Borussia Dortmund – Manchester United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 31.07.2023

Thomas Meunier

Gdzie oglądać mecz Borussia Dortmund – Manchester United? W nocy z niedzieli na poniedziałek odbędzie się mecz Borussii Dortmund z Manchesterem United, który będzie starciem towarzyskim. W poniższym tekście dowiesz się, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online tej rywalizacji.

Borussia Dortmund – Manchester United, transmisja na żywo w TV

Towarzyski mecz Borussii Dortmund z Manchesterem United rozegrany zostanie w nocy z niedzieli na poniedziałek 31 lipca o 3:00 naszego czasu. Areną tej potyczki będzie Allegiant Stadium w Las Vegas. Będzie to bardzo ciekawa rywalizacja z perspektywy przedsezonowych przygotowań, w której powinniśmy spodziewać się sporej ilości bramek i ładnej piłki. Jeśli chciałbyś obejrzeć ten mecz, niestety nie będzie on nigdzie transmitowany.

Borussia Dortmund – Manchester United: transmisja i stream online za darmo

Choć transmisja tego starcia nie będzie dostępna, warto wiedzieć, że na polskim rynku zakładów istnieją bukmacherzy oferujący transmisje live. Na ogół jedynym warunkiem, by móc korzystać z takiej możliwości, jest regularne obstawianie zakładów, a do tego rodzaju operatorów należy jak choćby STS czy Superbet.

Gdzie oglądać Borussia Dortmund – Manchester United?

Mecz Borussii Dortmund z Manchesterem United nie będzie nigdzie pokazywany. Mimo to możesz poczuć emocje związane z tym pojedynkiem, ponieważ szeroki wybór zakładów na ten mecz oferuje TOTALbet. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka i zagrać swoje typy bez obaw o utratę pieniędzy! Zachęcam do rejestracji z naszym kodem ZAGRANIE i skorzystania z zakładu bez ryzyka! Powodzenia!

    totalbet zbr

Obrazek w tle: fot. Conor Molloy/News Images/SIPA USA/PressFocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze