Borussia Moenchengladbach – FC Koeln: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream na żywo (16.04.2022)

zawodnik moecnhengladnach w meczu z bayernem

W tę niedziele odbędzie się spotkanie Borussia Moenchengladbach – FC Koeln, które zostało zaplanowane na godzinę 18:30. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, którzy mogą tutaj namieszać, ponieważ grają u siebie. Na pewno bezpośrednie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zapowiada się na bardzo ciekawe!  

baner na mecz moenchengladbach - koeln od superbet
fot. superbet

Borussia Moenchengladbach – FC Koeln, gdzie oglądać

Borussia Moenchengladbach w sobotę o godzinie 18:30 podejmie na własnym stadionie FC Koeln. Gospodarze są sporymi faworytami w tym starciu i mają spore szanse na to, żeby dopisać kolejny komplet punktów na swoje konto. Trzeba jednak pamiętać, że Koeln na pewno jest w stanie tutaj zwyciężyć, bo to silny zespół, który ma sporo argumentów po swojej stronie. Zobacz, gdzie będziesz mógł obejrzeć transmisję online z meczu Borussia Moenchengladbach – FC Koeln!

Borussia Moenchengladbach – FC Koeln, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Borussia Moenchengladbach – FC Koeln w TV zostanie pokazana jedynie w aplikacji od Viaplay, bo ta platforma na wyłączność prawa do pokazywania niemieckiej ligi w Polsce. To jednak płatne rozwiązanie, a przecież tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmacherów, a jednym z nich jest Superbet, gdzie za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce odpalisz to starcie. Warto podkreślić, że możesz obraz przerzucić na telewizor i na nim obejrzeć tę rywalizację. To świetne rozwiązanie, któremu warto się bliżej przyjrzeć.

Borussia Moenchengladbach – FC Koeln, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do Superbet musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Jest to ogólnie dość proste, a z racji tego, że przygotowaliśmy specjalną instrukcję, to nie musisz się o to martwić:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz

Przy okazji sprawdź, jak działają freebety bez depozytów i obstawiając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania spotkania Borussia Moenchengladbach – FC Koeln!

Borussia Moenchengladbach – FC Koeln, transmisja online

Transmisja online z meczu Borussia Moenchengladbach – FC Koeln będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Superbet TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Nie jest to nic skomplikowanego, a dzięki temu możesz komfortowo obejrzeć starcie tych drużyn!

Borussia Moenchengladbach – FC Koeln, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Moenchengladnach, ale na pewno Koeln nie odda tutaj trzech punktów bez walki. Jak wyglądają same kursy bukmacherskie na to starcie? Te prezentują się w ten sposób:

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Moenchengladbach - Koeln?

Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane w Superbet.

O której Moenchengladbach zagra z Koeln?

Starcie Moenchengladnach - Koeln zaplanowano na godzinę 18:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze