Betcris – nowy, legalny i polski bukmacher. Opinie i informacje o zakładach Betcris

betcris nowy bukmacher

Betcris to bukmacher, z którego usług już można korzystać. Firma oficjalnie zadebiutowała na polskim rynku. Betcris będzie kolejnym operatorem zakładów wzajemnych, który legalnie rozpocznie działalność na naszym rynku. Firma z powodzeniem działa w pozostałych państwach na świecie, więc liczy, że i w Polsce uda jej się osiągnąć sukces. Zakłady Betcris mają konkurować z najlepszymi bukmacherami w naszym kraju, czyli STS, Fortuną, Betfan, forBET i Superbet. Jaki bonus zaoferuje Betcris? Co do tej pory wiemy o tym bukmacherze? Sprawdź!

Betcris zakłady bukmacherskie

W biznesie bukmacherskim nic nie stoi w miejscu, a ci, co obserwują uważnie rynek wiedzą, że co jakiś czas startuje nowa firma z zakładami sportowymi. Betcris już teraz formalnie dołączył do grona legalnych bukmachera, a w chwili obecnej skupia się na przygotowaniu pełnej oferty i debiucie na rynku. To normalna praktyka, bo bukmacherzy po tym jak otrzymają licencję od Ministerstwa Finansów jakiś czas pracują nad zakładami, kompletują sztab pracowników, a następnie ruszają z ofertę online.

Bukmacher oficjalnie wystartował ze swoimi usługami w sierpniu. Betcris oferuje zakłady za pośrednictwem domeny betcris.pl. Firma ta działa w krajach Ameryki Południowej, więc ma doświadczenie w przygotowaniu oferty bukmacherskiej. Na start możemy już zgarnąć szereg bonusów i znaleźć interesujące zakłady.

Zakłady bukmacherskie online – sprawdź, z jakich bukmacherów warto skorzystać!

Betcris Polska – nowy legalny bukmacher

Co ciekawe, Betcris nie starał się o polską licencję, a mimo to jest legalnym bukmacherem. Jak to osiągnął? Firma Betcris kupiła spółkę MR Bet zakłady bukmacherskie – to operator, który jakiś czas temu uzyskał licencję na zakłady wzajemne od Ministerstwa Finansów. Siedziba Mr Bet znajdowała się w Cieszynie, a Betcris zdecydował się na wykupienie licencji od tej spółki. W ten sposób nowy bukmacher może wejść na polski rynek w zupełności legalnie.
Betcris główną siedzibę w Polsce będzie posiadał w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 43/23. Generalnie to bukmacher, który wywodzi się z Kostaryki i to tam znajduje się pełne centrum dowodzenia.

legalny bukmacher betcris

Zakłady bukmacherskie Betcris można spotkać w takich krajach jak Meksyk, Peru czy Ekwador. Bukmacher Betcris w Polsce będzie działał na rynku online, a więc można spodziewać się dedykowanego portalu z zakładami, a także mobilnej aplikacji.

Bonus w zakładach bukmacherskich Betcris

Betcris chcąc szybko trafić do polskich graczy na pewno na starcie zaoferuje bonus powitalny. Trudno oczekiwać sukcesu na naszym rynku, jeśli Becris nie dawałby bonusu na start. To praktyka każdego nowego bukmachera, który rozpoczyna działalność w Polsce. Tak przecież na początku robił Betfan, eWinner czy Superbet.

W zakładach bukmacherskich Betcris bonusy na start to m.in. darmowy zakład do 100 PLN, 50 PLN na Wirtualne Sporty i 25 PLN na esport. Dzięki dedykowanym promocjom na poszczególne rozgrywki można zgarnąć dodatkowe środki, o czym więcej piszemy niżej.

Polski rynek bukmacherski nafaszerowany jest wieloma bonusami, bo każdy operator umożliwia odebranie czego ekstra. Betcris podążając za konkurencją uruchomił już szereg rzeczy i widać, że idzie w dobrą stronę. Tutaj mamy dostępne takie rzeczy, jak:

 • boost kursów
 • podwójna wygrana
 • cashback co wtorek
 • ekstraklasowy freebet
 • 100 PLN darmowego zakładu
 • 25 PLN na esport
 • 50 PLN wirtualne sporty
 • bonus na urodziny

Sprawdź bonusy bukmacherskie, jakie już teraz możesz odebrać!

betcris promocje na start-min

Jak więc widzimy, zakłady bukmacherskie Betcris postarały się o szereg promocji. Można tutaj zdobyć kursowy boost, podwójną wygraną, wtorkowy cashback, czy freebety. Przedstawiamy teraz zatem po kolei rzeczy, jakie można dostać.

Ekstraklasowy freebet w Betcris

W Betcris można zdobyć dodatkową kasę w postaci Ekstraklasowego freebetu. Darmowy zakład u tego nowego bukmachera możesz odebrać, jeżeli spełnisz wcześniej warunki. W wyznaczonych przez bukmachera dniach (informacje o tym kiedy ta cykliczna akcja obowiązuje znajdziesz na jego stronie) należy obstawić kupon AKO z co najmniej sześcioma zdarzeniami na mecze Ekstraklasy z rynku 1X2. Minimalna stawka to 10 PLN.

 • 8 trafionych zdarzeń – freebet 200 PLN
 • 7 trafionych zdarzeń – freebet 150 PLN
 • 6 trafionych zdarzeń – freebet 100 PLN

Następnie masz trzy dni na wykorzystanie go na kuponach AKO z co najmniej trzema typami, każdy z nich z kursem 1.25 lub większym i kursem minimalnym całego kuponu wynoszącym 2.50. To świetna oferta właśnie na piłkarskie zmagania.

25 PLN DLA FANÓW ESPORTU!

Esport to jeden z rynków w Betcris, który ma największą liczbę zakładów. Względem konkurencji wygląda to świetnie i operator stale stara się rozwijać. Możesz tutaj odebrać 25 PLN bonusu na esport, jeżeli zagrasz co najmniej pięć kuponów esportowych z kursem 1.85 lub większym za łączną sumę 100 PLN. Aby go wykorzystać następnie trzeba zagrać AKO z trzema typami lub więcej. Każdy z nich z kursem minimalnym 1.25, a kurs całego kuponu to nie mniej niż 2.50. Czas na to wynosi trzy dni.

Betcris stara się aktywizować pod kątem zakładów na esport i przygotował ich bardzo dużo. Widać, że ciągle się rozwija, więc nowi klienci mogą liczyć na interesujące propozycje. Obserwuj Zagranie a na pewno będziesz na bieżąco z informacjami o tym co i gdzie znajdziesz u tego operatora!

Zakłady bukmacherskie Betcris – co wiemy?

Wiemy, że Betcris na zagranicznych rynkach oferuje zakłady przedmeczowe i “na żywo”. W Polsce najczęściej typuje się piłkę nożną, więc Betcris skupił się na tym sporcie. Bukmacher ten mając doświadczenie w pozostałych krajach na pewno zna wszystkie trendy, jeśli chodzi o typowanie zakładów sportowych. Betcris jest więc dobrze przygotowany i faktycznie wchodząc na jego stronę widzimy ogromną wręcz ofertę na zakłady bukmacherskie. Dostępne są typy prematch, live, a także wirtualne sporty. Są tutaj ciekawe opcje na mecze piłkarskie, a także wysokie kursy, co na pewno wyróżnia go względem konkurencji.

Za granicą Betcris pozwala typować kupony pojedyncze, akumulowane i systemowe, więc taki schemat powinien powielić również w Polsce. Do tego jeszcze po starcie widzimy, że mocno inwestuje w nowe rynki. Zakłady na esport bardzo mocno biją konkurencję i topowi bukmacherzy w naszym kraju zostali w tyle jeżeli chodzi o kursy i ofertę na esportowe zmagania. Warto się więc bliżej przyjrzeć temu operatorowi, bo w przypadku piłki, czy innych dyscyplin także jest masa rzeczy, jakich szukaja gracze.

Oferta na zakłady bukmacherskie w Betcris

W Betcris wytypujesz około 30 dyscyplin sportowych. Są to m.in.: piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, piłka ręczna, hokej na lodzie i pozostałe sporty. W zakładach przedmeczowych będą pojawiać się jeszcze setki nowych rynków, bo właśnie tak działa Betcris już teraz w państwach Ameryki Południowej. Oferta na zakłady teraz obejmuje typy na wynik, liczbę goli, strzelców, handicapy, zakłady specjalne, zakłady łączone itd.

Betcris jest bukmacherem, który też celuje w sporty niszowe w naszym kraju. Firma ta obsługuje ligę NFL, snooker, badminton czy piłkę wodną. To prowadzi do konkluzji, że jeśli chodzi o ofertę, to ta jest bardzo szeroka. Raczej każdy typer odnajdzie sport, którym się interesuje i który chce obstawiać.

Sprawdź kody bonusowe do obecnych legalnych bukmacherów: https://zagranie.com/kody-bonusowe/.

Betcris zakłady bukmacherskie i rejestracja krok po kroku

Czy Betcris będzie bukmacherem bez dowodu? Tak i wprowadził model szybkiej rejestracji. Jak to wygląda krok po kroku? Tak, jak teraz jest m.in. w zakładach STS lub Superbet. Liczymy też na kod promocyjny Betcris, który naszym użytkownikom zagwarantuje powiększone bonusy na start.

Zakładając konto w Betcris formularz rejestracji wymaga podania od Ciebie następujących danych osobowych:

 • login
 • hasło
 • e-mail,
 • kod weryfikacyjny
 • numer telefonu,

To najważniejsze informacja, jakie trzeba podać legalnemu bukmacherowi, żeby założyć konto w Polsce. Zakłady bukmacherskie Betcris poszły tym schematem, choć wiadomo, że mogą też prosić o dodatkowe dane np. skany dowodu osobistego, gdy będziemy chcieli wypłacić pieniądze.

betcris zalozenie konta

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Betcris działając za granicą doskonale wie, jak obsługiwać płatności tak, żeby gracze byli zadowoleni. Na wielu rynkach stosuje opcje wpłaty za pośrednictwem karty płatniczej/kredytowej VISA/Mastercard. Co więcej, Betcris pozwola na dokonywanie płatności również przy użyciu portfeli elektronicznych.

Zakłady bukmacherskie Betcris wchodząc do Polski skorzystały ze znanych metod jak dotpay, PayU, tpay i Przelewy 24.

Prowizja od wpłaty nie będzie pobierana, bo tego nie stosuje żaden legalny bukmacher. Co do wypłat w Betcris, to tutaj firma ta musi stosować się do ustawy hazardowej. Prawo to zezwala na wypłacanie wygranych tylko na konto bankowe klienta.

Opinie o zakładach bukmacherskich Betcris – ocena i podsumowanie

Betcris nie startuje od zera, bo to bukmacher, który ma odpowiednie zaplecze i wiedzę, którą wykorzysta z pozostałych rynków. To może świadczyć o tym, że Betcris szybko zdobędzie wysoką pozycję w Polsce. Bukmacher ten osiągnął sukces w krajach Ameryki Południowej, więc liczy, że i Europa będzie dla niego przyjazna. Czy tak się stanie? Na razie wszystko zapowiada się obiecująco, ale o szczegółach będzie można napisać, jak już przetestujemy tego bukmachera na dobre.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze