Bonus 250 PLN za wskazanie zwycięzcy Superpucharu Polski!

Bonus na Superpuchar Polski od STS

250 PLN bonusu za poprawny typ na zwycięzcę Superpucharu Polski od STS!

Zarejestruj się w STS z linku

  1. Wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt w wysokości minimum 50 PLN
  3. Postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO z klasycznej oferty przedmeczowej zawierający typ na zwycięzcę Superpucharu Polski
  4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  5. W ramach nagrody otrzymasz 250 PLN na saldo bonusowe

Przed nami walka o pierwsze trofeum na polskim podwórku. W meczu o Superpuchar Polski naprzeciw siebie stanie mistrz kraju – Raków Częstochowa, a także zwycięzca pucharu, czyli Legia Warszawa. Tak naprawdę będzie to powtórka ze spotkania finałowego z maja na Stadionie Narodowym. A z okazji tego wydarzenia STS przygotował specjalną promocję dla nowych graczy. Więcej informacji na jej temat znajdziesz poniżej.

Bez wątpienia sobotni pojedynek zapowiada się niezwykle interesująco. W końcu w walce o Superpuchar zmierzą się dwie bardzo silne drużyny zeszłego sezonu. Raków wygrał bowiem rozgrywki, natomiast Legia zajęła 2. miejsce, tracąc ostatecznie do zwycięzcy sezonu 9 oczek. W finale PP pomimo gry w 10 przez niemal cały mecz, to właśnie podopieczni Kosty Runjaicia okazali się lepsi. Czy i tym razem okażą się lepsi? Tego dowiem się w sobotni wieczór. To także świetna okazja dla typerów, którzy nie posiadają konta u bukmacherów, bowiem STS oferuje bonus o wartości 250 PLN za wskazanie zwycięzcy Superpucharu Polski – Szczegóły tej akcji dostępne są natomiast obok.

250 PLN za wskazanie zwycięzcy Superpucharu
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze