Już dziś poznamy ostateczny skład fazy grupowej tegorocznych Mistrzostw Świata. Do kolejnej rundy awansowali już zawodnicy LNG Esports oraz Detonation FocusMe, natomiast pozostałe cztery drużyny dziś zmierzą się ze sobą w formule BO5. Faworyci obydwu spotkań są wyraźnie zarysowani, jednak wczoraj mieliśmy wiele niespodzianek i bardzo długie, zacięte pojedynki. Czy dziś również Peace oraz Beyond Gaming pokażą serce do walki i zapewnią nam duże emocje, czy jednak HLE i C9 szybko się z nimi rozprawią i zameldują się w fazie grupowej? Zapraszam do lektury!


Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 234PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1600 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

 

Beyond Gaming – Hanwha Life Esports
09.10.2021 r. Godz. 13:00

Kod promocyjny STS– Tutaj przeczytacie o korzyściach wynikających z rejestracji z naszym kodem!
Zaczynamy od prawdziwej bomby, jednak niestety nie ma to związku z dobrymi występami drużyny z regionu PCS, a niestety z aferą związaną z midlanerem drużyny, czyli Maoanem. Wyciekły wczoraj informacje dotyczące rzekomego ustawiania meczów i sprzedawania informacji na temat, chociażby wybieranych postaci, wraz ze screenami rozmów potwierdzającymi te zarzuty. W konsekwencji Riot Games natychmiastowo zawiesiło gracza do końca Mistrzostw, co znacząco pogarsza sytuację tej drużyny, pomimo tego, że już na starcie nie wyglądała ona cudownie. Jak więc będzie wyglądał ten mecz, co typuje i kto właściwie zagra na midzie w drużynie Beyond?

W zasadzie na to drugie pytanie nie znamy odpowiedzi, bo rezerwowy gracz nie przyjechał z nimi do Islandii, wobec tego będą musieli prawdopodobnie zagrać nie na swoich nominalnych pozycjach, co z miejsca zmniejsza ich szanse na wygranie jakiegokolwiek spotkania, a co dopiero meczu przeciwko Hanwha Life Esports, które na ten moment przegrało jedynie z LNG i od początku było faworytem do wyjścia z grupy i raczej sama sprawa związana z aferą, po prostu obniży kursy na ich zwycięstwo, które raczej od początku było pewne. Z pewnością zawodnicy Beyond Gaming będą walczyć do końca i próbować urwać, chociaż mapę swoim rywalom, jednak czy mają jakiekolwiek szanse?

Hanwha jest według mnie drugą najlepszą drużyną w fazie play-in, tuż za LNG, które ostatecznie okazało się być od nich lepsze. Chovy jest dla mnie jednym z absolutnie topowych midlanerów na świecie, co często udowadniał podczas początkowych gier i w sytuacji, gdy będzie on grał naprzeciwko komuś, kto jest jedynie zastępcą na midzie, to spodziewam się tutaj totalnej dominacji i zniszczenia na każdej mapie. Według mnie sam fakt presji, jaką będzie w stanie wytworzyć Chovy będzie wystarczający, żeby wpłynąć na pozostałe linie i wygrać całe spotkanie, a jeśli dołożymy do tego po prostu wyraźną różnicę klas między drużynami, to nie wyobrażam sobie innej sytuacji, niż HLE wygrywające 3:0. Pamiętajcie też o tym, że zbanowanie kolegi z drużyny podczas turnieju musi się wiązać z ogromną presją i stresem na pozostałych zawodnikach, co również będzie miało przełożenie na wynik. Dla mnie 3:0 to absolutny pewniak, chociaż kurs nie jest bardzo wysoki, na start kuponu jednak wystarczy! Jesli wykorzystacie bonusy od STS to możecie zagrać ten typ bez ryzyka!

STS
1.35
HLE wygra 3:0

Baner grupy typerskiej facebook

Peace – Cloud9
09.10.2021 r. Godz. 18:00 (prawdopodobnie wcześniej)

Przechodzimy teraz do drugiego spotkania, gdzie zupełnie niespodziewanie będziemy widzieć ekipę Cloud9. Po trzech spotkaniach wydawało się, że są oni pewniakami do zajęcia pierwszego miejsca w grupie i bezpośredniego awansu do kolejnej rundy, jednak zawodnicy z Ameryki postanowili posiedzieć trochę dłużej w play-inach i najpierw przegrali spotkanie z Unicorns of Love, a następnie również przegrali dogrywkę z Detonation FocusMe, co sprawiło, że to drużyna z Japonii wyszła z grupy B na pierwszym miejscu, a Perkz z ekipą muszą walczyć o awans w meczu BO5. Ciągle są bardzo wyraźnym faworytem tego meczu, czy jednak jest coś, czym Peace może zaskoczyć Cloud9? Klasycznie przypominam też o sprawdzeniu recenzji i opinii o tym bukmacherze!

Według mnie Cloud9 jest w bardzo dobrej formie na tych Mistrzostwach, co zresztą pokazały trzy pierwsze spotkania. Perkz jest w niesamowitej formie i często po prostu bierze ciężar gry na swoje barki. Mecze z Uol oraz DFM zostawiają co prawda niemiłe wspomnienia, jednak to nie zmienia faktu, że teraz mieli dużo czasu na odpoczynek i przygotowanie się do tego konkretnego meczu, podczas gdy Peace zaledwie wczoraj rozegrało bardzo długą serię, która do samego końca była wyrównana i zacięta, przez co po pierwsze mogą być przemęczeni, a po drugie nie mieli aż tyle czasu na przygotowanie swojej taktyki, powtórzenie zagrań czy po prostu analizę rywala. Zawodnicy Cloud9 natomiast spokojnie oglądali spotkania swoich potencjalnych rywali, odpoczywali i poprawiali swoją grę.

Podsumowując, według mnie Cloud9 jest wyraźnym faworytem tego starcia, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to, że Peace bardzo późno zakończyło swój wczorajszy mecz. Zven, Perkz, Fudge są dominatorami na swojej linii i pokazali to w swojej grupie, gdzie po prostu wygrywali linie i tworzyli presję na całej mapie w każdym spotkaniu, co doprowadziło do zwycięstwa w trzech pierwszych spotkaniach na turnieju. Jeśli tylko uda im się poprawić błędy z meczów przeciwko DFM i UoL, to są oni dla mnie o wiele lepszą drużyną niż Peace. C9 potrafi zdominować mecz od początku do końca i właśnie to będzie kluczowe w tym spotkaniu, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę możliwości taktyczne i przygotowanie obydwu drużyn. Ja w tym spotkaniu decyduje się na typ na poniżej 3,5 mapy w meczu, jednak tylko i wyłącznie z uwagi na fakt, że ma on większy kurs, niż typ na zwycięstwo C9 na trzech mapach. Razem z pierwszym typem uzyskujemy bardzo fajne podwojenie naszej stawki  w STS  i mamy nadzieje na zysk! Po więcej typów na League of Legends zapraszam na nasze grupy Facebook oraz stronę!

STS
1.80
Poniżej 3,5 mapy w meczu


Sts kupon 09.10.2021 r.

fot.Norbert Barczyk/pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze