Betcris to bukmacher, z którego jeszcze nie możesz korzystać, ale wiemy, że niedługo firma ta będzie dostępna dla użytkowników w Polsce. Bukmacher Betcris będzie kolejnym operatorem zakładów wzajemnych, który legalnie rozpocznie działalność na naszym rynku. To firma, która z powodzeniem działa w pozostałych państwach na świecie, więc liczy, że i w Polsce uda jej się osiągnąć sukces. Zakłady Betcris mają konkurować z najlepszymi bukmacherami w naszym kraju, czyli STS, Fortuną, Betfan, forBET i Superbet. Jaki bonus zaoferuje Betcris? Co do tej pory wiemy o tym bukmacherze? Sprawdź!

Betcris

W biznesie bukmacherskim nic nie stoi w miejscu, a ci co obserwują uważnie rynek wiedzą, że co jakiś czas startuje nowa firma z zakładami sportowymi. Betcris już teraz formalnie dołączył do grona legalnych bukmachera, a w chwili obecnej skupia się na przygotowaniu pełnej oferty i debiucie na rynku. To normalna praktyka, bo bukmacherzy po tym jak otrzymają licencję od Ministerstwa Finansów jakiś czas pracują nad zakładami, kompletują sztab pracowników, a następnie ruszają z ofertę online.

Kiedy będziesz mógł obstawiać w Betcris? Bukmacher jeszcze oficjalnie nie ogłosił daty startu. Wiemy doskonale, że do tego potrzebna jest kompletna strona internetowa. Betcris będzie oferował zakłady za pośrednictwem domeny betcris.pl. Firma ta działa w krajach Ameryki Południowej, więc ma doświadczenie w przygotowaniu oferty bukmacherskiej. Być może za jakiś czas wdroży odpowiednie oprogramowanie, które pozwoli ruszyć Betcris na polskim rynku.

Zakłady bukmacherskie online – sprawdź, z jakich bukmacherów warto skorzystać!

Betcris Polska – nowy legalny bukmacher

Co ciekawe, Betcris nie starał się o polską licencję, a mimo to jest legalnym bukmacherem. Jak to osiągnął? Firma Betcris kupiła spółkę MR Bet zakłady bukmacherskie – to operator, który jakiś czas temu uzyskał licencję na zakłady wzajemne od Ministerstwa Finansów. Siedziba Mr Bet znajdowała się w Cieszynie, a Betcris zdecydował się na wykupienie licencji od tej spółki. W ten sposób nowy bukmacher może wejść na polski rynek w zupełności legalnie.
Betcris główną siedzibę w Polsce będzie posiadał w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 43/23. Generalnie to bukmacher, który wywodzi się z Kostaryki i to tam znajduje się pełne centrum dowodzenia.

legalny bukmacher betcris

Zakłady bukmacherskie Betcris można spotkać w takich krajach jak Meksyk, Peru czy Ekwador.
Bukmacher Betcris w Polsce będzie działał na rynku online, a więc można spodziewać się dedykowanego portalu z zakładami, a także mobilnej aplikacji.

Betcris bonus

Betcris chcąc szybko trafić do polskich graczy na pewno na starcie zaoferuje bonus powitalny. Trudno oczekiwać sukcesu na naszym rynku, jeśli Becris nie dawałby bonusu na start. To praktyka każdego nowego bukmachera, który rozpoczyna działalność w Polsce. Tak przecież na początku robił Betfan, eWinner czy Superbet.

Betcris bonus, jak na razie, nie jest możliwy do odebrania. Można spekulować, jaką promocje swoim graczom przygotuje bukmacher Betcris. Polski rynek bukmacherski nafaszerowany jest wieloma bonusami, bo każdy operator umożliwia odebranie czego ekstra. Betcris podążając za konkurencją powinien uruchomić bonus bez depozytu, freebet, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Być może bukmacher ten wybierze któryś z tych bonusów, albo od razu pozwoli zyskać kilka promocji nowym klientom. W końcu najwyżej oceniani bukmacherzy w Polsce umożliwiają zyskanie po rejestracji freebetu, zakładu bez ryzyka i bonusu od wkładu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie jakie już teraz możesz odebrać!

Liczymy, że bonus powitalny Betcris będzie raz – wysoki, a dwa – z przyjaznymi warunkami obrotu.

rodzaje bonusów bukmacherskic

Zakłady bukmacherskie Betcris – co wiemy?

Wiemy, że Betcris na zagranicznych rynkach oferuje zakłady przedmeczowe i “na żywo”. Kiedy pojawi się w Polsce, to na pewno z pełną ofertą pre-match oraz live. W Polsce najczęściej typuje się piłkę nożną, więc Betcris raczej skupi się na tym sporcie. Bukmacher ten mając doświadczenie w pozostałych krajach na pewno zna wszystkie trendy, jeśli chodzi o typowanie zakładów sportowych. Można przypuszczać, że Betcris będzie na wszystko przygotowany, a co więcej od razu zaprezentuje dodatkowe narzędzia, jak cash out czy transmisje live.

Zagranicą Betcris pozwala typować kupony pojedyncze, akumulowane i systemowe, więc taki schemat powinien powielić również w Polsce.

Oferta na zakłady w Betcris

Na pewno w Betcris wytypujesz około 30 dyscyplin sportowych. Będzie to piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, piłka ręczna, hokej na lodzie i pozostałe sporty. W zakładach przedmeczowych będzie pojawiać się setki rynków, bo właśnie tak działa Betcris już teraz w państwach Ameryki Południowej. Oferta na zakłady powinna obejmować typy na wynik, liczbę goli, strzelców, handicapy, zakłady specjalne, zakłady łączone itd.

Betcris jest bukmacherem, który też celuje w sporty niszowe w naszym kraju. Firma ta będzie obsługiwać ligę NFL, snooker, badminton czy piłkę wodną. To prowadzi do konkluzji, że jeśli chodzi o ofertę, to ta będzie bardzo szeroka. Raczej każdy typer odnajdzie sport, którym się interesuje i który chce obstawiać.

Jeszcze nie można założyć konta w Betcris, a więc sprawdź kody bonusowe do obecnych legalnych bukmacherów: https://zagranie.com/kody-bonusowe/.

Betcris rejestracja krok po kroku

Czy Betcris będzie bukmacherem bez dowodu? Przypuszczamy, że tak i że wprowadzi model szybkiej rejestracji. Jak to może wyglądać krok po kroku? Wydaje nam się, że tak, jak teraz jest m.in. w zakładach STS lub Superbet. Liczymy też na kod promocyjny Betcris, który naszym użytkownikom zagwarantuje powiększone bonusy na start.

Zakładając konto w Betcris formularz rejestracji będzie wymagał podania od ciebie następujących danych osobowych:

  • imię,
  • nazwisko,
  • adres,
  • e-mail,
  • hasło do logowania,
  • numer telefonu,
  • numer PESEL.

To najważniejsze informacja, jakie trzeba podać legalnemu bukmacherowi, żeby założyć konto w Polsce. Betcris powinien pójść tym schematem, choć wiadomo, że może też prosić o dodatkowe dane np. skany dowodu osobistego – jeśli nie zdecyduje się na oferowanie szybkiej rejestracji.

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Betcris działając zagranicą doskonale wie, jak obsługiwać płatności tak, żeby gracze byli zadowoleni. Na wielu rynkach stosuje opcje wpłaty za pośrednictwem karty płatniczej/kredytowej VISA/Mastercard. Co więcej, Betcris powinien pozwolić na dokonywanie płatności również przy użyciu portfeli elektronicznych Skrill i Neteller.

Na pewno bukmacher Betcris wchodząc do Polski skorzysta już z gotowych i znanych metod takich jak dotpay, PayU, tpay i Przelewy 24. Nie powinien też zapomnieć o bardzo popularnych płatnościach mobilnych BLIK.

Prowizja od wpłaty nie będzie pobierania, bo tego nie stosuje żaden legalny bukmacher. Co do wypłat w Betcris, to tutaj firma ta musi stosować się do ustawy hazardowej. Prawo to zezwala na wypłacanie wygranych tylko na konto bankowe klienta.

Opinie Betcris – ocena i podsumowanie

Betcris nie startuje od zera, bo to bukmacher, który ma odpowiednie zaplecze i wiedzę, którą wykorzysta z pozostałych rynków. To może świadczyć o tym, że Betcris szybko zdobędzie wysoką pozycję w Polsce. Bukmacher ten osiągnął sukces w krajach Ameryki Południowej, więc liczy, że i Europa będzie dla niego przyjazna. Czy tak się stanie? Oczywiście na końcowe opinie trzeba poczekać do czasu, kiedy to Betcris wystartuje. Na razie wszystko zapowiada się obiecująco, ale o szczegółach będzie można napisać, jak już zakłady bukmacherskie zostaną uruchomione!

FAQ

Czy Betcris jest legalny?

Tak, bukmacher Betcris posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Kiedy Betcris w Polsce?

Oficjalna data startu bukmachera w Polsce wciąż nie jest znana.

Skąd pochodzi bukmacher Betcris?

Główna siedziba Betcris znajduje się w Kostaryce.

Zaloguj się aby dodawać komentarze