Punkty stacjonarne bukmacherów wciąż mają swoich zwolenników. Niestety w klasycznej formie trudno im konkurować z szerokim spektrum możliwości, jakie daje obstawianie online. Nic więc dziwnego, że BETFAN postawił na innowację i otworzył swój pierwszy SportPub, który jest czymś znacznie więcej. Można tam nie tylko skosztować trunków, ale i oglądać mecze oraz obstawiać zakłady na terminalach. Gdzie mieści się taki bar i jak wygląda? Wszystkie informacje znajdziesz w tekście!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

BETFAN z nowym SportPubem!

Punkty stacjonarne to były pierwsze miejsca, w których można było obstawiać zakłady bukmacherskie i jeszcze bardziej emocjonować się meczami. Później jednak nieco straciły popularność na rzecz usług internetowych, co nie powinno nas dziwić w dobie cyfryzacji. Trzeba jednak pamiętać, że dalej punkty stacjonarne są chętnie odwiedzane przez klientów, co przełożyło się na stałe utrzymywanie takich placówek. Teraz jednak BETFAN poszedł krok dalej i otworzył swój SportPub!

BETFAN SportPub, bo tak się nazywa, powstał w Jeleniej Górze i już gości swoich klientów. Dotychczas w Polsce było już kilkadziesiąt punktów stacjonarnych BETFAN, a teraz do tego grona dołączył kolejny. Oficjalne przecięcie wstęgi, któremu online będzie towarzyszył Mariusz Pudzianowski – ambasador BETFAN, odbędzie się w pierwszy weekend kwietnia. Sam bar mieści się na ul. Wiłkomirskiego 1/56. To pierwszy w pełni oznakowany bar sportowy w Polsce. W naszym kraju raczej nie ma problemów, by znaleźć pub z dużymi telewizorami i trunkami w menu, ale BETFAN SportPub jest pierwszym tego typu lokalem, gdzie klienci mogą także obstawiać zakłady bukmacherskie.

Wystrój nowego punktu stacjonarnego BETFAN w Jeleniej Górze.
fot. pressfocus

Widzieliśmy lukę na rynku polskim i staramy się ją zapełnić. BETFAN SportPub w Jelenie Górze to pierwszy taki lokal gastronomiczno-usługowy w naszym kraju, ale nie ostatni. Chcemy dalej się rozwijać i otwierać kolejne punkty – powiedział Michał Kurowski, manager BETFAN.

Oprócz tradycyjnej konsumpcji wydarzeń sportowych pub oferuje terminale do gry, zapewniające możliwość obstawiania na bieżąco wszystkich wydarzeń sportowych, które można śledzić na licznych telewizorach. W ofercie znajdą się też sporty wirtualne, których rozgrywki można oglądać na żywo na ekranie terminali. Podczas oficjalnego otwarcia na klientów czekają też liczne nagrody!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze