Co z punktami stacjonarnymi BETFAN? Grasz stacjonarnie i szukasz oferty tego bukmachera w swoim mieście? W przypadku BETFAN staje się to coraz powszechniejsze, bo bukmacher regularnie powiększa sieć naziemnych zakładów. W internecie ofertę tego operatora możesz znaleźć za pośrednictwem nośników online: serwisu betfan.pl i aplikacji mobilnej na iOS/Android.

Czy BETFAN ma punkty stacjonarne?

Choć powoli czasy bukmacherskich punktów stacjonarnych odchodzą do lamusa, to jednak wciąż jest wąska grupa graczy, która obstawia w ten tradycyjny sposób. BETFAN w ostatnich latach zainwestował w reklamy TV, a to nie dziwi, że część typerów szuka oferty tego bukmachera w terenie, czyli blisko swojego miejsca zamieszkania. Trzeba zdawać sobie sprawę, że działalność bukmachera online nie oznacza od razu tego, że będzie on dostępny również w wersji naziemnej. To nie dotyczy BETFAN, bo firma ta wzorem STS, Fortuny oraz Superbet – posiada licencję na działalność online i stacjonarną.

BETFAN posiada 55 placówek rozlokowanych po całej Polsce. To bukmacher, który działa hybrydowo i jest aktywny w sferze internetowej oraz naziemnej. Wszystko to jest możliwe za sprawą licencji odebranej od Ministerstwa Finansów. Firma ta zbiera pochlebne komentarze, o czym możesz się przekonać sprawdzając opinie, które znajdziesz na naszym portalu Zagranie!

BETFAN punkty stacjonarne – plany na rozbudowę sieci lokali naziemnych

W naszym kraju można dostrzec trend, że naziemni operatorzy raczej się zwijają niż otwierają nowe placówki. Wystarczy zauważyć, że w poprzednich latach punkty stacjonarne zamknął Totolotek i eTOTO. To jasny sygnał, że znacznie więcej dzieje się w internecie. Nie wszyscy wychodzą z takiego założenia, co widać po największych bukmacherach. BETFAN, a także STS czy Superbet regularnie poszerzają bazę punktów stacjonarnych.

Włodarze bukmachera zapewniają, że kolejne miesiące będą owocowały w nowe punkty naziemne. Lokale BETFAN są wyposażone m.in. w terminale do obstawiania zakładów. To praktyka stosowana również przez forBET. Jak to działa? Dzięki specjalnym maszynom możesz samodzielnie zrealizować zakład w punkcie stacjonarnym. To tak jakbyś w sklepie skorzystał z kasy samoobsługowej. Terminale to nowy trend w obsługiwaniu zakładów stacjonarnych.

Pierwszy w Polsce SportPub od BETFAN

Stworzyć “plac zabaw dla dużych chłopców” – taka idea przyświecała Markowi Matuszewskiemu, właścicielowi pierwszego w Polsce SportPubu marki BETFAN. Lokal mieści się przy ul. Wiłkomirskiego 1/56 w Jeleniej Górze, a swoją działalność rozpoczął pod koniec marca 2022 roku.

Operator postanowił postawić znacznie wyżej poprzeczkę wszystkim konkurencyjnym firmom bukmacherskim działającym w sferze retail. Stworzył lokal, który łączy w sobie wszystko, co kryje się pod hasłami: pub oraz punkt stacjonarny przyjmowania zakładów. Pierwsze ze wspomnianych to miejsce spotkań, oglądania rywalizacji sportowych w towarzystwie znajomych i dobrych trunków. Drugie miejsce natomiast kojarzy się bezpośrednio z typowaniem meczów. Dzięki BETFAN wszystko to możliwe jest w jednym miejscu.

SportPub BETFAN wyposażony jest w specjalną strefę dla typerów z nowoczesnymi terminalami. Ponadto na klientów czekają duże telewizory, a na nich rzecz jasna transmisje z meczów. Wisienką na torcie jest dobrze wyposażony bar. To dopiero pierwszy taki lokal gastronomiczno-usługowy, jednak wiemy, że właściciele bukmachera mają ambitne plany na rozszerzenie sieci SportPubów.

