Blackburn – Newcastle: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.02.2024

Płaczący Anthony Gordon

Gdzie oglądać Blackburn – Newcastle? We wtorkowy wieczór rozegrane zostaną 3 spotkania w Pucharze Anglii, a jednym z nich będzie rywalizacja Blackburn z Newcastle United! O tym, gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć to starcie na żywo przeczytacie w poniższym tekście. Zapraszam zatem do sprawdzenia informacji o transmisji w TV i streamach online z batalii 1/8 finału FA Cup!

Blackburn – Newcastle na żywo w TV

Rywalizacja Blackburn z Newcastle United będzie jedną z trzech wtorkowych potyczek w ramach 1/8 finału FA Cup! W ostatnich meczach Srok padało wręcz mnóstwo goli i istnieje wiele argumentów, by sądzić, że podobnie będzie tym razem! Samo spotkanie rozpocznie się we wtorek, 27. lutego 2024 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Transmisja w TV w naszym kraju będzie dostępna, a znajdziemy ją na Eleven Sports 2. Dodam jednak, że powyższy program nie jest dostępny w każdej ofercie telewizyjnej, a zatem warto również wspomnieć o streamach online, co za sekundę uczynię!

Blackburn – Newcastle gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przechodzę więc do tematu streamów online, ponieważ również w taki sposób będzie można zobaczyć starcie Blackburn – Newcastle na żywo! Transmisja w sieci będzie dostępna u polskich bukmacherów, w tym u tego najpopularniejszego, czyli STS TV! Tam wystarczy zalogować się na swoje konto i obstawić dowolny kupon nawet za 2 PLN. Po spełnieniu tych warunków będzie można obejrzeć całe spotkanie Blackburn – Newcastle na żywo. Skorzystać będzie można także z aplikacji mobilnej STS i cieszyć się wymienionym wyżej meczem na urządzeniu mobilnym!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Blackburn – Newcastle i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Blackburn – Newcastle?

W tym tekście przedstawiłem dwie opcje, dzięki którym mecz Blackburn – Newcastle będzie można obejrzeć na żywo i w jednym z przypadków za darmo! Oczywiście wszystkie wymienione wyżej możliwości są w pełni legalne. Jeżeli zależy Wam bardzo na obrazie w nieco lepszej jakości i na polskim komentarzu, to skorzystajcie z Eleven Sports, natomiast gdy szukacie darmowego rozwiązania, zerknijcie na transmisje bukmacherów i skorzystajcie śmiało ze streamu online w STS TV. Powodzenia i masy emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze