Bonusy w Betclic do 5000 PLN dla każdego gracza! [SPRAWDŹ]

bonusmania Betclic

Powiem szczerze, że dawno nie widziałem takiej promocji, dlatego trzeba pochwalić Betclic za naprawdę dobry pomysł. Jeśli do wczoraj założyłeś konto w Betclic, to na Twoim koncie pojawi się bonus. Jakiej wysokości? Od 5 do 5000 PLN! Jeśli szczęście dopisze, to zgarniesz naprawdę niezłą sumkę. W artykule znajdziesz szczegóły promocji i dowiesz się, co jeszcze gwarantuje Betclic bonus!

Bonusy w Betclic to przede wszystkim możliwość zagrania najwyższego zakładu bez ryzyka w Polsce, który wynosi aż 625 PLN! Poza tym możesz liczyć na wyższe o 50% wygrane i wiele innych promocji! Nie czekaj i wykorzystaj Betclic kod promocyjny: 550PLN!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Odbierz swój bonus!

O bonusmanii w Betclic informowałem już tydzień temu. Promocja jest naprawdę prosta i każdy gracz w niezwykle łatwy sposób może zgarnąć dodatkowe środki na dalszą grę. Jedyne co należy zrobić, to potwierdzić chęć odbioru bonusu w Betclic.

Jeśli zalogujesz się na swoim koncie od 28.05 do 05.06, to pojawi się u Ciebie komunikat “CONFIRM BONUS“. Kliknij w niego i poczekaj aż pojawi się u Ciebie bonus. Jego wysokość będzie różna, a to ile otrzymasz Ty, zależeć będzie tylko i wyłącznie od Twojego szczęścia. Promocja ta jest dla wszystkich graczy, którzy założyli konto do 27 maja 2020 roku.

Aż 2000 graczy otrzyma Betclic bonus w przedziale od 100 do 1000 PLN! Z kolei na największego szczęśliwca czeka aż 5000 PLN! W dodatku każdy gracz, niezależnie od tego kiedy założył konto, otrzyma od 5 do 100 PLN. Nie przegap swojej promocji, ponieważ dostępna ona będzie do 5 czerwca.

Ważność omawianego Betclic bonusu to 7 dni. Wymagany jest szcześciokrotny obrót z minimalnym 3.00, a na kuponie muszą znaleźć się minimum 2 zdarzenia. Powodzenia! 😉

Betclic bonus bonusmania

Zaloguj się aby dodawać komentarze