Trudno powiedzieć, czy BETFAN jako pierwszy wpadł na pomysł połączenia tych wszystkich form spędzania wolnego czasu pod jednym dachem. Pewne jednak jest, że jako pierwszy w Polsce urzeczywistnił ten zamysł. Cóż, pozostaje pozazdrościć mieszkańcom Jeleniej Góry, a wszystkich pozostałych zaprosić do standardowych punktów naziemnych bukmachera, a także do gry online!

BETFAN bukmacher online

Bukmacher BETFAN całą swoją rozpoznawalność zyskał dzięki ofercie internetowej. Do obstawiania w sieci można użyć też mobilnej aplikacji, która obsługuje urządzenia z systemem iOS i Android.

Wydaje się, że internet to przyszłość zakładów bukmacherskich – zwłaszcza w czasach, kiedy tak szeroko rozbudowane są urządzenia mobilne. Na rynku dostrzegamy wyraźne trendy, a bukmacherzy coraz intensywniej pracują nad tym, żeby aplikacje były coraz to powszechniejsze.

Zalety obstawiania online w BETFAN.

W internecie BETFAN działa od 2019 roku. W podobnym czasie na rynku zadebiutował eWinner, ale patrząc na ranking bukmacherów zauważysz, że to BETFAN zbiera lepsze recenzje. To pokazuje, że firma, której ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski, nie próżnowała!

Aplikacja mobilna BETFAN

Tak naprawdę posiadając telefon lub tablet z internetowym połączeniem – wcale nie potrzebujesz stacjonarnych punktów bukmachera, żeby wytypować kupon.

Większość z nas korzysta z bankowości online, która świetnie sprawdza się w płatnościach bukmacherskich. W aplikacji BETFAN możesz zrobić szybki przelew m.in. BLIK-iem i dosłownie po chwili obstawiać zakłady sportowe z bogatej oferty pre-match i live. Co więcej, po rejestracji konta i pierwszej wpłacie otrzymasz od tego bukmachera bonus na start, o którym więcej przeczytasz w tym miejscu.

Dzięki mobilnej wersji BETFAN i dedykowanej aplikacji skorzystasz ze wszystkich usług tego operatora. Co wchodzi w ich zakres?

Oto podstawowe korzyści:

  • Bonusy na start i dla stałych klientów.
  • Płatności: wpłaty i wypłaty.
  • Pełna oferta zakładów przedmeczowych i na żywo.
  • Sporty wirtualne i gry karciane TVBET.
  • Funkcje: Bet Builder, Cash out.

Obstawianie stacjonarne vs obstawianie online

BETFAN działa stacjonarnie i online, więc jeśli przekonuje Cię oferta tego bukmachera, to powinieneś nie tylko od czasu do czasu odwiedzić lokal naziemny, ale też zarejestrować konto na stronie betfan.pl lub aplikacji mobile, wykorzystując w formularzu kod promocyjny: ZAGRANIE.

Czy to lepszy wybór niż obstawianie w lokalu? Naszym zdaniem tak, ponieważ korzystając z internetowych zakładów masz większe pole do popisu. Przede wszystkim możesz typować 24 godziny na dobę, bez oglądania się na godziny otwarcia. Dodatkowo w BETFAN online znajdziesz zakłady live i bonusy, których nie ma w standardowych placówkach naziemnych.

Statystyki bukmacherów mówią same za siebie, z których wynika, że 90% użytkowników typuje przez internet. Dlaczego chętniej wybierają ofertę online niż stacjonarną? Sprawdź tabelkę, w której porównujemy oba tryby obstawiania:

Obstawianie stacjonarneObstawianie online
Brak bonusu powitalnego👍 Bonus powitalny
Brak zakładów na żywo👍 Zakłady live
Sztywne godziny otwarcia👍 Oferta dostępna 24/h
Typowanie tylko w lokalu, konieczność dojazdu👍 Obstawianie na stronie i aplikacji z własnej kanapy
Bukmacherzy stacjonarni vs online

FAQ

Czy BETFAN ma punkty stacjonarne?

Tak, bukmacher BETFAN posiada kilkadziesiąt placówek w Polsce.

Gdzie obstawiać zakłady w BETFAN?

Ofertę zakładów BETFAN znajdziesz na stronie internetowej betfan.pl i po zainstalowaniu aplikacji na urządzenia iOS lub Android.

Czy jest bonus za rejestrację w BETFAN?

Tak, jako nowy użytkownik bukmachera możesz wpisać nasz kod promocyjny przy rejestracji, za który otrzymasz specjalny bonus.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze