Tytuł tego artykułu to nie jest żaden żart! Bukmacher Betclic przygotował bonus, dzięki któremu każdy gracz może otrzymać dodatkowe środki na grę! Kwota bonusu, którą możesz zgarnąć będzie wahała się od 5 do 5000 PLN. Bukmacher nie wymaga od Ciebie niczego więcej. Załóż konto z kodu promocyjnego: 550PLN lub zarejestruj się na to, które już posiadasz i ciesz się z bonusu w Betclic!

tylko na

Zakład bez ryzyka do 625 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 625 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic rozdaje bonusy dla każdego!

Nieważne czy jesteś nowym klientem, czy masz już konto. Bukmacher Betclic rozpoczął właśnie akcję o nazwie BONUSMANIA, w której dosłownie każdy gracz ma szansę na zgarnięcie dodatkowych środków na grę. Dla jednych może to być 5 PLN, a niektórzy zgarną duuuuużo więcej!

Aż 2000 graczy otrzyma Betclic bonus w przedziale od 100 do 1000 PLN! Z kolei na największego szczęśliwca czeka aż 5000 PLN! W dodatku każdy gracz, niezależnie od tego czy ma konto, czy dopiero je założy, otrzyma od 5 do 100 PLN.

Konto należy założyć do 26.05 do godz. 23:59. Następnie Twoim jedynym zadaniem jest zalogowanie się na swoje konto i odebranie bonusu. A jeśli takiego konta nie posiadasz, to załóż je z kodu promocyjnego: 550PLN, dzięki czemu zgarniesz dodatkowe bonusy od Betclic. Dodatkowe środki pojawią się 28 maja o godz. 18:00 i masz na ich sześciokrotny obrót z minimalnym kursem 3.00 aż 30 dni. Najlepsi gracze na pewno sobie z tym poradzą!

Kliknij obstawianie bez depozytu, a dowiesz się gdzie jeszcze możesz zgarnąć pieniądze na grę bez żadnych wpłat!

Betclic bonus bonusmania

Betclic bonus – co jeszcze możesz zgarnąć?

Obecna promocja jest naprawdę bardzo zachęcająca. Dzięki niej możesz odebrać dodatkowe środki na grę, a bukmacher nie wymaga od Ciebie niczego w zamian! Pamiętaj, że omawiany Betclic bonus nie powoduje, że nie będziesz mógł użyć oferty powitalnej!

Dlatego warto również zwrócić uwagę na możliwość zgarnięcia aż o 50% wyższych wygranych, liczne atrakcyjne BOOSTY oraz Multi+. Jeśli nie masz konta w Betclic, a chcesz skorzystać z wymienionych bonusów, to załóż je teraz i zrób to koniecznie z naszym kodem promocyjnym: 550PLN, dzięki czemu otrzymasz możliwość zagrania najwyższego zakładu bez ryzyka w Polsce, który wynosi aż 625PLN! Zapraszamy!