Gry karciane w ostatnim czasie cieszą się dużą popularnością. Nic w tym dziwnego w zasadzie, bowiem kibice dopiero czekają na duże emocje związane z piłką nożną. Sezon sportowy dopiero się rozpocznie. To nie oznacza jednak, że nie można zgarnąć ciekawych bonusów bukmacherskich. Takie do zdobycia są chociażby w LV BET – zobacz, jak odebrać nawet 555 PLN!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gry karciane z bonusem w LV BET!

W trakcie przerwy od poważnych rozgrywek w świecie piłkarskim, czy pomiędzy poszczególnymi dyscyplinami na Igrzyskach Olimpijskich, można zainteresować się jeszcze m.in. właśnie grami karcianymi. To symulowane rozgrywki w różne gry w karty, prowadzone na żywo, z transmisją. U bukmacherów, którzy mają licencje, można je obstawiać i dobrze się bawić. Dostępne są 24/7, wiec nawet w środku nocy, jeżeli ktoś ma ochotę, może tam zajrzeć.

W LV BET gry karciane to nowość. Obstawiać można tam trzy rzeczy: poker, wojna oraz Black Jack. Oferta nie jest duża, ale warto się zastanowić nad tym, co chce się grać. Trudno tutaj mówić o analizie, a bardziej trzeba liczyć na szczęście. Dostępne są także ciekawe bonusy bukmacherskie, gotowe już do odebrania. Jeden z nich jest np. w LV BET, więc sprawdźmy, o co chodzi!

gry karciane lv bet

W LV BET możesz odebrać aż 555 PLN bonusu na gry karciane. Mowa tu o 50 procent od depozytu, więc aby zgarnąć maksymalną kwotę, należy wcześniej wpłacić 1110 PLN. Trzeba pamiętać, że na jedno konto gracza przysługuje tylko jeden bonus. Ten będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu. Aktywny ma być przez 30 dni od wpłacenia środków, a to można zrobić tylko do końca niedzieli, 01.08.2021.

Minimalna wpłata to 20 PLN, a przed wypłatą środków trzeba nimi obrócić pięciokrotnie, po kursie 1.50 lub większym. Liczą się tylko kupony i zakłady z oferty na gry karciane. Nie ma w zasadzie innych zasad, a dla przykładu jeżeli masz bonus o wartości 555 PLN, to trzeba nim obrócić za kwotę 2775 PLN.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w LV BET, to aby skorzystać z bonusu, najpierw musisz je założyć. Najlepiej to zrobić z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE, gdyż ten zapewni Ci pakiet powitalny. Sam bonus na gry karciane będzie w kolejce do czasu wykorzystania rzeczy, jakie rozdaje ten operator na start.

Zaloguj się aby dodawać komentarze