Bonusy w eWinner – FREEBET i eWinner Cup z pulą 5000 PLN!

ewinner bukmacher

Dwie promocja na raz? Czemu nie! Dzisiaj macie szansę na zgarnięcie dwóch naprawdę ciekawych bonusów od eWinnera! Pierwszym z nich jest freebet do 25 PLN w zamian za postawienie kuponu z Counter-Strike a drugim turniej w CS:GO z pulą nagrodą wynoszącą aż 5000 PLN! Sprawdź szczegóły obu promocji i ciesz się z dodatkowych środków na grę. Poza tym sprawdź co jeszcze może przynieść Ci eWinner bonus!

Jeśli nie masz jeszcze konta w eWinner a chcesz skorzystać z bonusów to koniecznie je załóż z kodem 1225PLN, który zapewnia 1050 PLN bonusu od depozytu, zakład bez ryzyka do 150 PLN oraz freebet w wysokości 25 PLN!

ewinner bonus na esport

eWinner bonus – zgarnij freebet 25 PLN!

Pierwszą promocję, którą opiszę będzie freebet do 25 PLN. Jak wszyscy doskonale wiemy – praktycznie wszystkie sporty oraz ligi zawiesiły swoją działalność. Na szczęście koronawirus nie ma wpływu na rozgrywki esportowe. Najlepsze drużyny w Counter-Strike próbują swoich sił w w turniejach ESL: Pro League i ESEA.  Jeszcze tylko dzisiaj możecia zgarnąć freebet do 25 PLN w zamian za zagranie kuponu właśnie na zmagania w CS’a.

Aby odebrać freebet na Twoim kuponie muszą znaleźć się  co najmniej dwa zdarzenia, na którąś z wymienionych lig. Kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.0, a stawka to nie mniej niż 10 PLN. Po spełnieniu warunków na Twoje konto trafi freebet 100% od postawionej stawki do 25 PLN. Szczegóły na stronie bukmachera.

ewinner cup bonus

Puchar w CS:GO – eWinner Cup

Tak jak wspomniałem na początku – tym razem bukmacher ewinner nie przygotował jednego bonusu tylko aż dwa! Drugim z nich jest turniej w CS:GO z pulą nagród wynosząca 5000 PLN. Dzisiaj, czyli 3 kwietnia o godz. 15:00 wystartuje pierwszy turniej eWinner Cup, który dostępny będzie na platformie Esportal. Każdy mecz dzisiejszego dnia odbędzie się systemem BO1.

Najlepsza czwórka awansuje do sobotniego turnieju, gdzie w 1/4 czekają już profesjonalni gracze tacy jak np. Kubik czy Szpero. Jutrzejszego dnia każdy mecz zostanie rozegrany w systemie BO3. Czujesz się na siłach, żeby wziąć udział w turnieju, w którym pula nagród wynosi aż 5000 tys. PLN? Takie bonusy od eWinner to my rozumiemy!

Zaloguj się aby dodawać komentarze