Kacper Błoński – Ferrari: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Fame MMA17

Typy na Kacper Błoński – Ferrari na FAME MMA 18. Przyznam się szczerze, że moim skromnym zdaniem walka wspomniana w tytule będzie najciekawszym zdarzeniem sobotniej gali FAME MMA. Każdy z nich ma sporo do udowodnienia, a jeżeli Amadeusz dotrwa, to po tym czeka go druga walka – z Marcinem Dubielem. Warto będzie oglądać main eventy gali FAME MMA!

Kacper Błoński – Ferrari, typy i przewidywania

Jak już wspomniałem, omawiana walka wydaje się zdecydowanie jedną z najciekawszych na rozpisce najbliższej gali FAME MMA 18. Nie bez powodu tak napisałem, ponieważ zarówno Kacper Błoński, jak i Amadeusz Ferrari mają sporo do udowodnienia w oktagonie. Pierwszy z nich po przegranej walce z Dubielem chce się teraz odkuć i pokazać, że ma spore umiejętności. Co oczywiście jest wykonalne i ma predyspozycje ku temu, żeby pokonać Ferrariego, ale zdecydowanie nie będzie to dla niego proste wyzwanie.

Amadeusz Ferrari na tej gali zmierzy się najpierw z Błońskim, a później z Dubielem (o ile dotrwa). Ostatnio o mały włos pokonałby Łuszczyka, ale finalnie przegrał, więc w starciu z Błońskim będzie chciał udowodnić swoją wartość. Po konferencjach widzimy, że cała trójka darzy siebie nienawiścią, więc możemy się spodziewać tutaj świetnego show.

Kacper Błoński – Ferrari, kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o kursy bukmacherskie na ten pojedynek, to bukmacherzy w roli wyraźnego faworyta postrzegają Ferrariego. Szczerze powiedziawszy, dziwi mnie aż taki rozstrzał w kursach, bowiem Amadeusz ma w głowie to, że musi stoczyć aż dwa pojedynki tego wieczoru. Błoński to też nie jest chłopiec do bicia, więc tutaj raczej na pewno nie skończy się w pierwszej rundzie i nie będzie to gładkie zwycięstwo Roślika.

kursy na zwycięstwo

Betclic
2.65
Crusher wygra
1.38
Ferrari wygra
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kacper Błoński – Ferrari kto wygra walkę?

Pisałem już nieco, że w moim mniemaniu nieznacznym faworytem omawianej walki będzie Ferrari. Faktycznie Amadeusz ma większe doświadczenie, jest silny, uparty i ma ogromne umiejętności. Nie można jednak aż tak dyskredytować Kacpra Błońskiego, który przecież jest bardzo dobrym fighterem, co pokazywał już w przeszłości. Moim zdaniem ten pojedynek wygra Amadeusz, ale będzie to starcie na dystansie trzech rund.

Typy na Kacper Błoński – Ferrari

Nim zaproponujemy ostatnie typy na Kacper Błoński – Ferrari, przypomnę o bonusach od Betclic, które można odebrać u tego bukmachera. A jakie jeszcze typy na omawiane starcie można obstawić? W mojej opinii interesującym zakładem na kupon SOLO jest ten na +2.5 rundy w całym pojedynku! Przypomnijmy, że Ferrari dysponuje potężnym uderzeniem i zdecydowanie większą siłą, ale Błoński potrafi trzymać rywali na dystans.

Kurs wynoszący aż 2.30 to świetny pomysł na singla, który daje nam spore value. Nie zapomnij też, że o ile Błoński nie pośle Ferrariego na deski, to będzie drugi pojedynek z Marcinem Dubielem (typy na to starcie znajdziesz też u nas na stronie).

+2.5 rundy w walce
Kurs: 2.30
Zagraj!

fot. Pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze