Ostatnio nasza passa nie jest zbyt zadowalająca, jednak dzisiaj jest idealny czas na jej przełamanie. Na chwilę odpoczniemy od spotkań i drużyn z tego najwyższego poziomu i przyjrzymy się starciom z udziałem polskich ekip. Te, jak dobrze wiemy, grają dość przeciętnie, żeby nie powiedzieć, że słabo, ale często możemy widzieć ich rywalizację na tym topowym poziomie. W czwartek rywalizować będą m.in. AGO oraz AVEZ, a także francuskie Heretics. 

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

tylko na

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 30 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1225 zł, a z naszym kodem: 1259 zł

Kod rejestracyjny
1259PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 30 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: 1259PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

AVEZ – Heretics

Czwartek, 14.05.20 – 17:00

BLAST Rising, Home Sweet Home Cup, czy LOOT.BET nie grzeją kibiców tak, jak robi to ESL One: Road to Rio. W końcu w kwalifikacjach do Majora możemy obejrzeć najlepsze formacje na świecie, jednak te lubią sprawiać niespodzianki, szczególnie w ostatnim czasie. No bo kto by pomyślał jeszcze kilka tygodni temu, że fnatic zajmie dopiero dwunaste miejsce? Dla odmiany drużyny z tier 2 i 3, a nawet tier 4, sprawiają mniej zaskoczeń. W BLAST Rising i Home Sweet Home Cup łatwiej jest przewidzieć wyniki, więc dzisiaj jako pierwsze weźmiemy pod lupę AVEZ oraz Heretics.

Obydwie drużyny zagrają w BLAST Rising, czyli turnieju dla tych nieco słabszych ekip. AVEZ po trzech meczach ma na koncie tylko jedno zwycięstwo i dwie porażki. Z kolei Heretics dotychczas było bezbłędne i wygrało wszystkie swoje spotkania, tym samym będąc liderem w grupie D z kompletem punktów. Trudno zresztą się dziwić, gdyż rywale Francuzów nie byli nawet ze średniej półki. AVEZ, sAw i Team Secret nie radzą sobie najlepiej w ostatnim czasie, chociaż w przypadku Secret nie można się dziwić, w końcu zespół przechodzi zmiany w składzie. Faworyt w meczu Ośmiornic z Heretics jest jeden – Francuzi. Aktualnie zajmują 29. lokatę w rankingu HLTV, a w play-offach ESL One: Road to Rio dalej walczą w dolnej części drabinki. Mecz z Polakami mogą potraktować jako dobrą rozgrzewkę, gdyż o 20:00 zagrają z G2 Esports, swoimi rodakami, o przetrwanie w kwalifikacjach do Majora.

Zwycięstwo w meczu z AVEZ niemal zapewniłoby Heretics pierwsze miejsce w grupie BLAST Rising. Oprócz o wiele lepszych umiejętności indywidualnych, co pokazują też statystyki, Francuzi mają w swojej grze więcej pomysłów i przygotowanych taktyk. Najlepszy gracz Heretics, Bryan “Maka” Canda w ostatnich trzech miesiącach wykręcił rating na poziomie 1.18. Dla porównania w polskiej formacji najwięcej zdobył Kamil “KEi” Pietkun, którego wynik to 1.14. Warto jednak wspomnieć, że wynik Pietkuna jest osiągnięty na słabsze zespoły niż te, z którymi grała ekipa Canda. STS na zwycięstwo Heretics oferuje kurs aż 1.52, co jest świetną ofertą. W przypadku Polaków jest to aż 2.40, ja jednak kieruje swój typ na formacje Maki.

Moja propozycja: zwycięstwo Heretics

Kurs: 1.52

sAw – Team Secret

Czwartek, 14.05.20 – 19:30

Jako drugi mecz przyjrzymy się kolejnemu starciu w BLAST Rising, tylko tym razem z udziałem sAw i Team Secret, czyli dwóch organizacji, które zmagają się z problemami w dywizji Counter Strike’a. W drugiej z tych formacji wczoraj na ławkę rezerwowych przesunięty został Filip “TUDSON” Tudev. 20-letni zawodnik z Polski nie czuł się dobrze w roli jaką zajmował w drużynie, gdyż chciał być snajperem. W związku z tym po rozmowach z resztą zespołu zdecydowano się go przenieść na ławkę rezerwowych i obecnie czeka on na oferty z innych zespołów. Co ciekawe, jego miejsce zajął inny zawodnik z naszego kraju – Karol “rallen” Rodowicz. Z jego pomocą Secret wygrało wczoraj z Sinners w Home Sweet Home Cup. Nowa formacja rallena wygrała 2:1. Być może te zmiany nie stawiają Secret w dobrym świetle przed starciem z sAw, ale trzeba wspomnieć, że Portugalczycy wcale nie grają dobrego Counter Strike’a.

83. drużyna świata zdążyła już przegrać z Secret w pierwszym spotkaniu w ramach BLAST Rising, a podczas kwalifikacji do DreamHacka lub FLASHPOINT również pokazała się z dość przeciętnej strony. Kurs na zwycięstwo Secret wynosi 1.52. Europejska formacja ma większe umiejętności indywidualne niż Portugalczycy. Dużo będzie zależeć od wyboru mapy, jednak TS ma o tyle dobrze, że na zmiennika zdecydowało się wziąć gracza, który raczej nie zawodzi. Rodowicz gra stabilnie i dobrze, co pokazał m.in. podczas FLASHPOINT, gdzie też był stand-inem. Co prawda tam jego ekipa nie pokazała się z najlepszej strony, ale trudno o to winić samego rallena, a bardziej jego kolegów z drużyny. Typ na Secret w połączeniu z Heterics da nam kurs łączny 2.31. Przy postawieniu 100 złotych możemy wygrać ponad 203 złote, czyli praktycznie podwoić swoją stawkę. Jest to dobra oferta na dzisiejsze starcia z udziałem Polaków.

Moja propozycja: zwycięstwo Team Secret

Kurs: 1.52

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.