Bukmacherskie bonusy powitalne bez depozytu to pierwsze kroki u bukmachera na jego koszt. Tym charakteryzują się bonusy powitalne bez depozytu, że na start otrzymujesz środki w zakładach sportowych od firmy, u której zarejestrowałeś konto. To darmowe bonusy, więc można przypuszczać, że są bardzo popularne wśród promocji bukmacherskich. Bonusy powitalne są zagwarantowane dla nowych klientów. Kto oferuje bonusy powitalne bez depozytu? Jak odebrać i wykorzystać taki bonus? To wszystko wyjaśniamy w tym artykule!

Bonusy bukmacherskie występują w wielu postaciach, bo mogą być oferowane dla nowych oraz obecnych graczy. Wyróżnia się także rodzaje bonusów, które mogą być darmowymi zakładami, zakładami bez ryzyka lub bonusami od wpłaty. W przypadku bonusów powitalnych bez depozytu to po samej nazwie można zauważyć, że to powitalna oferta, a więc promocja dla nowych typerów. Bonus powitalny bez depozytu to pieniądze na start od bukmachera za rejestrację konta.

Na rynku bukmacherskim każdy z operatorów online oferuje bonus powitalny, bo to forma zdobycia uwagi nowego gracza, a także element marketingu. Bonusy powitalne mają charakter promocji od depozytu, ubezpieczenia pierwszego zakładu ze zwrotem stawki lub właśnie freebetu bez depozytu. W tym miejscu pokazujemy ten trzeci rodzaj bonusów powitalnych, a więc ofert bez depozytu.

Bonusy powitalne bez depozytu – na czym polegają?

Bonus powitalny bez depozytu to promocja, z której mogą skorzystać nowi gracze u bukmachera online. To oferta dedykowana tym klientom, którzy nigdy wcześniej nie rejestrowali konta u wybranego bukmachera w internecie. Bonus powitalny można otrzymać tylko raz – właśnie podczas nowej rejestracji. Bonus na start bez depozytu, to darmowy zakład lub pieniądze, które otrzymujesz od operatora. W tej sytuacji nie musisz samemu robić wpłaty, by bonus został dopisany do twojego konta.

bonusy

Bonusy powitalne bez depozytu pozwalają nowym graczom obstawić kupon na konto bukmachera. W tym momencie typer zawsze stoi po wygranej stronie, ponieważ, jeśli wygra – to otrzymuje wygraną z kuponu, z kolei, jeśli przegra – to nie traci swojej stawki.

To zależy od bukmachera, ale bonusy na start bez depozytu trzeba odpowiednio wykorzystać tj. zagrać typy po wskazanym kursie, a w razie wygranej np. spełnić warunki obrotu bonusem lub wygraną. U każdego bukmachera warunki bonusu powitalnego mogą być inne, a wszystkie informacje znaleźć można w regulaminie promocji.

Bonusy na start bez depozytu – kody promocyjne i rejestracja

Bonus powitalny otrzymasz od bukmachera tylko wtedy, gdy zarejestrujesz u niego konto. To najważniejszy warunek w promocjach bez depozytu. Założenie konta u bukmachera nie zajmuje zbyt wiele czasu, bo aktualnie wielu operatorów udostępnia szybką rejestrację, która polega na wpisaniu najważniejszym informacji o sobie np. imię, nazwisko, adres e-mail i numer PESEL.

Jeśli już wspominamy o rejestracji konta, to warto zwrócić uwagę na kody promocyjne. W wielu przypadkach bonus powitalny bez depozytu możliwy jest tylko po rejestracji z odpowiednim kodem promocyjnym. O co chodzi w kodach? To specjalne vouchery, które pozwalają odbierać lepsze niż normalnie bonusy bukmacherskie. Kod promocyjny z reguły używa się już na etapie rejestracji nowego konta. Robi się to po prostu poprzez wpisanie kodu w odpowiednie miejsce w formularzu rejestracji.

W naszym portalu znajdziesz aktualne kody promocyjne do legalnych bukmacherów. Wiele z nich gwarantuje na start bonus bez depozytu. Jeśli jesteś zainteresowany lepszymi bonusami z kodem od Zagranie, to sprawdź naszą stronę: https://zagranie.com/kody-bonusowe/. Dzięki korzystaniu z naszych kodów otrzymasz nie tylko powiększone bonusy bez depozytu, ale także dodatkowe zyski w formie zakładów bez ryzyka i bonusów od wpłaty.

Bonusy powitalne bez depozytu – gdzie otrzymasz freebet za rejestrację?

Gracze uwielbiają darmowe zakłady, a to oznacza, że bukmacherzy chętnie je oferują. To duże ułatwienie przede wszystkim dla początkujących, którzy odbierając bonus bez depozytu na powitanie mogą lepiej zaznajomić się z tematyką zakładów bukmacherskich nie inwestując własnych pieniędzy.

Kto oferuje bonusy powitalne bez depozytu? Aktualnie z grona legalnych bukmacherów na start bonus bez depozytu można otrzymać w: STS, Fortunie, Totolotku i LVBET. Jak odebrać bonus powitalny bez depozytu? Poniżej opisujemy aktualne promocje bez depozytu na start. Sprawdź dokładnie, jaki kod promocyjny użyć, a także jakie kupony zaliczają się do bonusu powitalnego bez depozytu.

STS bonus bez depozytu na start 30 PLN

Bonus powitalny bez depozytu w STS może wynieść 30 złotych. Tutaj jednak zaznaczamy, że to oferta, z której możesz skorzystać tylko z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE. Normalnie bonus bez depozytu nie jest tak wysoki. Po rejestracji konta w STS już przy pierwszym logowaniu zauważysz, że twoje konto zostało doładowane darmowym bonusem 30 złotych. Jak wykorzystać te pieniądze od STS?

Za bonus bez depozytu od STS możesz obstawić dowolny zakład z oferty tego bukmachera (przedmeczowy lub “na żywo”). Trzeba tylko pamiętać, by nie grać typów z oferty Hit Dnia i Maxikombi. Po zagraniu za freebet pozostaje sprawa związana z obrotem bonusu. Jeśli wygrasz, to musisz obrócić bonus bez depozytu trzy razy w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91. Dopiero jak spełnisz obrót – możesz wypłacić wygrane i odebrany bonus.

Dodatkowo z naszym kodem STS na start otrzymasz także zakład bez ryzyka 30 zł i bonus 100% do 1200 zł. Tutaj znajdziesz więcej informacji o wszystkich bonusach powitalnych w STS: https://zagranie.com/sts-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fortuna bonus powitalny bez depozytu 20 PLN

W Fortunie bonus powitalny bez depozytu to darmowy zakład 20 złotych wypłacony jako 2800 punktów FKP. Wartość tych punktów odpowiada sumie 20 PLN, więc wybierając je na kuponie – wasza stawka stanowi freebet 20 PLN. Jak odebrać bonus? W przypadku bonusu powitalnego Fortuna – trzeba założyć konto z kodem promocyjnym: 2230PLN. Bonus bez depozytu Fortuna przyzna tylko wtedy, gdy dodatkowo po rejestracji ukończysz cały proces, czyli zweryfikujesz konto. W zakładce “moje konto” należy uzupełnić dodatkowe dane np. rachunek bankowy i dołączyć skany/zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu. Po udanej weryfikacji twoje konto wzbogaci się o darmowe 20 zł.

Za darmowy bonus powitalny w Fortunie możesz wytypować dowolny kupon. Aby zakład był zagrany za bonus bez depozytu w jego edycji wybierz “2.800 punktów FKP”. Bonus powitalny 20 zł w Fortunie nie podlega obrotowi.

Po wpisaniu naszego kodu promocyjnego możesz otrzymać także inne bonusy od Fortuny: zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN. Sprawdź ten wpis, w którym wyjaśniamy wszystkie bonusy w Fortunie.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totolotek bonus bez depozytu na start 25 PLN

W Totolotku bonus powitalny bez depozytu jest możliwy dla graczy, którzy założą konto z naszego linku promocyjnego, a następnie po rejestracji użyją nasz kod bonusowy: 574PLN. Bonus kod w Totolotku trzeba wpisać po zalogowaniu się na konto w zakładce “wpłata” w pozycji: bonus.card/Kod bonusowy. Wpisany lub skopiowany nasz voucher pozwoli ci doładować za darmo konto o bonus 25 złotych.

Rejestrując się z naszego linku otrzymasz także okazje odebrania bonusu 100% od depozytu 500 PLN, a także bonusu mobile do 49 PLN.

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET bonus powitalny bez depozytu 20 PLN

Bonus powitalny jako oferta bez depozytu w LVBET pojawi się na twoim koncie, jeśli podczas rejestracji na lvbet.pl skorzystasz z naszego kodu promocji: 3423PLN. Po założeniu konta z naszym kodem napisz wiadomość do LVBET na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „bonus bez depozytu”. Bukmacher powinien pozytywnie rozważyć twoją aplikację i przyznać ci bonus 1 PLN + mnożnik kursu x20.

Korzystając z mnożnika przy stawce 1 PLN w przeliczeniu stawka wynosi 20 złotych. Bonus bez depozytu LVBET możesz wykorzystać na kuponie “kombi” z trzema zakładami z minimalnym łącznym kursem całkowitym 2.50. Po wygraniu za bonus dodatkowo musisz obrócić kwotę wygranej dwa razy po kursach min. 2.00.

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów dotyczących bonusu LVBET: https://zagranie.com/lvbet-bonus-i-opinie/.

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Artykuł będzie kontynuowany, jeśli kolejny bukmacher zdecyduje się zaproponować bonus powitalny bez depozytu, to na pewno cię o tym poinformujemy. Bądź na bieżąco z informacjami na zagranie.com, a na pewno nie ominie cię żadna atrakcyjna oferta bonusowa!

Co to są bonusy powitalne bez depozytu?

Bonusy powitalne bez depozytu to pieniądze od bukmachera za rejestrację konta z kodem promocyjnym.

Kto oferuje bonusy powitalne bez depozytu?

Bonusy bez depozytu za rejestrację konta można znaleźć u takich bukmacherów jak STS, Fortuna, Totolotek i LVBET.

Gdzie otrzymam najlepszy bonus powitalny bez depozytu?

Najwięcej w bonusie powitalnym bez depozytu oferuje STS, który z naszym kodem promocyjnym: 1299PLN każdemu nowego graczowi wypłaca darmowe 29 złotych.

Zaloguj się aby dodawać komentarze