Bodo/Glimt – Ajax: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.02.2024

Piłkarz Ajaxu podczas meczu

Gdzie oglądać Bodo/Glimt – Ajax? Z czwartkowych potyczek w Lidze Konferencji chyba najciekawiej zapowiada się rewanżowa rywalizacja Bodo/Glimt z Ajaxem Amsterdam. Pierwsza batalia w Holandii zakończyła się remisem 2:2, a poniżej znajdziecie informacje o tym, gdzie obejrzeć rewanżowe starcie w Norwegii. Zapraszam zatem do sprawdzenia informacji o transmisji w TV i streamach online z tego meczu.

Bodo/Glimt – Ajax, transmisja na żywo w TV

W czwartek odbędzie się całe mnóstwo spotkań w Lidze Europy i Lidze Konferencji. Akurat rywalizacja Bodo/Glimt z Ajaxem zapowiada się wybornie, tym bardziej, że w pierwszym meczu padł wynik 2:2, a zatem sprawa awansu jest w pełni otwarta. Rywalizacja w Norwegii rozpocznie się 22. lutego 2024 roku o godzinie 18:45 polskiego czasu. Jeżeli idzie o transmisję na żywo w TV, niestety takiej alternatywy na polskim rynku nie znajdziemy. Za moment powiem natomiast o dostępnych streamach online, jednak wpierw aktualne kursy bukmacherskie na to starcie:

Bodo/Glimt – Ajax: transmisja i stream online za darmo

Zapowiedziałem streamy online i właśnie do tego tematu przechodzimy! Coraz częściej kibice piłkarscy wobec braku transmisji danego meczu w TV, poszukują go w Internecie i w przypadku spotkań Ligi Konferencji, to właśnie w sieci pokazywana jest lwia część rozgrywek. Wszystko to dlatego, że prawa transmisyjne do wspomnianego turnieju posiada stacja Viaplay, która mecze na żywo pokazuje w swoim serwisie streamingowym. Niestety owe transmisje nie są za darmo, a alternatyw, za które nie trzeba by było płacić w przypadku meczu Bodo/Glimt – Ajax zwyczajnie brakuje.

Gdzie oglądać Bodo/Glimt – Ajax?

Pora zatem podsumować najważniejsze informacje o transmisji z norwesko-holenderskiej rywalizacji. Jeśli zastanawialiście się, gdzie oglądać Ligę Konferencji, to rywalizację Bodo/Glimt z Ajaxem będziecie w stanie zobaczyć tylko i wyłącznie za sprawą jednego źródła. Transmisji w TV nie znajdziemy nigdzie, jednak skorzystać będzie można ze streamu online w serwisie Viaplay. Z legalnych opcji będzie to jedyne rozwiązanie, a tylko takie promujemy na naszej stronie. Osobom, które zdecydują się obejrzeć tę potyczkę na żywo życzę zatem jak największych emocji i jak najlepszego meczu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze