Bita Śmietanka 3 gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV? Transmisja TV i online

Bita Śmietanka 3 gdzie oglądać

Bita Śmietanka 3: gdzie oglądać tę galę i kto oferuje stream online? Przed nami już trzecia edycja freakowej gali organizowanej przez Xayoo. Tym razem podczas wydarzenia odbędzie się kilka ciekawie zapowiadających się pojedynków, a karta walk z imprezy na imprezę robi coraz to większe wrażenie. Tym razem w walce wieczoru zmierzy się wspomniany Xayoo i Filipek, a to gwarancja emocji. Gdybyś natomiast chciał dowiedzieć się gdzie oglądać Bitą Śmietankę 3, to zachęcam do zapoznania się z poniższym tekstem.

LVBET kod promocyjny.

Gdzie oglądać Bita Śmietanka 3?

Duże federacje freakowe przyzwyczaiły fanów, że dostęp do walk na żywo będzie dostępny jedynie po wykupieniu PPV bądź odpowiedniego pakietu na wskazanej platformie streamingowej. W przypadku federacji Xayoo jest zupełnie inaczej. Mianowicie wszyscy fani freaków mogą śledzić tę galę zupełnie za darmo i bez żadnych dodatkowych opłat. Jedyne co musisz zrobić, to wejść na Youtube Majkuta lub jego kanał na Twitchu. To właśnie tam transmitowane będzie najbliższe, sobotnie wydarzenie. Oznacza to, że federacja ta nie pobiera żadnych opłat, a potrzebny jest Ci wyłącznie dostęp do internetu. Wtedy obejrzysz tę galę bez żadnych problemów, a jak już wspomniałem nieco wyżej – jest co oglądać.

Data, miejsce i godzina Bita Śmietanka 3

Nadchodząca gala Bita Śmietanka 3 odbędzie się w sobotę, 11. maja. Standardowo pierwszą walkę zaplanowano na godzinę 20:00, a transmisji należy spodziewać się kilkadziesiąt minut wcześniej – tak jak było to w przypadku poprzednich gal organizowanych przez Marcina Majkuta. Następnie czeka na Ciebie aż 11 walk i wszystkie dostępne na Youtube. Z pewnością emocji nie zabraknie i będzie co oglądać!

Bita Śmietanka 3 PPV

Co prawda na polskim rynku to się nie zdarza, ale w przypadku Bitej Śmietanki 3 nie musisz wykupować PPV. Oznacza to, że całą sobotnią galę możesz zobaczyć zupełnie za darmo w internecie. Nie musisz wchodzić na stronę federacji i wydawać pieniędzy na pakiet czy dostęp. Wystarczy wejść na Twitcha Xayoo, albo na Youtube i znaleźć transmisję z gali, która będzie w 100% darmowa, zatem będziesz mógł obejrzeć wszystkie 11 pojedynków bez opłat.

Bita Śmietanka 3 transmisja na żywo

Transmisja na żywo z Bitej Śmietanki 3 będzie więc dostępna jedynie w internecie. Tak naprawdę wystarczy posiadać dostęp do internetu i będziesz mógł śledzić tę galę na każdym wybranym przez siebie urządzeniu i bez ponoszenia żadnych kosztów. Gdybyś poza oglądaniem, chciał jeszcze wnieść kupon na galę, to warto założyć konto z kodem promocyjnym LVBET, gdzie możesz liczyć na wiele ciekawych promocji powitalnych o łącznej wartości nawet 2060 PLN.

Bita Śmietanka 3 w TV i online

Podsumowując, opisywaną galę zobaczysz zupełnie za darmo w internecie. A skoro dostępna jest ona zarówno na Youtube, jak i na Twitchu Xayoo, to nie powinno dziwić, że próżno szukać transmisji Bitej Śmietanki 3 w telewizji. Tak naprawdę poza KSW, które oferowane jest w Viaplay, żadna z innych gal nie jest pokazywana na platformach streamingowych czy w TV, a jedyną opcją jest wykupienie PPV. W tym wypadku fani mogą liczyć jednak na coś specjalnego, a więc w pełni darmowe widowisko. Natomiast gdybyś chciał obstawić tę galę, to zachęcam do zapoznania się z naszymi typami na Bitą Śmietankę 3.

Zaloguj się aby dodawać komentarze