BLAST Premier Spring wraca do nas z kolejnymi meczami, w których wezmą udział najlepsze formacje. Dzisiaj swoje spotkania zagrają m.in. reprezentanci MAD Lions. Pod lupę weźmiemy obydwa starcia z udziałem Duńczyków. Wydaje się, że Lwy są zdecydowanymi faworytami, jednak co się wydarzy na serwerze? Czy wypadną dobrze w trakcie tego BLAST Premier? W końcu aspirują do czołowej dziesiątki, więc  zwycięstwa z takimi ekipami jak Dignitas czy Virtus.pro powinny być tylko formalnością. Dzisiejszy wieczór w CS:GO zapowiada się bardzo ciekawie.

Kliknij w link i załóż konto z kodem promocyjnym 1259PLN, aby otrzymać:

1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

MAD Lions – Virtus.pro

Wtorek, 02.06.20 – 18:00

Spotkania w formacie BO1, szczególnie w Europie, gdzie jest bardzo wysoki poziom sceny Counter Strike’a, cechują się pewną dozą niepewności. Underdogom łatwiej sprawić niespodziankę w formacie BO1 niż w BO3. Wynika to z tego, że w przypadku wygrania dwóch rund pistoletowych ma się już dużą przewagę nad rywalem. Oczywiście nie jest ona tak wielka, jak bywało to kiedyś, ale dalej ma to spore znaczenie. W formacie BO3 trudniej o zaskoczenie rywali, bo jest więcej map do rozegrania. W pierwszej fazie BLAST Premier Spring formacje rywalizują w systemie BO1, ale pomimo tego warto obstawić te mecze.

W pierwszym ze swoich poniedziałkowych meczów MAD Lions zagra z Virtus.pro. Duńczycy niewątpliwie są zdecydowanymi faworytami. W końcu zagrają z Niedźwiedzami, które jeszcze wcale nie tak dawno miały ogromny kryzys, a podczas wielu turniejów, w tym m.in. Intel Extreme Masters Katowice, zagrały bardzo słabo. 26. drużyna na świecie momentami prezentuje gorszy poziom niż poprzedni skład VP, gdzie grali Polacy. Co prawda na pięć ostatnich meczów mają aż cztery zwycięstwa, ale trzeba wspomnieć, że wygrywali na takie formacje jak NaVi junior, Nemiga oraz 1WIN, czyli dość przeciętne ekipy. Dla porównania MAD Lions ograło m.in. mousesports, fnatic i MIBR, ekipy, które są o wiele lepsze od przeciwników Virtusów. 

Statystycznie również lepiej wypada MAD Lions. W historii spotkań między tymi drużynami wygrało cztery starcia i nie przegrało ani jednego. Bilans map to 5:1 na korzyść Duńczyków. Ostatni raz obydwie ekipy rywalizowały podczas Intel Extreme Masters Katowice. Wtedy Lwy były znacznie lepsze, zwyciężając 2:1. Map pool zespołu Lucasa “Bubzkjiego” Andersena również wypada znacznie lepiej niż Niedźwiedzi. Na czterech mapach mają większe win ratio niż Virtusi, a na Overpassie i Vertigo nie grają prawie wcale, więc prawdopodobnie jednej lub nawet dwóch z tych map nie zobaczymy w dzisiejszym starciu. Indywidualnie lepiej wyglądają zawodnicy z drużyny Andersena. Największy rating ma sam Bubzkji, ale jego koledzy nie spadli poniżej 1.0. Tego nie można powiedzieć o Virtus.pro, gdzie co prawda Dzganu “Jame’i” Ali wykręcił rating na poziomie 1.16, ale już Dauren “AdreN” Kystaubayev i Sanjar “SANJI” Kuliev mają poniżej 1.0, co też często widać w trakcie meczów. STS na zwycięstwo MAD Lions oferuje kurs 1.52, co jest bardzo dobrą ofertą. Z kolei na zwycięstwo Virtusów jest to aż 2.53, jednak szanse Niedźwiedzi są znacznie mniejsze niż Duńczyków, na których osobiście stawiam w tym (a także kolejnym) meczu.

Moja propozycja: zwycięstwo MAD Lions

Kurs: 1.52

MAD Lions – Dignitas

Wtorek, 02.06.20 – 20:30

Pod sam wieczór zawodnicy MAD Lions zagrają też kolejne spotkanie. Tym razem powalczą z Dignitas, Szwedzkimi legendarnymi zawodnikami. Do składu Christophera “GeT_RiGhTa” Alesunda wiele osób ma sentyment, jednak niestety za tym nie idą wyniki. Jego zespół jest obecnie 40. formacją na świecie. Dla porównania Lwy zajmują piętnastą pozycję z aspiracjami na wskoczenie do czołowej dziesiątki. Szwedzi na pięć ostatnich meczów wygrali tylko dwa, pokonując North oraz Heroic. W tym czasie przegrali z Astralis, Complexity oraz mousesports. Warto wspomnieć, że jest to pierwsze starcie pomiędzy tymi zespołami, jednak znacznie lepiej wyglądają Duńczycy.

Na pięciu z siedmiu map turniejowych mają większy procent zwycięstw, a pozostałymi dwoma są właśnie Overpass i Vertigo, które są przed Duńczyków banowane. W ekipie GeT_RiGhTa największy rating ma Hakon “hallzerk” Fjaerli, jednak jemu samemu trudno ponieść na plecach czterech weteranów, a właśnie to od nich często brakuje eliminacji, żeby wygrywać ważne rundy i co za tym idzie też spotkania. Faworyt w tym starciu jest jeden – MAD Lions. Podobnie zresztą uważają bukmacherzy. STS na zwycięstwo Lwów dał kurs 1.47, co w połączeniu z poprzednim typem da nam kurs całkowity 2.23. W przypadku wygranej Dignitas kurs to 2.70, jednak ja stawiam na ekipę Bubzkjiego. Za 100 złotych można zgarnąć 196 złotych, co jest dobrą okazją.

Moja propozycja: zwycięstwo MAD Lions

Kurs: 1.47

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze