Bonus powitalny, bonus od depozytu, bonus bez ryzyka, freebet – co jest czym? O co chodzi z bonusami w STS, dlaczego jest ich aż tyle, który jest dla kogo, który co daje, jak najlepiej je wykorzystać… Pytania same się mnożną, ale spokojnie – my znamy odpowiedzi i znajdziesz je w poniższym artykule!

Bonus STS: 2x bonus na start od bukmachera + GRATIS kasa od nas

STS to największy bukmacher w Polsce, więc jak grać, to właśnie u niego. Na start, a więc po założeniu konta, operator daje swoim nowym graczom 2 bonusy (bonusy? Po prostu prezenty, gratisy, zwał jak zwał, w każdym razie bonus = korzyść), każdy jest inny.

W sumie na dzień dobry dostajesz 1225 zł, ALE UWAGA! Jeśli zarejestrujesz się z naszym kodem: 1299PLN – STS dorzuca jeszcze 3 bonus i podkręca darmowy zakład, a więc łącznie grasz za bonusowe 1299PLN i masz do wykorzystania: bonus od depozytu, zakład bez ryzyka i darmowy zakład 🔥

Kliknij w poniższy przycisk i załóż konto w STS:

(czas rejestracji 1 minuta)

Bonus STS: bonus od wpłaty, darmowy zakład, zakład bez ryzyka

Jeśli już zacząłeś orientować się w temacie, to pewnie wiele razy natknąłeś się w Internecie na hasło „bonus” zestawiane z marką STS i zastanawiasz się o co chodzi tak naprawdę, co to realnie oznacza i czy faktycznie można dostać kasę za darmo.  

Już mówimy.

Tak, możesz dostać kasę. W formie bonusu przyznawanego przez STS nowym graczom – nowym, czyli takim, którzy zarejestrowali się na jego stronie. Bukmacher przygotował bazową ofertę powitalną, na którą składają się:

Inaczej mówiąc: bonus od pierwszej wpłaty. Jak sama nazwa wskazuje, to dodatkowe środki, które otrzymujesz po zasileniu swojego konta w STS, a więc możesz obstawiać za dwa razy więcej – Ty wkładasz połowę, drugie tyle daje Ci bukmacher. Maksymalnie w ramach bonusu możesz dostać darmowe 1200 zł na zakłady.

PODWYŻSZENIE BONUSU TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH Z KODEM: 1299PLN

Ulubiony bonus wszystkich obstawiających. Dlaczego? Bo prościej się nie da. Zakładasz konto, a bukmacher za samo to daje Ci darmowe pieniądze na obstawienie zakładu. Dobrze obstawisz – pomnażasz środki i zgarniasz wygraną. Źle obstawisz – kasa przepada, ale Ty nic nie tracisz, bo to nie były Twoje prywatne pieniądze. Proste? Bardzo proste!

DODATKOWY BONUS TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH Z KODEM: 1299PLN

Zakład bez ryzyka, inaczej cashback, to bonus, który pozwala Ci zagrać bez stresu. Wpłacasz  pieniądze, obstawiasz zakład za 30 zł, a jeśli Twój typ okaże się błędny, bukmacher zwraca Ci postawioną stawkę – w efekcie możesz zarobić, ale na pewno nic nie stracisz.

infografika z zasadami - sts bonus o co chodzi

STS jest głównym sponsorem naszego portalu Zagranie.com, w związku z czym wspólnie przygotowaliśmy ulepszoną ofertę powitalną – szczegóły znajdziesz w artykule “Voucher STS”. Wyjścia są dwa: albo założysz konto bez naszego kodu i dostaniesz standardowy pakiet powitalnych bonusów albo zarejestrujesz się, klikając poniżej, i podczas rejestracji w formularzu wpiszesz kod >> 1299PLN <<, a następnie zgarniesz więcej niż reszta, która nie zna kodu. Wybór powinien być oczywisty.

Bonusy STS dla nowych graczy: ZASADY 📋 [o co chodzi, jak zdobyć, jak obrócić, jak wypłacić]

A teraz przyjrzyjmy się zasadom. Każdy bonus bukmacherski to nie tylko kwota, ale i warunki, które trzeba spełnić, żeby: otrzymać bonus, a na koniec wypłacić zgromadzone środki. Wszystkim nowym graczom nasuwają się te same pytanie. My znamy na nie odpowiedzi, dlatego zebraliśmy je w formie FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie.

Dzięki temu nie musisz wchodzić na stronę bukmachera i kolejno odwiedzać podstronę poświęconą każdemu bonusowi, a następnie wczytywać się w nudny regulamin. Wystarczy, że zapoznasz się z poniższymi wskazówkami i od razu będziesz mógł przejść do rejestracji – bez obawy o niedoinformowanie.  

FAQ

Co zrobić, żeby otrzymać bonus od depozytu?          

Należy wpłacić pieniądze, aby następnie odebrać bonusowe środki. Bonus od depozytu w STS jest bonusem 100%, co oznacza, że otrzymujesz drugie tyle, ile sam wpłacisz. Ty wykonujesz pierwszy krok, a bukmacher się rewanżuje i w efekcie dysponujesz podwojonym budżetem.

Jeżeli wpłacę 100 zł, otrzymam od STS 1200 zł?

Nie – Twoja wpłata zostanie podwojona, a kwota 1200 zł to maksymalny bonus, jaki możesz otrzymać. Zatem wpłacając 100 zł, od bukmachera otrzymasz drugie 100 zł i łącznie będziesz miał do dyspozycji 200 zł. Jeśli natomiast samodzielnie zasilisz konto kwotą 1200 zł, to wtedy faktycznie zyskasz drugie 1200 zł. Jeżeli zdarzy się tak, że Twój depozyt wyniesie więcej, a więc na przykład 2000 zł, to w prezencie otrzymasz maksymalną kwotę, jaka przysługuje w ramach tej promocji, czyli 1200 zł, a nie 2000 zł.

