Najbliższe Ekstraklasowe mecze warto typować w eWinner, który przygotował bardzo ciekawy bonus. Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, to na Twoje konto wróci cashback do 100 PLN! Co trzeba zrobić, żeby tak właśnie się stało? Sprawdź szczegóły promocji i dowiedz się co może zagwarantować Ci eWinner bonus.

ewinner bonus - cashback

Przegrywasz i kasa wraca do Ciebie!

Na wtorkowe i środowe mecze Ekstraklasy, bukmacher eWinner przygotował możliwość skorzystania z opcji cashback do 100 PLN. Dzięki tej promocji Wasza kasa jest bezpieczna. Jeśli zawarty przez Ciebie kupon okaże się nietrafiony, to otrzymasz zwrot do wspomnianych 100 PLN.

Jeśli jesteś fanem Ekstraklasy i śledzisz to rozgrywki to wiesz jak nieprzewidywalne mogą być. Pamiętaj, że na naszej stronie dostarczamy analizy i gotowe darmowe typy na Ekstraklasę, które mogą Ci pomóc.

Wróćmy do bonusu w eWinner. Jeśli dziś lub jutro zawrzecie zakład z minimum trzema meczami Ekstraklasy, którego kurs będzie nie mniejszy niż 2.50, a stawka będzie wynosiła nie mniej niż 20 pln, to w przypadku niepowodzenia otrzymasz cashback do 100 PLN. Środki zostaną zwrócone na konto bonusowe. Obrót bonusem jest sześciokrotny i kurs kuponu również nie może być niższy niż 2.50.

Bonus w eWinner – sprawdź!

Szukasz najważniejszych informacji nt. promocji u nowego legalnego bukmachera jakim jest eWinner? Odwiedź naszą stronę eWinner bonusa dowiesz się wszystkiego co Cię interesuje. 1050 PLN bonusu od depozytu, zakład bez ryzyka do 150 PLN oraz freebet w wysokości 25 PLN! To wszystko czeka na Ciebie z kodem promocyjnym: 1200PLN. Nie czekaj, załóż konto już teraz i odbierz bonusy w eWinner! 🙂

fot. wyróżniające: Dziurek / Shutterstock.com

Zaloguj się aby dodawać komentarze