Wszyscy przywykliśmy już do tego, że większość promocji jakie przygotowują dla nas bukmacherzy, w tym również STS, polegają najczęściej na atrakcyjnych bonusach, zwiększaniu wygranych, happy hours czy kuponach bez ryzyka. STS poszedł o krok dalej i za sprawą Fundacji Sport Twoją Szansą, przygotował coś na wzór bonusu, który polegał na zabraniu dzieci, młodych piłkarzy, na mecz 8. kolejki Ekstraklasy! Takie akcje należy chwalić i nagłaśniać!

Kibicuj z nami! – bonus od STS-u

Ale na czym tak naprawdę polega ta akcja? Zanim o tym – zacznijmy może od tego czy w ogóle słyszeliście o Fundacji Sport Twoją Szansą? Jest to organizacja, której głównym celem jest wspomaganie wielu różnych inicjatyw związanych z rozwojem polskiego sportu. Fundacja pomaga wielu sportowcom, którzy z różnych powodów nie są w stanie zaprezentować swoich możliwości na arenach międzynarodowych i krajowych. Sport Twoją Szansą ma za zadanie kłaść dodatkowy nacisk na wspieranie lokalnych środowisk sportowych. Bukmacher STS połączył wszystkie te elementy i przygotował swego rodzaju bonus dla młodych zawodników z Wierzchoniowa, którzy wzięli udział w akcji „Kibicuj z nami”.

Projekt „Kibicuj z nami” polega na umożliwieniu dzieciom kibicowania i oglądania meczów piłkarskich na żywo. Takich akcji mogliśmy doświadczyć już pięciokrotnie, a ostania odbyła się w ubiegłą sobotę. Bonus od STS-u w formie biletów na mecz Korony Kielce z Wisłą Kraków odebrali wychowankowie Akademii Piłkarska Perełka z Wierzchoniowa. Dzięki temu dzieci mogły, najczęściej po raz pierwszy, zobaczyć mecz Ekstraklasy z trybun Kieleckiego stadionu. Za taką formę bonusu, STS-owi oraz Fundacji należą się duże brawa!

Takiego rodzaju bonusu raczej się nie spodziewaliście, prawda? Takie akcje nie zdarzają się zbyt często i dlatego warto o nich wspominać. O bardziej tradycyjnych formach bonusu od STS-u możesz przeczytać tutaj -> STS bonus.