Bonusy bez depozytu to jedna z najczęściej wyszukiwanych ofert u graczy bukmacherów. Poniżej przedstawiamy sposoby jak można skorzystać z takiej okazji, bez większych trudności, u najpopularniejszych bukmacherów w Polsce.

Kto oferuje bonusy bez depozytu?

Bukmacherzy w swojej ofercie mają wiele różnych bonusów, większość z nich jest tylko dla nowych graczy, ale znajdą się też te dla stałych użytkowników, którzy mogą je dostać dzięki lojalności i długiemu stażu. Większość z tych korzyści wymaga wpłacenia depozytu, który często jest dość wysoki. Jednak są też takie, gdzie nie jest to niezbędne do obstawiania. Bonusy bez depozytu mają w swojej ofercie m.in.: Fortuna, Totolotek, STS oraz LV BET, czyli jedne z najpopularniejszych firm świadczących takie usługi w Polsce. Jak dokładnie działają takie bonusy oraz gdzie można je zdobyć?

Poniżej wszystko wytłumaczę na konkretnych przykładach, tak, aby każdy dokładnie zrozumiał i miał okazję szybko, bez problemów i wielu formularzy wygrać trochę pieniędzy bez sięgania do swojego budżetu. W końcu chcemy go tylko powiększać. Warto wspomnieć, że bukmacherzy dość rzadko stosują bonusy bez depozytu, a częściej możemy go zobaczyć właśnie u tych większych firm.

Jak można zdobyć taki bonus w STS?

Zacznijmy od STS, najpopularniejszego bukmachera w Polsce, który na rynku jest już od wielu lat i w swojej ofercie dla nowych graczy ma bonus bez depozytu o wartości 29 złotych. Aby móc z niego skorzystać, trzeba założyć konto w STS, gdzie należy wypełnić formularz, w którym należy podać imię, nazwisko, numer pesel oraz kod, jaki przyjdzie nam wiadomością sms. Następnie wystarczy potwierdzić wszystkie dane.

Rejestracja konta w STS

Później można skorzystać z specjalnego kodu: 1259PLN. Dzięki temu będzie można odebrać bonus na freebet o wartości 29 złotych oferowany przez bukmachera. Warto też dodać, że ta oferta łączy się też z innymi oferowanymi przez tę firmę. Można wtedy też skorzystać z bonusu od depozytu do 1200 złotych, a także zakładu bez ryzyka do 30 złotych. Jego wysokość wynosi 20 złotych.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1425 zł, a z naszym kodem zgarniasz znacznie więcej

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Łatwe 20 złotych w bonusie bez depozytu w Fortunie

W przypadku Fortuny cały proces również nie jest tak skomplikowany, jak mógłby się z pozoru wydawać. W końcu podczas rejestracji należy jedynie podać kod 1145PLN, który jest dostępny tylko u nas. Dzięki temu po założeniu konta, wpisaniu i potwierdzeniu wszystkich danych, bukmacher doda nam na saldo punkty FKP. Będzie ich aż 2800 (równowartość 20 złotych). 2 złote są warte 280 punktów, z kolei 5 złotych to już 700 oczek, a 10 złotych to 1400.

Rejestracja konta w Fortunie

Bonus bez depozytu w Fortunie można rozdzielić na kilka kuponów, co jest niebywałą zaletą, jeżeli planujemy pograć nieco dłużej. Gdy wypełnimy już wszystkie formalności, a Fortuna doda nam bonus na konto, to wystarczy zrobić jakiś kupon. Następnie na jego podglądzie wybrać opcję “do zapłaty x punktów FKP”. Po tym można już tylko obserwować mecze z kuponu i liczyć darmowy zysk. Warto też dodać, że ten bonus można połączyć z innymi, o których przeczytacie tutaj.

Bonus w Totolotku dostępny tylko u nas!

W Totolotku taki bonus jest możliwy do uzyskania tylko u nas. Jak u wszystkich bukmacherów, również tutaj należy założyć konto. Jednak rejestracja jest bardzo łatwa i przyjemna. Wystarczy podać wszystkie dane i je potwierdzić. W trakcie tego procesu należy dodać nasz specjalny kod: 574PLN. Dzięki temu będziecie mogli skorzystać z oferty legalnego bukmachera Totolotek za darmo.

Rejestracja konta w Totolotku

Po zalogowaniu się na konto trzeba:

  • wejść w zakładkę wpłata
  • wpisać 574PLN w zakładce kod bonusowy

Warto dodać, że oferta Totolotka jest bardzo szeroka i oprócz tradycyjnych sportów, ma też zakłady na inne dyscypliny, esport i zdarzenia, którymi interesuje się opinia publiczna. W przeciwieństwie do innych bukmacherów, u tego nie trzeba rejestrować się na dodatkowych stronach i podawać zbyt wielu danych, a sam proces jest szybki. Co ciekawe, Totolotek w swojej ofercie ma także inne bonusy, o których więcej dowiecie się tutaj.

Jak można zgarnąć taką ofertę w LV BET?

LV BET jak każdy z wyżej wymienionych bukmacherów również pozwala na skorzystanie ze specjalnej oferty bonusu bez depozytu. Trzeba przyznać, że możliwość operowania nie swoimi pieniędzmi jest kusząca dla wielu osób, dlatego freebety cieszą się tak dużą popularnością wśród obstawiających mecze. Stąd LV BET postanowił już na początku swojego istnienia wyjść naprzeciw ludziom i stworzyć taką ofertę. Tutaj też należy założyć konto i potwierdzić swoje dane osobowe. Najlepiej zrobić to poprzez ten link.

Rejestracja konta w LV BET

Po założeniu tego konta należy napisać na promocje@lvbet.pl, w tytule podając treść: “Bonus bez Depozytu”.

Warto wspomnieć, że na nasze konto zostanie dodana jedna złotówka, ale mnożnik kursu będzie razy 20. Przy wykorzystaniu bonusu od bukmachera trzeba aktywować tę opcję. W ten sposób wyrówna nam się to do 20 złotych. Trzeba jednak dodać, iż LV BET wymaga, aby na kuponie były:

  • minimum trzy zdarzenia
  • minimalny łączny kurs ma wynosić 2.50
  • co najmniej jeden z zakładów na tym kuponie ma mieć kurs większy niż 1.24.

To są najważniejsze kryteria, które trzeba spełnić, aby móc skorzystać z bonusu bez depozytu. Dzięki temu po przejściu całego procesu będzie można cieszyć się z darmowej oferty, obserwując mecze lub inne zdarzenia i czekać na ich wyniki. LV BET swoim graczom oferuje też inne bonusy, aż do 1590 złotych na start. Później zostaje już tylko liczyć zyski.

Teraz wystarczy zgarnąć bonusy bez depozytu!

Jak więc widać, dużo bukmacherów oferuje bonusy bez depozytu. Z pośród tych najpopularniejszych są aż cztery: STS, Fortuna, Totolotek oraz LV BET. Wyżej przedstawiliśmy proces dla każdej z tych firm, tak, żebyście mogli bez problemu przejść przez niego i zgarnąć bonus bez depozytu. Niektórzy bukmacherzy mają specjalne zasady, jak zarejestrowanie się na innej stronie lub szczególne wymagania co do kuponu, gdzie korzysta się z freebeta. Jednak w większości przypadków nie ma tego, a sam proces przebiega bardzo szybko.

Zaloguj się aby dodawać komentarze