Betters bonus | Grudzień 2022 | Freebety na start + gra bez podatku

betters bonus

Betters bonus

Bukmacher Betters wystartował, a wraz z nim specjalny bonus powitalny. Betters bonus to okazja do zgarnięcia dodatkowych pieniędzy na obstawianie zakładów sportowych. Rejestracja z kodem promocyjny zapewni ci w Betters bonusy dla nowych i stałych klientów. Co otrzymasz? Bonusy w Betters to jak na razie przede wszystkim darmowe zakłady. Nowy gracz ma do wykorzystania aż cztery bonusy freebet w formie pakietu powitalnego.

Sprawdź KOD PROMOCYJNY BETTERS i dowiedz się, jak odebrać wszystkie bonusy!

Betters bonus 2022Pakiet 130 złotych✔️
Kod na bonusy Betters JUŻ WKRÓTCE
Darmowy zakład20 złotych
Threebet3 x 20 PLN
Freebet dla co 50. gracza50 złotych
Warunki obrotuBRAK

Betters nie wystartował z wielkim animuszem, a raczej dyskretnie uruchomił ofertę zakładów bukmacherskich online. Gracze wnikliwie obserwujący rynek bukmacherskie w czerwcu 2021 mogli dostrzec wejście na rynek nowego bukmachera. Firma Betters pojawiła się pod adresem betters.pl, a wchodzących na start wita Bożydar Iwanow reklamujący bonusy bukmacherskie tego operatora. Bonusy w Betters w porównaniu do konkurencji nie rzucają na kolana, ale fani darmowych zakłdów na pewno docenią tę ofertę. Jeśli chodzi o freebety dla nowych graczy – to tych na pewno w zakładach Betters nie zabraknie.

Bonusy powitalne w Betters dostępne są dla nowych klientów. Gracze, co rejestrują konto u tego nowego legalnego bukmachera mogą sprawdzić nasz kod promocyjny Betters. Jeśli będzie on aktywny, to wpisując go do formularza rejestracji – można cieszyć się z powiększonego pakietu na start. Co będzie się w tym kryło? To zależy od kodu bonusowego, ale zazwyczaj na Zagranie dają one zakłady bez ryzyka lub dodatkowe bonusy bez depozytu. Bukmacherzy w bonusach pozwalają sięgnąć po nawet kilka tysięcy PLN!

Jaki jest bonus w Betters 2022?

Bonus Betters to nie tylko jedna promocja. Na start ten bukmacher oferuje kilka promocji, z których mogą skorzystać nowy użytkownicy. Co znajduje się w specjalnej ofercie Betters? Na starcie to bonus freebet 20 PLN. Ci co myślą, że to jedyna okazja do zdobycia darmowego zakładu od Betters – po prostu się mylą. W bonusach na 2021 rok Betters przygotował jeszcze więcej freebetów.

Łącznie w bonusach od Betters na chwilę obecną można zyskać 80 PLN + 50 PLN, jeśli trafisz na szczęśliwy los. Ta pierwsza kwota związana jest z bonusem na start, z kolei ta druga dotyczy loterii dla nowych graczy. W Betters co 50-ty nowy użytkownik otrzymuje darmowy zakład o wartości 50 złotych.

Kod na bonusy w Betters

Betters kod promocyjny zostanie zaoferowany po to, żeby bonusy o wartości 80 PLN były jeszcze wyższe. Jak na razie nie zdobyliśmy jeszcze kodu od Betters dla naszych użytkowników, ale bez obaw – już nad tym pracujemy. Kiedy zostanie aktywowany kod promocyjny Betters od Zagranie, to masz jak w banku, że bonusy u tego bukmachera będą jeszcze lepsze. Co zyskasz?

betters

Za nasz kod promocyjny Betters powinieneś odebrać zakład bez ryzyka, który pozwoli ci zyskać zwrot stawki w przypadku nietrafionego kuponu. Pozyskując kod od Better spróbujemy też zorganizować promocję, która będzie powiększała bonus od pierwszej lub drugiej wpłaty.

Bonus na start w Betters [oferta powitalna]

Konto w Betters zarejestrowane? W takim razie bonus na start od tego bukmachera może być przez ciebie wykorzystany. Na jaką kwotę powinieneś się nastawić? Jak wiadomo bonusy u bukmacherów odbiera się krok po kroku – w przypadku Betters pierwszą ofertą powitalną jest darmowy zakład 20 PLN. Na kolejnym etapie gry będziesz mógł wykorzystać pozostałe promocje powitalne.

W bonusach na start od Betters otrzymasz następujące kwoty:

  • 20 PLN – freebet po pierwszej wpłacie
  • 3 x 20 PLN – darmowe zakłady po kolejnych depozytach
  • 50 PLN – w loteri dla nowych graczy Betters

Jak widać w bonusach na start Betters królują darmowe zakłady. Doświadczeni gracze widzą jednak, że nie są to freebety bez depozytu, bo żeby zdobyć każdy z darmowych zakładów – najpierw trzeba dokonać wpłaty z własnego rachunku bankowego.

betters promocje

Gra bez podatku w Betters

Jako bonus Betters można zaliczyć również grę bez podatku u tego bukmachera. Betters postanowił wziąć na swoje barki kwestie związane z podatkiem 12% od zakładów. To powoduje, że na początku u tego bukmachera można obstawiać zakłady, które będą lepiej wynagradzane niż normalnie. Grając bez podatku w Betters wygrane na kuponach będą o 14% wyższe!

Oferta grania bez podatku w Betters działa na stronie internetowej betters.pl, z której skorzystasz na komputerze, telefonie i tablecie.

Betters freebet na start – darmowe zakłady

Jak odebrać darmowe zakłady od Betters? Pierwszym krokiem w tym celu jest rejestracja konta i wpisanie kodu promocyjnego (jeśli już pojawi się w ofercie dla czytelników Zagranie). Co dalej? Do freebetów Betters potrzeba jest wpłata własnych środków. Tą można zrobić przez BLIK lub Przelewy 24. W przypadku startowego freebetu 20 PLN – trzeba w ciągu trzech dni od rejestracji wpłacić przynajmniej 20 PLN i tyle samo postawić w zakładach Betters.

Jeden freebet 20 PLN w Betters to nie wszystko! W dalszej kolejności czeka na ciebie “Threebet”, czyli zestaw trzech darmowych zakładów po 20 PLN. W tym przypadku trzykrotnie trzeba wpłacić po 50 PLN i za tyle samo zagrać kupon aktywujący darmowy zakład. Po wykonaniu tego zadania – bonusy freebet zostaną przyznane na twoje konto Betters.

Dodatkowe bonusy w Betters i ich zasady

W Betters na start możesz też otrzymać 50 PLN jako darmowy zakład. Oczywiście stanie się tak, jeśli dopisze ci szczęście. Bukmacher postanowił, że co 50-ty klient, który założy konto – zyska freebet 50 PLN. Co jeśli ci się poszczęści? Wówczas odbierzesz freebet, z którego trzeba skorzystać w ciągu kolejnych 30 dni. Do zagrania za darmowe 50 PLN potrzebujesz kuponu z kursem minimalnym 1.80.

Obrót bonusem w Betters

Bonusy Betters, czyli darmowe zakłady mają takie same warunki obrotu. Trzeba pamiętać, że każdy z bonusów jest ważny na twoim koncie przez 30 dni, więc w tym czasie należy zagrać za jego kwotę tj. obrócić wymaganą kwotę. A jakie są wymogi związane z obrotem? Za bonusy trzeba zagrać tylko raz w zakładach pojedynczych lub kombinacyjnych, gdzie minimalny kurs łączny wynosić będzie 1.80.

betters produkty

Metody płatności – wpłaty i wypłaty w Betters

Bukmacher Better, jak na razie, oferuje dwie formy dokonywania wpłaty. Depozyt do tego bukmachera możesz zrobić za pośrednictwem elektronicznych płatności BLIK i serwisu Przelewy 24.

W przypadku wypłat, to pieniądze można odebrać przelewem na indywidualny rachunek bankowy, jaki podasz przy weryfikacji danych osobowych.

Aplikacja Betters

Dedykowanej aplikacji Betters jeszcze nie ma na rynku, bo to świeży bukmacher, który wciąż udoskonala swój produkt. Nie oznacza to jednak, że z Betters nie skorzystasz przy użyciu telefonu lub tabletu. Korzystając z przeglądarki możesz wejść na stronę mobile betters.pl. Za jej pośrednictwem zalogujesz się na konto i będziesz miał do dyspozycji pełną ofertę zakładów Betters, żeby robić typy dnia.

Oferta bonusów i zakładów w Betters – podsumowanie

Bonusy freebet, jakie oferuje Betters, są bardzo proste w wykorzystaniu, więc nowym graczom nie powinny sprawić kłopotu. Co więcej, warunki obrotu to tylko jednokrotność bonusu, co również jest dobrym wynikiem. Łączna kwota bonusu Betters jest jednak bardzo niska patrząc na to, co oferują STS, Fortuna, Betfan, forBET i pozostali bukmacherzy. Jeśli Betters uruchomi zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty, to współczynniki te na pewno pójdą w górę.

FAQ

Jakie bonusy oferuje Betters?

Bukmacher Betters oferuje trzy bonusy na start: 20 PLN, Threebet i 50 PLN w loterii.

Jaki jest obrót bonusów Betters?

Bonusy Betters trzeba obrócić raz w zakładach z kursem minimalnym 1.80.

Zaloguj się aby dodawać komentarze