Mamy nadzieję, że zainteresowanie zakładami bukmacherskimi jest na równie wysokim poziomie, jak bonusy rozdawane początkującym graczom. My lubimy ten temat i chętnie opisujemy go w naszych artykułach. Każde założenie konta u wybranego legalnego bukmachera stanowi możliwość otrzymania dodatkowych środków pieniężnych do gry. Gotowi na bonus od forBET? W takim razie zapoznajcie się z ofertą powitalną bonus forBET 2000 lub od razu przejdźcie do rejestracji, klikając guzik poniżej.

Bonus forBET 2000 – zasady

Zacznijmy od prostych zasad dotyczących otrzymania bonusu powitalnego od operatora forBET. Bonus forBET 2000 to promocja, którą obdarowywany zostaje każdy gracz decydujący się na założenie konta bukmacherskiego za pośrednictwem naszej strony. Oczywiście nie otrzymamy 2000 zł na dobry początek gry bez żadnej wpłaty depozytowej. Po zakończeniu procesu rejestracyjnego możemy przystąpić do aktualizacji naszego konta bukmacherskiego i wpłaceniu na nie depozytu. Bukmacher nie narzuca kwoty, jaką należy wpłacić na dobry początek gry. Wysokość depozytu zależy wyłącznie od nas, jednak warto zaznaczyć, że im wyższy depozyt, tym wyższa kwota bonusu powitalnego.

Omawiany przez nas legalny bukmacher może pochwalić się dość wysoką kwotą proponowanych przez niego środków pieniężnych dla nowych graczy. Suma sumą, jednak przyjrzyjmy się zasadom obowiązującym przy opisywanej promocji. Bywa tak, że wysoki bonus nie współgra z warunkami obrotowymi otrzymana kwotą. Wtedy zaczynają się schody, ponieważ wypłacenie wygranych przez nas pieniędzy staje się dość uciążliwe. Lepiej zapoznać się z obowiązującymi zasadami i sprostać im, w celu szybszej wypłaty gotówki.

Na stronie legalnego bukmachera forBET przeczytamy, że jego bonus powitalny jest łatwy do wykorzystania. Czy rzeczywiście zasady są przejrzyste i nieprzysparzające kłopotu graczowi? Tego dowiecie się w kolejnym akapicie. Specjalnie dla Was przeanalizujemy bonus forBET 2000.

Bonus forBET 2000 – 100% od depozytu w trzech ratach?

Zaznaczmy, że bonus powitalny proponowany przez bukmachera forBET wynosi 2000 zł (na naszej stronie otrzymujecie możliwość podwyższenia bonusu do 2050 zł) i jest do uzyskania w trzech depozytach. Co to znaczy? Najprościej rzecz ujmując – nie musimy od razu wpłacić kwoty 2000 zł na swoje konto depozytowe, aby otrzymać w prezencie drugie tyle. Operator postanowił rozłożyć tę sumę na trzy raty.

  • Za dokonanie pierwszej wpłaty możemy otrzymać do 1000 zł (czyli 100% wkładu)
  • Drugą kwotą, jaką możemy uzyskać, jest 75% wpłaconego przez nas depozytu (maksymalny bonus za tę ratę wynosi 500 zł)
  • Trzecia wpłata depozytu to możliwość odebrania kolejnych 500 zł (czyli 50% wpłaty na nasze saldo główne)
  • Dodatkowe 50 zł bonusu od depozytu otrzymują wyłącznie osoby zakładające konto w forBET za pośrednictwem naszego portalu. Jak otrzymać profit? Należy dokonać depozytu za minimum 100 zł. W efekcie otrzymacie kolejne 50% wpłaconej stawki.

Jeśli powyższe informacje są jasne, możemy przejść do kolejnego etapu opisywania bonusu powitalnego oferowanego przez forBET. Tym razem przyjrzyjmy się nieco bliżej warunkom obrotowym. Dla osób orientujących się w grze u bukmachera może to być banał, jednak my pozwolimy przybliżyć tę wiedzę naszym początkującym graczom. W skrócie – każdy bonus bukmacherski podlega określonej liczbie obrotu, czyli sumie stawek, którą postawimy na kuponie. Najczęściej ten czynnik mówi nam o tym, czy proponowany bonus jest przyjazny graczowi, czy raczej przejawia się skomplikowanymi zasadami.

Jak jest w przypadku bonus forBET 2000? Bonus powitalny od wpłaty to konieczność czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że obrót to jedna sprawa, a druga to określony kurs zdarzenia. W przypadku bonusu od forBET musimy postawić kupon SOLO z kursem minimalnym 2.0 lub kupon AKO z kursem ogólnym wynoszącym minimum 2.0. Przy tej drugiej opcji ważne by każde zdarzenie posiadało kurs niemniejszy niż 1.3.

bonus forBET 2000

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Przede wszystkim na regulamin promocji, w którym uwzględniono termin na wykorzystanie obrotu, w przypadku forBET wynosi on 14 dni. U niektórych operatorów zasady mówią o możliwości zagrania bonusem w ciągu 30 dni. Co może być korzystniejsze dla początkujących graczy. Jednak, jeśli ktoś będzie chciał wykorzystać bonus, to zrobienie tego nie zajmie nikomu więcej niż 14 dni. Kolejnym aspektem jest odblokowanie konta bonusowego. Nie jest to niczym skomplikowanym, jednak należy o tym pamiętać w przypadku chęci zagrania środkami bonusowymi. W forBET wymaga się od gracza odblokowania konta przez jednokrotny obrót wpłaconych przez nas środków kuponami z kursem całkowitym niemniejszym niż 2.0.

Jeśli mamy obiektywnie ocenić bonus forBET 2000 musimy przyznać, że jest on przyjazny nowemu graczowi. Chociaż wykorzystanie bonusu w ciągu 14 dni z pewnością nie należy do przyciągających czynników. Jednak sam obrót bonusem, czy konieczność ostawienia kuponu po dość niskich kursach, wyróżnia się na tle konkurencji. Uważamy, że warto skorzystać z oferty proponowanej przez forBET, jednak podkreślamy, że kluczowe jest szczegółowe zapoznanie się z regulaminem.

Team Zagranie.com rozdaje dodatkowe bonusy powitalne – sprawdź, jak je odebrać!

Korzystając z okazji przedstawimy Wam również inne propozycje bonusów powitalnych od bukmachera forBET. Opisywane wyżej 100% od depozytu to tylko jedna z opcji oferowanych przez tego operatora. Kolejnymi możliwościami są bonus bez depozytu o wartości 20 zł oraz 50 zł zakładu bez ryzyka.

Jaki jest warunek otrzymania wszystkich trzech bonusów powitalnych od forBET? Oczywiście założenie konta bukmacherskiego z wykorzystaniem naszego specjalnego kodu promocyjnego – 2120PLN. Sprawdźmy, jak wyglądają zasady tych promocji.

Zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN

Na samym początku zajmijmy się tematem 50 zł zakładu bez ryzyka. Aby otrzymać dodatkowe 50 zł bonusu powitalnego, należy dokonać procesu rejestracyjnego i użyć kodu promocyjnego – 2120PLN. Po wpłaceniu depozytu stawiamy zakład o wartości 50 zł. W przypadku wygranej zwycięska kwota trafia do naszego portfela. Jeśli, jednak postawiony przez nas kupon okaże się przegrany, wtedy bukmacher zwraca nam stawkę zakładu na nasze konto bukmacherskie. Jednak środki nie zostaną przekazane na saldo główne tylko na konto bonusowe. Co to oznacza? Że warunki obrotu zwrotem są identyczne jak w przypadku bonusu od depozytu. Pamiętajcie, że kupon na zakład bez ryzyka musi zostać postawiony po kursie minimalnym 2.00 i przysługuje wyłącznie podczas pierwszego typowania.

Środki bonusowe nie są przyznawane automatycznie na konto gracza. Aby otrzymać zwrot przegranego zakładu bez ryzyka, należy skontaktować się z bukmacherem forBET. W jaki sposób? Za pośrednictwem adresu e-mail: marketing@iforbet.pl, w tytule wiadomości należy wpisać „Zakład bez ryzyka”, a w treści podać swój login.

Freebet 20 PLN za połączenie konta w forBET i Typomanii

Tylko na naszej stronie otrzymacie możliwość uzyskania darmowego zakładu w forBET. Jak należy zrobić, aby otrzymać bonus? Założyć dwa konta, pierwsze u legalnego bukmachera forBET (oczywiście z naszym kodem promocyjnym), a drugie na stronie www.typomania.net, specjalnej stronie poświęconej typowaniu i zdobywaniu atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Jeśli posiadamy już dwa aktywne konta, kolejnym krokiem jest podepnięcie konta w forBET do konta Typomanii. Po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji możemy zyskać darmowy zakład bukmacherski o wartości 20 zł.

Odbierz bonus, kontaktując się z osobą odpowiedzialną za nadawanie dodatkowych profitów. Napisz wiadomość na adres pomoc@typomania.net, o tytule „Freebet za pozytywną weryfikację”, a w treści podaj 2 loginy, jakich używasz podczas logowania (w forBET oraz Typomanii). Tyle! Od teraz możesz cieszyć się bonusem powitalnym składającym się z trzech promocji! Dołącz do nas.