Co zrobić, żeby zagrać bez ryzyka?

Zarejestrować się z kodem 1299PLN – to kod uprawniający do dodatkowego bonusu, który nie jest normalnie dostępny. Następnie należy zasilić konto w STS dowolną kwotą i obstawić dowolny zakład. W sytuacji niepowodzenia bukmacher zwróci Ci stawkę do kwoty 30 zł. Jeśli obstawisz np. za 60 zł STS zwróci Ci połowę kwoty, jeśli natomiast zagrasz za 30 zł – dostaniesz z powrotem całość i nic nie stracisz na przegranym zakładzie (Uwaga! Kwoty zostały zaokrąglone, pamiętajmy o odjęciu podatku 12% od stawki).

Warto dodać, że zwrócone środki pojawią się na Twoim koncie depozytowym, co jest ogromnym plusem, bo będą od razu gotowe do przelania na konto bankowe.

Czy po otrzymaniu bonusowych środków mogę je od razu wypłacić?

W przypadku bonusu od depozytu – nie. Należy najpierw obrócić przyznane środki, czyli zagrać za ich x-krotność. Bukmacher STS nakłada na użytkownika obowiązek 3-krotnego obrotu, co w porównaniu z innymi operatorami jest naprawdę dobrą ofertą. Dla przykładu: wpłacając 100 zł, otrzymujesz 100 zł bonusu od depozytu i musisz zagrać za 300 zł, aby następnie móc zlecić wypłatę sprezentowanych pieniędzy.

W osobnym artykule tłumaczymy, ile razy trzeba obrócić bonus STS, żeby wypłacić gotówkę << kliknij po więcej wskazówek.

W przypadku zakładu bez ryzyka – tak. Bonusowe środki, a więc te zwrócone za przegrany zakład, możesz od razu przelać na swój rachunek bankowy.

Jakie są warunki obrotowe?

BONUS OD DEPOZYTU 
Minimalny depozyt:Brak ograniczeń
Wysokość bonusu:100% (podwojenie wpłaty)
Maksymalna kwota bonusu:1200 zł
Obrót:3-krotny (kwotą bonusu)
Minimalny kurs kuponu:1.91
Ograniczenia czasowe:Brak ograniczeń
ZAKŁAD BEZ RYZYKA  
Minimalny depozyt:Brak ograniczeń
Wysokość bonusu:100% (zwrot całej stawki)
Maksymalna kwota bonusu:30 zł
Obrót:Brak – zwrot na konto depozytowe
DARMOWY ZAKŁAD 
Maksymalna kwota bonusu:29 zł
Obrót:3-krotny (kwotą bonusu)
Minimalny kurs kuponu:1.91
Ograniczenia czasowe:Brak ograniczeń

Ile razy można skorzystać z bonusu?

Są to bonusy powitalne, a więc do jednokrotnego wykorzystania. Oczywiście nie jest to zasada obowiązująca w STS, lecz u wszystkich bukmacherów. Pierwszy raz może być jeden… u jednego bukmachera. Jeśli chcesz skorzystać z kilku bonusów powitalnych za jednym razem, odbierz bonusy u kilku operatorów: oto lista pozostałych bonusów startowych.

Jak wykorzystać bonus?

Od strony technicznej, a więc obrotu, już znasz temat. Jednak kluczowe jest takie zagranie, żeby nie stracić bonusowych środków, ale zachować jak najwięcej z nich. Potrzebne do tego są dobre typy. Jeśli nie czujesz się na siłach, żeby samodzielnie je tworzyć, to służymy pomocą.

Więcej znajdziesz w zakładce: typy dnia

Bonusy STS dla stałych graczy

Bonusy dla nowych klientów to dopiero początek. Bukmacher od początku wychodzi naprzeciw potrzebom graczy i po założeniu konta wcale nie zwalnia.

Oto kilka przykładów:

Betgames:
20 zł bez ryzyka

– Obstawiaj gry karciane: pokera, bakarat, wojnę
– W ciągu doby zagraj zakłady z kursem min. 1.90
– Przetestuj jedyne na rynku zakłady na karty
– Jeśli Ci się nie powiedzie – otrzymaj 20 zł zwrotu i próbuj dalej swoich sił w obstawianiu

Dla aktywnych: 30 zł co poniedziałek

– Regularnie graj w STS
– W ciągu tygodnia zagraj za minimum 200 zł (na koncie depozytowym)
– Kupony z kursem min. 1.85
– Odbieraj w każdy poniedziałek 30 zł za swoje zaangażowanie, które znajdziesz na koncie bonusowym (gotowe do obrotu)

Dla polecających STS: 50 zł bonusu

– Zaproś do gry w STS swojego kumpla
– Pobierz i udostępnij mu specjalny link, aby założył konto
– Znajomy wpłaca 50 zł i obstawia za 150 zł
– Obaj dostajecie bonus po 50 zł na dalszą grę u bukmachera STS

Esport: 25 zł ekstra tygodniowo

– Zagraj pojedynczy kupon zawierający zdarzenie na esport
– Kupon z kursem min. 1.85
– W chwili przegranej odbierz 10% wartości wkładu
– Kupony się sumują, maksymalnie zgarniasz 25 zł w bonusie tygodniowo

Zaloguj się aby dodawać komentarze