Nowa edycja Ligi Mistrzów w sezonie 2020/21, to nowa okazja do zgarnięcia specjalnych bonusów bukmacherskich. Rozgrywki Champions League to starcia najlepszych drużyn w Europie, a to chętnie obstawia się w zakładach bukmacherskich. Legalni operatorzy z tej okazji zachęcają do siebie nowych klientów oferując im bonusy na Ligę Mistrzów. Sprawdź, ile możesz odebrać w bonusach w nowym sezonie Ligi Mistrzów!

Przed nami wyjątkowa edycja Ligi Mistrzów, która startuje w połowie października, a nie jak zwykle we wrześniu. Dla typerów oznacza to wzmożony okres, ponieważ faza grupowa zostanie rozegrana w krótszym niż zwykle terminie. Na dystansie dwóch miesięcy odbędzie się sześć kolejek Ligi Mistrzów. Czekają nas wtorki i środy pełne emocji.
Typy na Ligę Mistrzów są bardzo oblegane wśród typerów zakładów bukmacherskich. Z reguły gracze obstawiają mecze, które mogą obejrzeć i które cieszą się dużym zainteresowaniem. W przypadku Champions League nie problem o transmisje, a każdy mecz stoi na najwyższymi poziomie.

Sprawdzaj aktualne typy na Ligę Mistrzów od Zagranie: https://zagranie.com/typy-liga-mistrzow-analizy-meczow-champions-league/.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z zakładami i liczysz na bonus w meczach Ligi Mistrzów? Mamy dla ciebie sprawdzone oferty legalnych bukmacherów, dzięki którym otrzymasz darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka i bonusy od wpłaty!

Bonus STS na Ligę Mistrzów

Na początku zaprezentujemy bonusy bukmacherskie od najlepszego operatora w Polsce. STS posiada bardzo szeroką ofertę zakładów na mecze Ligi Mistrzów i to świetny wybór do obstawiania tych rozgrywek. Jaki bonus otrzymasz od STS na Champions League? Najpierw wyjaśnimy, że najlepszy bonus w STS zostanie aktywowany, jeśli podczas rejestracji konta użyjesz nasz kod promocyjny: 1299PLN. Po prostu zarejestruj się z naszego linka lub w polu “kod promocyjny” na stronie sts.pl wpisz: 1299PLN.

Kod promocyjny STS od Zagranie zagwarantuje się najlepszy bonus na Ligę Mistrzów. CO otrzymasz? Darmowy zakład 29 PLN bez depozytu – za samą rejestrację, który możesz wykorzystać w dowolnym typie na Ligę Mistrzów. Co jeszcze? Jeśli zrobisz wpłatę otrzymasz zakład bez ryzyka do 30 PLN ze zwrotem stawki i bonus 100% od depozytu do 1200 PLN.

Poczytaj więcej o bonusach STS z kodem promocyjnym tutaj: https://zagranie.com/sts-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1500 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Darmowy zakład i zakład bez ryzyka od Fortuny

Drugi z największych bukmacherów w Polsce także daje sporo możliwości bonusowych w meczach Ligi Mistrzów. Fortuna to wysoko oceniana firma, a typerzy cenią tego bukmachera za dobre kursy na piłkę nożną. Jako bonus na Ligę Mistrzów można otrzymać od Fortuny: darmowy zakład 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% od wpłaty do 2000 PLN. Co trzeba zrobić? Tak jak w przypadku STS – wpisać nasz kod promocyjny przy rejestracji.

W Fortunie kod promocyjny na bonusy bukmacherskie to: 2230PLN. Jeśli chcesz od razu otrzymać bonus bez depozytu 20 PLN to po rejestracji zweryfikuj konto, a uzyskasz 2800 punktów FKP, które równają się freebetowi 20 PLN. Dodatkowo zrób pierwszy depozyt, a uzyskasz możliwość zagrania bez ryzyka do kwoty 210 PLN – gdy przegrasz, odbierzesz zwrot stawki. Po depozycie Fortuna da ci także bonus od wpłaty, ale żeby go uwolnić trzeba obrócić wpłacone środki. Sprawdź więcej informacji o warunkach bonusów Fortuny w tym miejscu: https://zagranie.com/fortuna-bonus/.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jeśli szukasz dodatkowych typów na inne sporty, to sprawdź nasze typy dnia!

Betfan z bonusami na start w Lidze Mistrzów

W Betfan w bonusach na Ligę Mistrzów dla nowych graczy oferuje łącznie 3100 złotych. W tej kwocie znajdują się dwie promocje na start: zakład bez ryzyka 100 PLN i bonusy od wpłaty 3000 PLN. Na początku po rejestracji możesz obstawić Ligę Mistrzów bez ryzyka do kwoty 100 PLN. Wystarczy założyć konto z naszym kodem promocyjnym: 3100PLN i zrobić wpłatę. Później wytypuj dowolny kupon np. na Ligę Mistrzów z kursem minimalnym 1.14. Co dalej? Czekaj na wynik – jeśli nie trafisz otrzymasz cashback gotowy do wypłaty!

Decydując się na dalszą grę w Betfan możesz zrobić wpłatę numer jeden, dwa i trzy, gdzie za każdy depozyt otrzymasz bonus 10% i mnożnik wygranych x10. Po obróceniu bonusem pięć razy przenosząc środki z konta bonusowego na depozytowe zostaną one pomnożone x10, co da większe wygrane. Więcej informacji o bonusie Betfan znajdziesz w naszym osobnym artykule.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: 1600PLN

Kod rejestracyjny
1600PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zakład bez ryzyka na Ligę Mistrzów od Betclic

Nie ma to jak puścić wodzę fantazji w typach bukmacherskich za czyjeś pieniądze. Taką okazję daje Betclic w meczach Ligi Mistrzów! To firma oferująca najwyższy zakład bez ryzyka w Polsce! Z kodem promocyjnym od Zagranie: 550PLN nowi klienci Betclic mogą wytypować kupon na Champions League za ubezpieczoną stawkę 625 złotych. A jeśli przegrają nic się nie stanie, bo otrzymają zwrot stawki – maksymalnie 550 złotych.

Zakład bez ryzyka od Betclic otrzymasz, gdy zarejestrujesz się z naszym kodem: 550PLN. Obstawiając za bonus nie musisz zwracać uwagę na kurs minimalny czy rodzaj kuponu, ponieważ bukmacher daje pełną swobodę w doborze typów. Gdy przegrasz – otrzymany zwrot trzeba obrócić sześć razy po kursie min. 2.00.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

forBET bonusy na Ligę Mistrzów

Nie masz konta w forBET? Liga Mistrzów to dobry pretekst, by wypróbować tego bukmachera, ponieważ daje on aż cztery bonusy za nasz kod promocyjny! Jaki kod wpisać przy rejestracji w forBET? To voucher: 2400PLN, który wprowadzasz zakładając nowe konto na stronie iforbet.pl. W zamian za niego otrzymujesz na start cztery promocje: zakład bez ryzyka 120 PLN, bonus od wpłaty 2080 PLN, Maxizysk od drugiego depozytu 200 PLN i okazja grania przez dwa tygodnie bez podatku!

W pierwszej kolejności obstawiasz bez ryzyka do 120 PLN i możesz na kuponie umieścić mecze Ligi Mistrzów. W przypadku gdy nie trafisz bukmacher wypłaci ci zwrot stawki. Następnie obróć bonus od depozytu, a w przypadku druegiej wpłaty będziesz mógł wykorzystać Maxizysk do 200 PLN. Na samo koniec przypominamy, że przez 14 dni możesz obstawiać bez podatku i wygrywać 14% więcej pod warunkiem typowania kuponów z minimum 3 typami z kursami minimalnymi 1.30.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dodatkowe bonusy na Ligę Mistrzów możesz odebrać także od takich bukmacherów jak:

  • LVBET
  • Superbet
  • Totolotek
  • eWinner
  • PZBUK

Pamiętaj o tym, by podczas rejestracji wpisać nasz kod promocyjny, a dzięki temu uzyskasz najlepszy bonus. Chcesz być na bieżąco z aktualnymi promocjami? Sprawdź bonusy bukmacherskie!