie promocji w forBET i zagraj aż o 500 PLN bonusu!

Gdzie oglądać Brazylia – Serbia?

Mecz Brazylii z Serbią obejrzysz w TVP. Na naszym portalu dowiesz się jeszcze, gdzie oglądać Mundial w Katarze. Czekasz na mecz Brazylia – Serbia i liczysz na to, że Canarinhos pokonają rywali? Skorzystaj z kursu 50,00 na taki obrót zdarzeń w forBET i odbierz bonus 500 PLN w przypadku trafienia! Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Pedja Milosavljevic / Sipa / Pressfocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Brazylia - Serbia?

Mecz Brazylia – Serbia obejrzysz w TVP Sport.

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Brazylia - Serbia?

Starcie to zostanie rozegrane 24 listopada o godzinie 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze