Technologia dotyka już prawie każdą dziedzinę życia codziennego i prawdopodobnie już nigdy od niej nie uciekniemy. Czy nam się to podoba czy nie, warto z nowoczesnością być zaznajomionym. W ostatnim czasie informowaliśmy o licznych bonusach jakie przygotowywał dla nas ForBET. Tym razem opowiemy o czymś nowym, o terminalach do gry. Co niosą ze sobą te maszyny i czy warto z nich korzystać? Zachęcam do krótkiej, ale rzeczowej analizy!

Czym tak naprawdę są terminale?

ForBET znany jest z bonusów bukmacherskich, rozmaitych ofert oraz interesujących zdarzeń. Od jakiegoś czasu bukmacher ten stawia również na terminale. Dla niektórych terminale te mogą być zagadką, jednak tak naprawdę nie są one niczym innym jak urządzeniami służącymi do obstawiania. Bukmacher ForBET jest na rynku od 2016 roku i od tego czasu jest dostępny online. Z kolei dwa lata później firma zaczęła starania mające na celu uzyskanie zgody na sprzedaż stacjonarną. Taką zgodę udało się dostać bardzo szybko i już w 2018 roku udało się otworzyć pierwsze punkty stacjonarne. Nie są to jednak zwyczajne punkty…

Są to urządzenia, na których możemy obstawiać interesujące nas zdarzenia, bez konieczności wchodzenia do tradycyjnych punktów. W Polsce takie terminale nie były wcześniej znane i zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością. Obstawianie przy automatach praktycznie nie różni się niczym od obstawiania w internecie. Różnicą jest to, że nie wymagane jest założenie konta na stronie ForBET-u przez co nie otrzymujemy bonusu powitalnego. Na szczęście zyskujemy wiele innych korzyści.

Zalety automatów do obstawiania:

  • Duże, czytelne, intuicyjne i proste w obsłudze ekrany.
  • Bogata oferta zakładaów tj.: zakłady sportowe, zakłady na żywo oraz sporty wirtualne.
  • Funkcja „szybki kupon”, w której system generuje kupon z danymi (kursy, stawka, data, zamierzoną wygraną), które wcześniej wskazaliśmy.
  • Możliwość odbioru wygranej w różnych punktach.
  • Rosnąca liczba terminali.
  • Pozostanie anonimowym – brak rejestracji.

Jeśli jesteś już zaznajomiony z terminalami od ForBET-u, ale masz jakieś pytania odnośnie bonusów to zachęcam do przeczytania szczegółowych informacji pod tym linkiem –> ForBET bonus