Już jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że wystartował nowy bukmacher. Mowa oczywiście o NobleBet, który już na starcie przygotował dla nas bardzo atrakcyjny bonus! Chyba każdy wie, że w sporcie i bukmacherce, tak samo jako w życiu, ważna jest asekuracja. Z tego samego założenia wychodzi NobleBet, który w swoim bonusie gwarantuje zwrot stawki, jeśli w meczu Ekstraklasy padnie 0:0. Zaciekawiony? Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami promocji.

W Ekstraklasie zwrot za 0-0

Chyba każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że czasem nawet największe pewniaczki jakimś cudem okazują się nietrafione. W takim wypadku warto się zabezpieczyć zwrotem stawki, który gwarantuje Ci nowy bukmacher. Bonus od NobleBet polega na tym, że jeśli obstawiony przez Ciebie mecz Ekstraklasy zakończy się wynikiem 0:0, a Twój zakład okaże się przez to nietrafiony, otrzymasz zwrot. Nic tylko stawiać na Ekstraklasę!

Bonus od NobleBet – szczegóły oferty:

  • Aby wziąć udział w promocji należy zawrzeć zakład przedmeczowy na dowolne spotkanie Ekstraklasy za minimum 50 PLN.
  • Z promocji może skorzystać każdy gracz w każdej kolejce Ekstraklasy od 20.09.2019.
  • Za jedną kolejkę Ekstraklasy graczowi przysługuje maksymalnie 50 PLN zwrotu stawki.
  • W promocji udział mogą wziąć kupony pojedyncze jak i wielokrotne.
  • Kupony kombi będą traktowane jako ważne tylko wtedy, jeśli zawierają zakład postawiony na ekstraklasowe spotkanie, które zakończyło się rezultatem 0-0, a pozostałe zdarzenia będą rozliczone jako wygrane.
  • Aby otrzymać zwrot, wszystkie zdarzenia na kuponie muszą być rozliczone przed godziną 23:59 w każdy poniedziałek po rozegranej kolejce Ekstraklasy.
  • Pozostałe informacje i bonusy dostępne na stronie bukmachera NobleBet.

Więcej informacji na bonusów od NobleBet możesz przeczytać tutaj -> NobleBet bonus na start