Betfan 100 PLN bez ryzyka

betfan zakład bez ryzyka

W Betfan każdy z nowych graczy, który użyje nasz kod promocyjny może zyskać 100 PLN bez ryzyka. To bonus cashback obowiązujący dla typerów, którzy do tej pory nie założyli konta w Betfan. Jak odebrać 100 PLN bez ryzyka? Wyjaśniamy.

Betfan to legalny bukmacher w Polsce, który w promocji powitalnej oferuje dwa bonusy:

  • zakład bez ryzyka 100 PLN
  • bonus 100% od wpłaty do 3000 PLN

W tym artykule zajmiemy się ofertą Batfan 100 PLN bez ryzyka – wyjaśnimy zasady bonusu oraz przedstawimy kod promocyjny, który aktywuje specjalną ofertę.

Kod promocyjny w Betfan na 100 PLN bez ryzyka

100 PLN bez ryzyka dostępne jest tylko po rejestracji nowego konta na stronie betfan.pl. Aby bonus został dopisany do twojego konta – najpierw trzeba użyć specjalny kod promocyjny. Jako portal zagranie.com przy współpracy z bukmacherem Betfan posiadamy kod promocyjny dla naszych użytkowników, który brzmi: 3100PLN.

betfan kod

Gdzie wpisać kod promocyjny w Betfan? Rozpoczynając rejestrację u tego bukmachera najpierw zostaniesz poproszony o podanie danych związanych z kontem, czyli e-mail, hasło i numer telefonu. Następnie w drugim kroku formularzu, gdzie wpisać trzeba dane osobowe – jedno z pól zostanie zatytułowane “kod promocyjny” – to właśnie w nim trzeba umieścić hasło: 3100PLN. Aby aktywować kod na 100 PLN bez ryzyka wystarczy dokończyć rejestrację i zalogować się na konto w Betfan.

Betfan 100 PLN bez ryzyka – jak odebrać?

To duży przywilej dla nowych graczów zakładów bukmacherskich, by mieć możliwość sprawdzenia oferty bukmachera poprzez zagranie bez ryzyka. Taką okazje daje Betfan, który ubezpiecza stawkę pierwszego kuponu do kwoty 100 PLN. Co to oznacza? To że jeśli przegrasz swój pierwszy zakład zagrany za własne pieniądze, to bukmacher zwróci utraconą przez ciebie stawkę.

Jak już wspominaliśmy wyżej, żeby odebrać 100 PLN bez ryzyka należy aktywować nasz kod promocyjny. Zrobione? W takim razie dokonaj wpłaty na konto. W Betfan masz do wyboru kilka wiarygodnych i bezpiecznych opcji płatniczych takich jak BLIK, Przelewy24, VISA/Mastercard i Revolut. Jeśli chcesz odebrać maksymalny zwrot stawki to wpłać 112 PLN.

zakład bez ryzyka BETFAN

Masz już pieniądze na konto w Betfan? W takim razie przyszedł czas na zagranie za 100 PLN bez ryzyka. Jak to zrobić? Przygotuj dowolny kupon w Betfan (przedmeczowy lub live) uwzględniając warunek: minimalny kurs dla pojedynczego typu to 1.14. Postaw kupon za stawkę 112 PLN (12% idzie na podatek i w razie porażki otrzymasz zwrot 100 PLN).

Po zrobieniu pierwszego zakładu wystarczy tylko czekać – jeśli wygrasz otrzymasz wygraną z kuponu. Natomiast, jeśli ci się nie uda, to głowa do góry, bo grałeś bez ryzyka, a pieniądze wrócą na twoje konto!

100 PLN bez ryzyka – zasady

Grając bez ryzyka w Betfan pamiętaj, że do oferty nie zaliczają się zakłady MATCHDAY BOOST. Co więcej, obstawiony zakład w ramach promocji 100 bez ryzyka – nie może być rozliczony wcześniej przy użyciu narzędzia cash-out.

Co najlepsze w promocji Betfan, to że zwrot cashback zostaje wypłacony na saldo główne. To oznacza, że bonusu nie trzeba obracać, a pieniądze od razu można wypłacić lub stawiać na dowolne zakłady.

Gdzie jeszcze zagrasz bez ryzyka?

Po wykorzystaniu bonusu bez ryzyka w Betfan warto sprawdzić pozostałe oferty legalnych bukmacherów. Nie tylko Betfan oferuje grę bez ryzyka. Dzięki naszym kodom promocyjnym zakład bez ryzyka możesz odebrać w Fortunie, STS, Betclic, eWinner i PZBUK.

Zakłady bez ryzyka u pozostałych bukmacherów:

  • Betclic kod promocyjny: 550PLN (zakład bez ryzyka do kwoty 550 złotych)
  • Fortuna kod promocyjny: 1145PLN (zakład bez ryzyka do kwoty 125 złotych)
  • STS kod promocyjny: 1299PLN (zakład bez ryzyka do kwoty 30 złotych)
  • eWinner kod promocyjny: 655PLN (zakład bez ryzyka do kwoty 155 złotych)
  • PZBUK kod bonusowy: 300PLN (zakład bez ryzyka do kwoty 200 złotych)

Pozostałe bonusy w Betfan

Po odebraniu zakładu bez ryzyka w Betfan wciąż możesz skorzystać z drugiego bonusu powitalnego, czyli bonusu od wpłaty do 3000 PLN. To oferta, która polega na zrobieniu trzech depozytów i zrealizowaniu obrotu bonusem, który wynosi za każdym razem 10% od wpłaty. Po wykonaniu obrotu x5 bonusem przy przeniesieniu środków finansowych z salda bonusowe na konto główne bukmacher pomnoży wygrane x10. Więcej o bonusach Betfan znajdziesz na stronie: https://zagranie.com/betfan-bonus/

Dodatkowo Betfan dla stałych graczy umożliwia grę bez podatku korzystając z kuponów ako składających się z minimum trzech typów z minimalnymi kursami pojedynczymi 1.35. Tak przygotowane kupony pozwalają wygrywać o 14% więcej niż normalnie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze