NARESZCIE! Dzisiaj do gry wraca najlepsza liga świata – Ekstraklasa! Z tej okazji bukmacherzy prześcigają się w bonusach, promocjach i zakładach bez ryzyka. W poniższym artykule zebrałem dla Ciebie najciekawsze akcje, dzięki którym możesz zgarnąć dużo więcej! Zakłady bez ryzyka do 512 PLN, gra bez podatku, bonusy od depozytu i freebety od ekipy Zagranie! Sprawdź bonusy bukmacherskie, zakładaj konta i ciesz się z dodatkowych środków na grę!

Freebety dla wszystkich graczy od Zagranie – razem 1000 PLN!

Specjalnie na ten weekend przygotowaliśmy dla naszych czytelników trzy promocje, dzięki którym możesz zgarnąć naprawdę duuuuże freebety do forBET! Za każdym razem wymagać będziemy innych rzeczy, ale nie bój się – ze wszystkim powinieneś poradzić sobie bez problemu, a w nagrodę otrzymasz od nas freebety w wysokości 25 PLN!

Pierwsza akcja pojawi się na naszej facebookowej Grupie Zagranie już dzisiaj przed godziną 12:00. Twoim zadaniem będzie podzielić się z nami swoim zagranym kuponem na Ekstraklasę. 5 osób z najwyższym trafionym AKO zgarną freebety 25 PLN. W drugiej akcji Twoim zadaniem będzie poprawne wytypowanie wyniku hitu 27. kolejki Ekstrklasy Lech Poznań vs Legia Warszawa! Tym razem również rozdamy 5 freebetów po 25 PLN. Z kolei przez cały weekend będzie trwała akcja, w której rozdamy aż 30 darmowych zakładów po 25 PLN! Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/bilet-na-bonus-750-pln-w-bonusach-od-forbet-dla-czytelnikow-zagranie/. Przygotuj się już teraz i załóż konto w forBET!

tylko na

2000 2080 zł od depozytu + 0 100 zł bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 pln. z naszym kodem: 2380 pln

Kod rejestracyjny
2380PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
MAXIZYSK: 200 zł
BEZ PODATKU: Dwa tygodnie

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakłady bez ryzyka dla nowych graczy do 512 PLN

Żaden bonus bukmacherski nie przyciąga tak naszej uwagi jak zakład bez ryzyka. Tym bardziej gdy możemy go wykorzystać na powrót Ekstraklasy! Poniżej znajdują się 4 propozycje zakładów bez ryzyka. Jeśli przegrasz, to i tak kasa wróci na Twoje konto! Sprawdź szczegóły, załóż konta, graj bez ryzyka i odbieraj bonusy od bukmacherów!

Bez ryzyka w STS do 230 PLN

Nowi graczy najwyższy zakład bez ryzyka zgarną u bukmachera STS. Jeśli przy rejestracji skorzystasz z naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE, to otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka o wartości 230 PLN! Pamiętaj, że jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się nietrafiony, to zwrot nastąpi na konto depozytowe, z którego od razu będziesz mógł wypłacić swoje pieniądze! Promocja dostępna do 31 maja, do godz. 23:59!

Odbierz nawet 1479 PLN na start!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

sts_bez_ryzyka_230_v2

BETFAN z zakładem bez ryzyka do 100 PLN

Pamiętajcie, że zakład bez ryzyka dostępny jest również w BETFAN-ie! Tylko z kodem promocyjnym 3100PLN możesz liczyć na zakład bez ryzyka do 100 PLN! Kod promocyjny wpisz w trakcie rejestracji, do której przejdziesz z linku: http://zagranie.com/go/betfan.

Czym wyróżnia się zakład bez ryzyka w BETFAN-ie? Zwrot nastąpi bez odjęcia podatku! Dlatego jeśli zagrasz za 100 PLN, a Twój kupon okaże się chybiony, to na Twoje konto depozytowe z powrotem trafi 100 PLN! Z takich promocji to aż grzech nie skorzystać, a mecze Ekstraklasy są idealną okazją, żeby powalczyć o niezły profit! Promocja dostępna cały czas!

tylko na

3000 zł od depozytu + 100 zł bez ryzyka
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 3100 pln

Kod rejestracyjny
3100PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Graj bez ryzyka w Betclic do 57 PLN

Bukmacher Betclic również przygotował zakład bez ryzyka. W tym wypadku możesz zgarnąć do 50 PLN, czyli możesz zagrać za 57 PLN (podatek). Podobnie jak w STS i BETFAN, tutaj też zwrot nastąpi na konto depozytowe. Promocja dostępna cały czas!

