Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Totalbet bonus

Bonus Totalbet jest akcją promocyjną, w której można otrzymać oferty powitalne i dla stałych klientów. W zakładach bukmacherskich Totalbet promocje dotyczą nowych i tych już zarejestrowanych graczy. To bukmacher oferujący wszystko, co tylko możmna: bonusy freebet (bez depozytu), zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt oraz bonus od wpłaty. Totalbet bonus kryje pod sobą wiele atrakcji i w zależności od tego czy jesteś nowym lub stałym klientem – masz okazje do sięgania po dodatkowe bonifikaty. Przede wszystkim na starcie najważniejszą rolę odgrywa Totalbet bonus powitalny, dzięki któremu można zyskać sporo gotówki na obstawianie!

Totalbet bonus 2022Pakiet 5235 złotych✔️
Kod na bonusy TOTALbetZAGRANIE
Bonus bez depozytu5000 złotych
Freebety na start (bonusy bez depozytu)25 + 10 zł
Zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt)200 zł
Gra bez podatku24/7
Ostatnia aktualizacja01.10.2022

Bukmacherzy tacy jak Totalbet, czyli legalni operatorzy w Polsce dają swoim użytkownikom wiele bonusów bukmacherskich. Polski rynek zakładów sportowych ma wiele do zaoferowania, ale na gracza największe wrażenie i tak robią bonusy. Kwoty ich sięgają już kilku tysięcy złotych. Co więcej, bonusy Totalbet składają się z kilku akcji promocyjnych, bo jako startowa promocja występują freebety i bonus od depozytu. To wszystko składa się na pokaźną wartość bonusu powitalnego. Kliknięcie w nasz link i wpisanie kodu Totalbet gwarantuje zestaw najlepszych promocji u tego legalnego operatora.

Totalbet oferuje wysoki bonus na start, ale też wiele promocji dla zarejestrowanych graczy – dla przykładu w tym zestawieniu można wymienić grę bez podatku. Okazji na zdobycie bonusu Totalbet jest sporo, a pierwszą z nich jest rejestracja i wpisanie kodu promocyjnego. Jeśli to twoje początki w zakładach online Totalbet, to pamiętaj, żeby przy rejestracji sprawdzić aktualny kod bonusowy. Posiadając taki voucher – możesz zyskać na start powiększony bonus od Totalbet.

Jaki jest bonus w TOTALbet 2022?

Bonus Totalbet 2022 jest przede wszystkim duży! Jeśli mielibyśmy porównywać kwotę bonusu Totalbet z pozostałymi bukmacherami online – to firma Totalbet na pewno znalazłaby się w czołówce. Bonus na start w Totalbet może robić wrażenie, bo już na początku zdradzimy, że w maksymalnej opcji można zyskać 5235 złotych! Kilka tysięcy PLN na pewno robi wrażenie – to bonus, który jest podzielony na promocje freebet, bonus od wkładu oraz cashback.

Oczywiście najwięcej można zyskać w bonusie od depozytu, bo w przypadku Totalbet jest to 100% do 5000 PLN.
Bonus Totalbet składa się z oferty od depozytu 100% do 5000 PLN, zakładu bez ryzyka oraz bonusów freebet. W trzecim przypadku możesz odebrać od tego bukmachera dwa darmowe zakłady o wartości: 25 PLN oraz 10 PLN (łącznie 35 PLN). Oba z freebetów działają jako bonus bez depozytu, bo sama rejestracja i Totalbet kod bonusowy wystarczą, żeby pojawił się na koncie w formie płatności od bukmachera.

Kod na bonusy w Totalbet

Bonus powitalny Totalbet, o którym wspominaliśmy wyżej, wymaga rejestracji ze specjalnym kodem. Jaki jest kod Totalbet na powiększone bonusy? Gracze korzystający z serwisu Zagranie mogą założyć konto ze specjalnego linku, który aktywuje kod: ZAGRANIE. To ułatwia rejestrację, bo wystarczy kliknąć w odnośnik, który przeniesie cię do bukmachera. Tam zauważysz, że kod: ZAGRANIE został już wpisany do twojego formularza.

kod totalbet

Kod Totalbet (dostępny tutaj: https://zagranie.com/kod-promocyjny-totalbet/) aktywuje zestaw lepszych bonusów dla nowego gracza. Oczywiście wraz z nim trzeba przeprowadzić pełny proces rejestracji tj. uzupełnić poszczególne pola w formularzu. Jakie to pola? Dotyczące imienia, nazwiska, numeru PESEL, adresu e-mail i numeru telefonu. Mamy też ważną informację, jeśli chodzi o freebety. Aby odebrać freebety 25 PLN i 10 PLN bez depozytu od Totalbet – trzeba zarejestrować stałe konto tj. dokonać weryfikacji danych m.in. przesyłając skany/zdjęcia dowodu osobistego, a także pamiętać o zaznaczeniu zgód marketingowych w formularzu.

