> REJESTRACJA I ODBIÓR EKSKLUZYWNEGO BONUSU<<

Kod rejestracyjny: 3050PLN

 

T Y L K O  dla czytelników Zagranie.com

Zakład bez ryzyka na start 50 PLN

kod rejestracyjny: 3050PLN

>> ODBIERAM BONUS DO BETFAN<<

Legalnych bukmacherów przybywa, a wraz z nimi pojawiają się nowe promocje, co jest bardzo dobrą wiadomością dla fanów sportu i zakładów bukmacherskich! BETFAN bonus to kolejna propozycja na polskiej scenie bukmacherskiej skrojona pod potrzeby graczy. Co dokładnie kryje się pod tym hasłem? Sprawdźmy!

BetFan bonus: oferta w pigułce

Tym razem bierzemy pod lupę BETFAN bonus, czyli ofertę promocyjną od jedenastego legalnego bukmachera internetowego w Polsce. Nie masz czasu na lekturę całego artykułu? No trudno, wybaczamy i poniżej zamieszczamy pakiet najważniejszych informacji na temat BETFAN bonusu!

BETFAN oferuje:

 1. Bonus na start (dla nowych klientów)
  • Bonus od depozytu (od pierwszej wpłaty)
  • Freebet (darmowy zakład)
 2. Bonus dla stałych klientów

T Y L K O  dla czytelników Zagranie.com

Zakład bez ryzyka na start 50 PLN

kod rejestracyjny: 3050PLN

>> ODBIERAM BONUS DO BETFAN<<


 

Jeśli chcesz zdobyć od BETFAN bonus:

To zarejestruj się – to jedyna droga (na szczęście prosta i krótka!) do zdobycia bonusu od tego bukmachera. Nie inaczej jest w przypadku innych operatorów z licencją Ministerstwa Finansów. Rejestracja jest standardową procedurą, która ma chronić dzieci i młodzież przed udziałem w grach hazardowych, które, jak wiadomo, wiążą się z ryzykiem oraz wymagają odpowiedzialnego podejścia.

Jak wykorzystać  bonus od BETFAN:

Uniwersalnego przepisu nie ma, ale mamy parę wskazówek:

 • Jeśli jesteś zielony w zakładach bukmacherskich i postanowiłeś pierwszy raz spróbować swoich sił właśnie w BETFAN, podejdź do gry na luzie, bez zbędnego spinania się i potraktuj bonusowe środki jak okazję do treningu. Wygrasz? Super, to znaczy, że mniej więcej wiesz, co robić, oby tak dalej. Przegrasz? Nie szkodzi – człowiek najłatwiej uczy się na własnych błędach, wyciągnij wnioski!
 • Jeśli to nie są Twoje pierwsze kroki w bukmacherce, ale postanowiłeś przetestować nowego bukmachera, na pewno wiesz, co zrobić ze sprezentowanymi środami! Dysponując odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, możesz wykorzystać oferowany przez BETFAN bonus w 100%. A kto wie, może akurat bukmacher przypadnie Ci do gustu i postanowisz zostać u niego na dłużej?

 

Czy to w ogóle legalne? Bezpieczne? 

Lista legalnych bukmacherów ostatnio regularnie się wydłuża, dlatego można stracić rachubę. Jesteśmy tu po to, aby rozwiać wątpliwości w tej kwestii. BETFAN to spółka, która 29 października 2018 roku została oficjalnie zaakceptowana przez Ministerstwo Finansów (zezwolenie nr PS4.6831.3.2018).W praktyce oznacza to, że jest to kolejny podmiot, z którego usług polscy gracze mogą w pełni legalnie korzystać, bez obaw o jakiekolwiek konsekwencje prawne. 

BetFan bonus - informacje o ofercie i bukmacherze

 

BetFan bonus dla nowych graczy

Każdy bukmacher ma ofertę dla nowych graczy, którą chce zawalczyć o uwagę potencjalnych klientów – nie inaczej jest w przypadku BETFAN. Co tutaj znajdziemy? Właściwie klasyczne propozycje, czyli bonus od depozytu i darmowy zakład. Wielu bukmacherów wkraczających na rynek stawia na takie połączenie, bo zwyczajnie jest to coś, co lubią gracze. Rodzaje bonusów się powtarzają, ale pole do popisu dają kwoty dodatków i warunki obrotu, dlatego za każdym razem przed skorzystaniem z promocji warto dokładnie wczytać się w regulamin akcji.

Co więc kryje się pod hasłem BETFAN bonus?

No właśnie, tego dowiemy się niebawem. Informacje odnośnie bonusu od depozytu i darmowego zakładu są nieoficjalne, jednak mamy w bukmacherskim świecie swoje źródła i możemy Was niemal zapewnić, że właśnie tak swoją ofertę powitalną wypełni nowy operator. Jak tylko BETFAN odkryje karty, uzupełnimy artykuł o nowe fakty!

 

Jak otrzymać BETFAN bonus?

Żeby otrzymać od BETFAN bonus, musisz stać się pełnoprawnym klientem bukmachera, a prościej mówiąc, należy założyć konto. Bukmacherzy dbają o to, żeby proces rejestracji był możliwie jak najkrótszy i najprostszy. Na czym on polega?

 1. W pierwszym kroku należy podać swoje podstawowe dane osobowe, takie jak na przykład imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia. Uwaga! Wypatruj też miejsca na wpisanie naszego specjalnego kodu rejestracyjnego, dzięki któremu zyskasz dostęp do oferty  powitalnej na specjalnych warunkach.
 2. Następnie każdy bukmacher zaakceptowany przez Ministerstwo Finansów jest zobowiązany do zweryfikowania Twojej tożsamości – zakłady bukmacherskie w Polsce skierowane są wyłącznie do osób pełnoletnich, stąd ten wymóg. Zostaniesz więc poproszony o przesłanie skanu dokumentu tożsamości (dowód albo paszport).
 3. Na koniec należy spodziewać się standardowo e-maila od bukmachera i kliknięcia w link aktywacyjny.

Tak prezentuje się standardowy proces rejestracji. Niektórzy bukmacherzy próbują pójść o krok dalej i maksymalnie skrócić tę procedurę, oferując konto tymczasowe – w skrócie, funkcja ta pozwala na błyskawiczne dołączenie do grona klientów operatora i rozpoczęcie gry, a formalności dotyczące potwierdzania tożsamości odkładane są w czasie. Czy BETFAN zdecyduje się na takie ułatwienie? Niebawem się dowiemy!

 

Bonus dla stałych klientów

Założyłeś już konto, wykorzystałeś bonusy startowe i co dalej? Teraz awansujesz do grona stałych klientów, a to oznacza, że zyskujesz dostęp do kolejnych bonusów. Tutaj można się spodziewać naprawdę wszystkiego – czasem pojedynczych bonusów, czasem długoterminowych promocji, raz mniejszych dodatków, raz naprawdę imponujących puli nagród. Wszystko zależy od kreatywności bukmachera.

Oferta bonusowa BETFAN, ale też wszystkich legalnych bukmacherów, regularnie się zmienia, dlatego warto ją na bieżąco monitorować – albo po prostu zaglądać na Zagranie.com, gdzie wyręczymy Cię i poinformujemy o nowościach!

 

BetFan bonus porównanie z konkurencją – jak wypada?      

Ta część tekstu zainteresuje szczególnie tych, którzy zwyczajnie nie mają czasu samodzielnie przeszukiwać stron wszystkich legalnych bukmacherów (tym bardziej, że jest ich coraz więcej!) i dokonywać analizy ofert na własną rękę. Nasi eksperci robią to za Ciebie. Prześwietlamy promocje bukmacherów, porównujemy kwoty, warunki obrotu i wskazujemy te opcje, które rzeczywiście są godne uwagi, a uczulamy na te, które tylko na takie wyglądają.

Jak więc wypada BETFAN na tle pozostałych legalnych bukmacherów?

To stanie się jasne już niebawem, jak tylko operator wkroczy na rynek. Czekamy z niecierpliwością!