  • 🎯Zarejestruj się z linku: zagranie.com/go/betclicbezryzyka
  • 🎯Użyj w procesie rejestracji kodu ZAGRANIE50
  • 🎯Minimalny wymagany depozyt: 10 PLN
  • 🎯Kupon na dowolne zdarzenie prematch lub LIVE
  • 🎯Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN, żeby ją otrzymać należy zagrać za 57 PLN!

betclic-bez-ryzyka

Bez ryzyka również w Fortunie! [125 PLN]

Poprzednie trzy promocje dotyczą zwrotów na konto depozytowe. Z kolei bukmacher Fortuna zdecydował się na zakład bez ryzyka ze zwrotem w formie 17500 punktów FKP, które odpowiadają 125 PLN! Korzystanie z tej promocji jest w pełni bezpieczne i możesz być spokojny o to, że jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, to na Twoim koncie pojawią się punkty, czyli środki na dalszą grę. Kliknij punkty FKP, a dowiesz się, na czym to polega.

Najważniejsze jest to, że jeśli założysz konto z linku https://zagranie.com/go/fortuna i użyjesz kodu 1145PLN, to będziesz mógł zgarnąć zakład bez ryzyka do 125 PLN! Promocja dostępna cały czas!

tylko na

100% do 1000 zł od depozytu

+ 100 125 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 1125 zł, a z naszym kodem: 1145PLN

Kod rejestracyjny
1145PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 125 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dodatkowe 50 PLN dla nowych w Fortunie

Założyłeś już konto w Fortunie z naszego kodu promocyjnego? To pragnę zwrócić Twoją uwagę na to, że omawiany bukmacher przygotował promocję, dzięki której za pierwszy depozyt (nie mniejszy niż 50 PLN), który wykonasz od 29.05 do 31.05, zgarniesz dodatkowe 50 PLN w formie punktów FKP!

Promocja dotyczy wszystkich nowych klientów, którzy utworzyli konto w dniach 29-31.05.2020 oraz graczy, którzy posiadają już konto w Fortunie, ale przed 29.05 nie dokonali żadnego depozytu. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji „Bonusy – Przegląd Bonusów”. Bonus należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania. Chcesz zgarnąć bonus? To założ konto z linku https://zagranie.com/go/fortuna i użyj kodu 1145PLN. Pamiętaj, że w ten weekend możesz liczyć jeszcze na grę bez podatku!

Bez podatku w forBET – wyższe o 14% wygrane!

„Kto rano wstaje, temu forBET 14% daje!” – tak brzmi trwająca promocja w forBET, która polega na tym, że do 5 czerwca możesz obstawiać bez podatku, a to oznacza dużo wyższe wygrane.

bez podatku w forbet

Jedyne co musisz zrobić to zawierać kupony między 08:00 – 12:00. Aby wziąć udział w promocji Gracz musi dodać specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Ranne Granie +14%”. Z kolei kupon musi zawierać co najmniej 3 zdarzenia, każde z kursem minimalnym na poziomie 1.30 (poza Rannym Graniem). W promocji mogą wziąć udział wszyscy gracze i wszystkie kupony, które będą spełniały wymienione warunki. Wszystkie szczegóły tej akcji opisałem już tutaj -> https://zagranie.com/graj-bez-podatku-sprawdz-promocje-i-kod-promocyjny-w-forbet/.

200% normy od depozytu dla wszystkich graczy w BETFAN!

Na sam deser zachęcam Cię jeszcze do zapoznania się ze specjalnym bonusem od depozytu, który wynosi aż 200%. Specjalny BETFAN bonus Pudziana i wcześniej omówiony zakład bez ryzyka do 100 PLN to tak naprawdę początek promocji, jakie możesz zgarnąć dzięki naszemu kodowi: 3100PLN.

Tym razem akcja obowiązuje od 26.05.2020 r. od godziny 15:00 do 31.05.2020 do godziny 23:59. Aby skorzystać z promocji, musisz wykonać minimalny depozyt, który wynosi 10 PLN. Następnie w celu odblokowania bonusu należy zawrzeć zakłady za wartość depozytu, zawierając jeden lub więcej kuponów o łącznym kursie min. 2.0. W celu przeniesienia bonusu na saldo główne musisz 5-krotnie nim obrócić (min. 2 zdarzenia, minimalny kurs 1.45). Przy wypłacie Twoja wygrana zostanie pomnożona x10!

Mam nadzieję, że ten artykuł spowoduje, że obstawianie w ten weekend będzie dla Ciebie dużo łatwiejsze, zgarniesz fajne zakłady bez ryzyka i skorzystasz z licznych bonusów bukmacherskich! Powodzenia i niech buk będzie z Tobą! 😉