Rejestracja w Totalbet [krok po kroku]

Bonusy powitale Totalbet dostępne są po wykonaniu rejestracji konta. To proces znany z aktywności u pozostałych bukmacherów. Wymóg rejestracji do odebrania bonusu na start nie jest tylko domeną Totalbet, ale też innych operatorów. W przypadku rejestracji Totalbet warto wiedzieć też o tym, że najbardziej opłacalnym sposobem jest założenie konta stałego, za które otrzymuje się bez depozytu 35 PLN.

Pełny pakiet bonusów uzyskasz, jeśli zweryfikujesz konto gracza Totalbet. Rejestracja uwzględnia podanie tylko podstawowych informacji – podczas weryfikacji musisz przesłać skan dokumentu tożsamości, a także uzupełnić dane osobowe. Jak zarejestrować się w Totalbet?

Najszybszym sposobem na zostanie klientem Totalbet jest kliknięcie w nasz link i przejście do rejestracji u tego bukmachera. Dlaczego warto użyć nasz link? Wtedy z automatu zostanie uzupełnione jedno z ważnych pól w formularzu rejestracji. O jakie pole chodzi? O to związane z kodem promocyjnym. Dzięki niemu otrzymasz bonus od pierwszego depozytu, darmowe zakłady po rejestracji konta oraz freebety za dokonanie poszczególnych akcji.

Jak w szczegółach wygląda proces rejestracji? Został on podzielony na dwa krótkie formularze, które trzeba uzupełnić. W pierwszym kroku legalny bukmacher oczekuje od ciebie, że wpiszesz: adres e-mail, hasło, numer telefonu i kod promocyjny. W kolejnym kroku jesteś proszony o podanie numeru PESEL, imienia i nazwiska. Prawda, że nie trzeba wiele wpisywać, aby zostać zarejestrowanym graczem?

Uzupełniając formularz zwróć też uwagę na pola, które należy zaznaczyć, aby przejść do kolejnego okna. Możesz z automatu zaznaczyć wszystkie zgody, co będzie wiązało się z m.in. z otrzymywaniem materiałów promocyjnych i marketingowych. Od razu uprzedzimy cię, że to konieczność, aby zyskać bonus freebet 10 PLN.

Po zarejestrowaniu konta tymczasowego możesz obstawiać zakłady sportowe, ale do pełnego wykorzystania możliwości Totalbet potrzebujesz weryfikacji. Zweryfikowanie danych osobowych przede wszystkim opiera się na dokumencie tożsamości. Dołącz go do swojego konta Totalbet, a pracownik firmy będzie miał okazje je zweryfikować. Jeśli decyzja będzie pozytywna, to z twojego konta zostanie zdjęty limit stawek i otrzymasz freebet bez depozytu 25 PLN, a jeśli zaznaczyłeś zgody – będzie to dodatkowy freebet 10 PLN.

Bonus na start w TOTALbet [oferta powitalna]

Kod od ZAGRANIE wpisany? Jeśli już rejestracja została zrealizowana, a ty masz pewność, że dokonałeś jej z linku Zagranie – to bonusy Totalbet dla nowych graczy czekają na ciebie otworem. Tak jak wspominaliśmy wcześniej – nie dziw się, że wciąż nie masz freebetu bez depozytu, jeśli wciąż nie zweryfikowałeś konta. Kiedy otrzymasz od bukmachera informacje, że twoje konta jest stałe, a dane osobowe przeszły poprawną weryfikację – na saldzie bonusowym powinny znaleźć się darmowe środki na grę.

Oferta powitalna Totalbet obowiązuje oczywiście tylko dla nowych klientów. Chodzi o takich graczy, którzy do tej pory nie posiadali konta w zakładach online Totalbet.

Bonus od depozytu w TOTALbet

Największą uwagę graczy zakładów bukmacherskich Totalbet zapewne przykuwa bonus od depozytu 100% do 5000 PLN. Trzeba powiedzieć jasno, że kwota 5000 złotych robi wrażenie, bo tego rodzaju bonusów nie spotyka się często w promocjach powitalnych. To bonus Totalbet, który dedykowany jest dla nowych klientów, którzy po rejestracji konta chcąc dokonać pierwszej wpłaty.

bonus powitalny totalbet

Zastanawiasz się jak odebrać i jak działa bonus Totalbet? Odbiór tego bonusu nie jest skomplikowany, bo jeśli przeszedłeś już rejestrację konta, to w dalszej kolejności po prostu trzeba zrobić wpłatę na konto online bukmachera Totalbet. Minimalny depozyt, od którego zostanie przyznany bonus 100% to 10 PLN. A więc tyle tylko potrzeba, żeby bukmacher przyznał ci bonus powitalny. Oczywiście chcąc wyższy bonus – trzeba więcej wpłacić w pierwszym przelewie.

Po zrobieniu wpłaty – u ciebie na koncie gracza pojawi się wartość depozytu, a po dokonaniu pierwszego obrotu depozytem aktywujesz bonus od wpłaty. Jest on wypłacany w czterech ratach. Za każdym razem, gdy obrócisz kwotą depozytu bukmacher przyzna Ci 25% kwoty bonusu, np. po przelaniu na konto operatora 100 zł i zagraniu za tę kwotę, otrzymasz w bonusie 25 zł. Gdy znowu zagrasz za 100 zł – dostaniesz kolejne 25 zł, a więc w sumie już 50 zł. Należy pamiętać, że do obrotu zaliczają się kupony AKO z min. 4 pozycjami oraz kursem minimalnym każdej z nich na poziomie 1.30. Na zrealizowanie obrotu jest 90 dni.

Zakład bez ryzyka

Uwielbiana promocja, czyli cashback, to kolejny element oferty powitalnej dla nowy graczy Totalbet. Zakład bez ryzyka to inaczej możliwość obstawienia ubezpieczonego kuponu, który w razie porażki nie obciąży portfela grającego.

W Totalbet takim kuponem będzie pierwszy w historii konta pod warunkiem, że zweryfikujesz konto. Jeśli dopełniłeś tych formalności, pozostaje obstawić kupon z maksymalnie 3 pozycjami za stawkę nie większą niż 200 PLN. Jeśli Twoje typy Cię zawiodą, operator odda postawione pieniądze. Zwrot pojawi się na saldzie głównym, z którego możesz od razu dokonać wypłaty. Ważne: promocja jest aktywna tylko przez 48 godzin od chwili rejestracji, nie prześpij tego!

Totalbet freebet na start – darmowe zakłady

Bonus freebet Totalbet to również akcja, na którą z dużym zainteresowaniem spoglądają gracze zakładów bukmacherskich. Czy może to dziwić? Na pewno nie – bo każdy typer wie, że darmowy zakład/freebet to okazja, której nie warto omijać. W końcu bukmacher daje za darmo gotówkę, za którą można typować zakłady! Czy może być lepiej?

Bonus Totalbet, jeśli chodzi o darmowe zakłady został podzielony na dwie części. Łączna wartość freebetów wynosi 35 PLN. W pierwszym kroku może zyskać bonus freebet 20 PLN. Jak to zrobić? Do tego wystarczy rejestracja, kod bonusowy: ZAGRANIE i zweryfikowanie konta. Tyle trzeba, żeby otrzymać Totalbet freebet 25 PLN, który możesz wykorzystać w zakładach bukmacherskich. Co z drugą częścią tego bonusu?

Bonus 10 PLN otrzymasz za zaznaczenie podczas rejestracji zgód marketingowych. Tak, tylko tyle wystarczy, żeby otrzymać darmową kasę na grę!

Jak zagrać za freebet Totalbet? Bonusy freebet możesz podglądnąć w zakładce “moje konto” – “freebety”. Jeśli chcesz zagrać za wartość bonusu, to należy postawić zakład pojedynczy lub akumulowany z kursem minimalnym 2.00, a w edycji kupony zaznaczyć pole z nazwą freebetu. Wygrane pochodzące z takich zakładów można od razu wypłacić.

Promocje dla stałych graczy Totalbet

W promocjach dla stałych graczy można liczyć na główne oferty takie jak wysokie kursy, ranking Total Games czy Total bonus. Pamiętaj również, że częstotliwość oferowanych bonusów przez bukmacherów zależy od wydarzeń sportowych na świecie. Dla porównania w trakcie Euro 2020 jest znacznie więcej promocji Totalbet niż w zwykłym okresie. Takie wydarzenia jak mecze reprezentacji Polski, spotkania Ligi Mistrzów czy turnieje mistrzowskie powodują, że bonusów w ofercie Totalbet jest po prostu więcej.

Korzystając w stałych promocjach Totalbet z oferty “wysokie kursy” – możesz typować zakłady u tego bukmachera po możliwe najlepszych kursach. Bukmacher porównuje kursy u konkurencji i na wybrane zdarzenia sportowe wystawia najlepsze współczynniki. W ten sposób jak na dłoni widać, że w Totalbet grając ten sam mecz – możesz wygrać najwięcej!

Ranking Total Games w Totalbet dotyczy typowania zakładów na gry karciane. Fani karcianek mogą typować pokera lub black jacka, a poza zwykłymi nagrodami – odbierać też dodatkowe gratyfikacje w konkursie. W promocji Total Games zdobywasz punkty za stawiane zakłady, które następnie mogą być wymienione na bonusy gotówkowe. Dla najlepszych czeka nagroda o wartości 1500 PLN.

Total bonus to promocja, która działa w zakładach akumulowanych. Tworząc kupony AKO z co najmniej czterema typami możesz liczyć na dodatkowe atrakcje w formie procentu od wygranej. Jeśli uda ci się trafić, to otrzymasz bonus od wygranej. W przypadku kuponu złożonego z 4 typów – bonus wynosi 1%. Maksymalnie można zyskać +113% od wygranych w przypadku wytypowania zakładu AKO z 30 zdarzeniami.

Dodatkowe bonusy w Totalbet i ich zasady

Dodatkowo w Totalbet wciąż możliwa jest gra bez podatku. To bukmacher, który w zakładach przedmeczowych i live umożliwia większe wygrane, a to wszystko możliwe jest w grze bez podatku. Gra bez podatku w Totalbet polega na zagraniu kuponu AKO złożonego z co najmniej trzech zdarzeń, gdzie każdy typ będzie po kursie minimalnym 1.20. Oferta bez podatku dotyczy zakładu wytypowanego na dowolną dyscyplinę sportową: piłkę nożną, tenis ziemny, hokej na lodzie, e-sport, siatkówkę itd.

Obrót bonusem w TOTALbet

W zakładach bukmacherskich Totalbet (https://zagranie.com/totalbet-zaklady-bukmacherskie/) temat obrotu został ciekawie rozegrany. Obrót przyjmuje następującą formę:

  • 4×4 – obrót bonusem czterokrotny na kuponach z minimum 4 typami.

Bukmacher Totalbet po każdym jednorazowym obrocie kwotą pierwszego depozytu pozwala na wypłatę części bonusu. W obrocie 4×4 – otrzymujesz po 25% bonusu, aż do uzyskania równowartości swojej wpłaty. Warto mieć na uwadze, że do obrotu zaliczają się kupony AKO z min. 4 pozycjami i kursem każdej z nim na poziomie nie mniejszym niż 1.30. Na wykonanie tego zadania gracz ma 90 dni.

Metody płatności – wpłaty i wypłaty w TOTALbet

Typy dnia, a także bonusy bukmacherskie odbierzesz w Totalbet, jeśli dokonasz wpłaty na konto. Po obrocie bonusu lub wytypowaniu zwycięskiego kuponu na pewno będziesz również zainteresowany wypłatą środków z konta Totalbet. Oto metody płatności u tego bukmachera!

Wpłaty:

  • PayU,
  • dotpay,
  • Przelewy 24,
  • BLIK,
  • Paysafecard,
  • VISA,
  • Mastercard.

Wyplaty w Totalbet dokonywane są na rachunek bankowy gracza, który podajesz przy rejestracji konta stałego/weryfikacji danych osobowych.

Aplikacja Totalbet

Zakłady mobilne w Totalbet można typować na stronie totalbet.pl, ale zdecydowanie lepiej jest pobrać mobilną aplikację tego bukmachera. Totalbet oferuje “apkę” na urządzenia oparte o system operacyjny Android i iOS. Z pozycji aplikacji użytkownik ma dostęp do pełnego zarządzania kontem, a także pełnej oferty kursowej i zakładów.

Aplikacja Totalbet jest darmowa.

Oferta bonusów i zakładów w TOTALbet

Bonusy bukmacherskie Totalbet mają wszystko to, czego gracze oczekują. Jest wysoki bonus od wpłaty, a także freebety, więc zarówno doświadczeni, jak i początkujący typerzy powinni być usatysfakcjonowani.

Oferta zakładów Totalbet jest bardzo rozbudowana. To ponad 30 dyscyplin sportowych, w tym oczywiście e-sport. W zakładach Totalbet obstawiać można też sporty wirtualne, gry karciane, rozrywkę i politykę. To bukmacher, który oferuje sporo możliwości m.in. jako jedyny w Polsce udostępnia kursy na galę Punchdown!

Bonusy w TOTALbet – podsumowanie

Promocje Totalbet są opłacalne dla nowych i stałych graczy. Tak w skrócie można podsumować kody promocyjne i bonusy u tego operatora. Możemy znaleźć wiele przesłanek na poparcie tej tezy. Pierwsza z nich? Nowy gracz może zyskać wszystkie rodzaje bonusów bukmacherskich: freebet, cashback i bonus od wpłaty. To przywilej, jaki jest dostępny u nielicznych bukmacherów. Totalbet znajduje się w tym gronie, więc jego opinie automatycznie muszą iść w górę.

Bywają bukmacherzy, którzy choć oferują bonusy, to poprzez warunki obrotu, często zniechęcają do poszczególnych promocji. W Totalbet sytuacja ta nie ma miejsca, ponieważ zasady są przyjazne dla gracza. Pierwszy z brzegu przykład? Każdy bonus freebet można wykorzystać na kuponie SOLO/AKO z kursem minimalnym 2.00. I to wszystko, jeśli chodzi o obrót. Wygrasz /przegrasz – obrót został wykonany i twoje saldo jest odmrożone.

Promocje bukmacherskie dla nowych graczy w Totalbet to też pokaźna gratyfikacja 100% do 5000 PLN. W przypadku tak wysokiego bonusu obrót jest, ale znów mamy wrażenie, że bukmacher poszedł na rękę użytkownikom.

W pierwszej częsci naszego podsumowania skupiliśmy się na bonusach dla nowych graczy. Spójrzmy zatem, co czeka stałych graczy. Myślisz, że promocji będzie mniej? To się zdecydowanie mylisz! W bonusach dla zarejestrowanych użytkowników można otrzymać jeszcze więcej! Co dokładnie? Przede wszystkim możesz wygrywać więcej w promocjach gry bez podatku i Total bonus. W tej pierwszej opcji typujesz bez podatku 12%, więc z automatu zarabiasz więcej na kuponach. Z kolei w tej drugiej promocji za każdy zakład więcej dodany do kuponu AKO – odbierasz wyższy bonus od wygranej (jeśli twój kupon zwycięży).

W Totalbet na dodatkowe uznanie zasługują też kursy bukmacherskie – one same w sobie są już wysokie, ale za sprawę Total BOOST są jeszcze lepsze!

Zakłady bukmacherskie Totalbet w naszym odczuciu kojarzą się w dużej mierze z bonusami. Oczywiście to też szereg dostępnych funkcji takich jak transmisje video, esport, Total Games i sporty wirtualne. Z perspektywy łowcy promocji to jeden z lepszych bukmacherów online. Osoby lubujące się w bonusach będą miały, co robić na jego stronie i aplikacji mobile.

FAQ

Jak otrzymać najlepsze bonusy w TOTALbet?

Bonusy na start otrzymasz ze specjalnym kodem: ZAGRANIE, który gwarantuje bonus od depozytu, zakład bez ryzyka i darmowe freebety!

Jaki jest bonus na start w Totalbet?

Bonusy na start w Totalbet to freebety o wartości łącznej 35 PLN, bonus 100% do 5000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Czy w Totalbet jest bonus bez depozytu?

Tak, po rejestracji konta stałego otrzymasz bez depozytu dwa freebety: 25 PLN oraz 10 PLN.

Zaloguj się aby dodawać komentarze