Bournemouth – Leicester: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.02.2024

Lewis Cook przyjmujący piłkę

Gdzie oglądać Bournemouth – Leicester? W najbliższy wtorek ekipa Bournemouth stoczy szalenie ciekawe spotkanie w Pucharze Anglii. Rywalem beniaminka będzie aktualny lider Championship, a zatem Leicester City. Jeżeli macie ochotę obejrzeć to starcie na żywo, to wszystkie informacje o transmisji w TV i streamach online znajdziecie w poniższym tekście, do przeczytania którego zapraszam.

Bournemouth – Leicester na żywo w TV

Ekipa Bournemouth po serii 5 kolejnych gier bez zwycięstwa będzie miała dobrą okazję na przełamanie! Leicester City na pewno tanio skóry nie sprzeda, bo mówimy tu o fenomenalnym liderze Championship. Wiele wskazuje na to, że batalia będzie wyrównana i ofensywna, a jej start wyznaczony został na 27. lutego 2024 roku i na godzinę 20:30 polskiego czasu. Mecz 1/8 finału FA Cup będzie można zobaczyć na kilka sposobów, a jednym z nich będzie transmisja w TV. Znajdziemy ją na kanale Eleven Sports 3 i towarzyszyć jej będzie oczywiście polski komentarz, oraz jakość obrazu w HD!

Bournemouth – Leicester gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Pora powiedzieć więcej o innych opcjach, z wykorzystaniem których kibice angielskiej piłki będą mogli obejrzeć mecz Bournemouth – Leicester na żywo i co istotne, za darmo! Spotkania Premier League nie są pokazywane w sieci bezpłatnie, jednak w przypadku gier Pucharu Anglii, takie streamy online istnieją i są dostępne! Warto zajrzeć chociażby na platformę streamingową najpopularniejszego bukmachera w Polsce, a więc na STS TV. Tam odnajdziemy stream online z rywalizacji Bournemouth – Leicester za darmo, o czym więcej poniżej:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Bournemouth – Leicester i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Bournemouth – Leicester?

Wyżej przedstawiłem dwie opcje, za sprawą których kibice będą mogli obejrzeć spotkanie 1/8 finału Pucharu Anglii na żywo! O ile kanały Eleven Sports nie znajdują się w każdej ofercie telewizyjnej, o tyle stream online u bukmachera STS będzie dostępny dla absolutnie wszystkich użytkowników, którzy mają tam konto! Skorzystać będzie można również z aplikacji mobilnej STS i z jej poziomu również śledzić rywalizację Bournemouth z Leicester City. Pozostało mi życzyć możliwie najciekawszego meczu i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze