W świecie bukmacherskim doszło do kolejnego ważnego i ciekawego wydarzenia. Nowy bukmacher – BetX zakłady bukmacherskie rozpoczął swoją działalność! Plany firmy są bardzo ambitne, a bonusy, które można otrzymać na start, mogą zachęcić dosłownie każdego gracza. Bonus powitalny do 5000 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN, freebet 30 PLN, bonusy AKO, cashout i nowość w postaci bonusu bumerang. Zakłady bukmacherskie stale się rozwijają i kolejna firma chce z przytupem wejść w ten rynek. Czy tak właśnie będzie?

Kliknij również zakłady bukmacherskie, a dowiesz się więcej nt. funkcjonowania legalnych bukmacherów i będziesz na bieżąco z najlepszymi promocjami!

betx zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie BetX – czas start!

Nowy bukmacher wystartował 28 maja 2020 roku. Od tego dnia można już zawierać zakłady bukmacherskie poprzez Internet, a dokładniej poprzez stronę internetową ebetx.pl oraz aplikacją mobilną. Bukmacher BetX Polska informuje, że oferta, która została przygotowana, obejmuje 150000 zdarzeń przedmeczowych oraz 20000 zdarzeń typu LIVE. Zakłady bukmacherskie BetX korzystają z nowoczesnych rozwiązań i technologii, dzięki czemu firma ta będzie chciała konkurować z największymi polskimi markami.

Póki co dostępne jest zawieranie kuponów przez Internet, ale nie jest tajemnicą, że BetX stara się o pozwolenie na organizację zakładów wzajemnych w stale popularnych punktach stacjonarnych. Jednym z głównych aspektów, na których BetX opiera swoją działalność jest bezpieczeństwo. Na świecie są jeszcze osoby, które traktują zakłady bukmacherskie jako niebezpieczny rodzaj rozrywki. BetX zapewnia, że wszystkie dane, dokumenty oraz płatności są bezpieczne i na bieżąco są monitorowane wszystkie najważniejsze aspekty.

zakład bez ryzyka betx

BetX bonus – na co można liczyć?

Wraz z początkiem działalności poznaliśmy promocje, na które może liczyć każdy nowy gracz. Kliknij BetX bonus i BetX kod promocyjny, a dowiesz się na ten temat dużo więcej. Bonusy na start przedstawiają się następująco:

  • 5000 PLN w bonusie od depozytu na start
  • Zakład bez ryzyka do 200 PLN
  • Freebet 30 PLN
  • Cashout
  • Bumerang bonus – jest to kupon akumulowany (o kursie 200 lub więcej), dzięki któremu w przypadku jednej złej selekcji, wygrana i tak trafi na Twoje konto.

Nowi bukmacherzy w Polsce czują się coraz lepiej, a najlepszym tego przykładem są eWinner oraz BETFAN. Tak jak wspomniałem na początku – zakłądy bukmacherskie rozwijają się w naszym kraju niezwykle dynamicznie. Czy BetX nas jeszcze czymś zaskoczy i będzie w stanie dorównać do czołówki?

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze