Betclic zakład bez ryzyka – CASHBACK 50 PLN! 🏆 SPRAWDŹ!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic zakład bez ryzyka

W Betclic zakład bez ryzyka jest dostępny z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE, a z poniższego tekstu dowiecie się jak go zdobyć, jakie są warunki i gdzie szukać typów dnia, na które można wykorzystać pakiet startowy.

Betclic zakład bez ryzyka 2024 
Kod promocyjny BetclicZAGRANIE
Zakład bez ryzyka50 zł
Zbierz Drużynę Betclic+ 100 zł miesięcznie
Bonus za kupony wielokrotne+ 120% do wygranej

Betclic zakład bez ryzyka – jak go zdobyć?

Gra bez ryzyka to coraz chętniej wyszukiwany bonus przez klientów bukmacherów. W końcu czasem są ryzykowne mecze, które chce się obstawić, żeby zwiększyć emocje, albo ktoś chciałby sprawdzić ofertę u danego bukmachera bez martwienia się o wynik. Jeżeli szukacie informacji na temat bonusów bukmacherskich, to dobrze trafiliście.

Zacznijmy więc od tego, jak zdobyć zakład bez ryzyka w zakładach bukmacherskich. W końcu nie każdy musi wiedzieć, co trzeba zrobić, a za nim przejdziemy do warunków, czy sposobie wykorzystania, przeprowadzę Was przez proces rejestracji, tak żebyście nie popełnili żadnego błędu. Całość jest dość prosta i w zasadzie to powinna Wam zająć jedynie kilka minut. Zakładanie konta wygląda tak:

 1. 1. Wchodzicie w ten link —-> zagranie.com/goto/betclic
 2. Wypełniacie formularz rejestracyjny, podając podstawowe dane.
 3. Przechodzicie do kolejnego punktu, gdzie uzupełniacie dodatkowe informacje
 4. Nie zapomnijcie wpisać kod od ZAGRANIE o treści: ZAGRANIE
 5. Po kilku minutach cieszycie się dostępem do konta

Całość jest prosta, a więcej o procesie rejestracji pisaliśmy w tekście poświęconym mu. Skoro już więc wiecie, w jaki sposób możecie odebrać zakład bez ryzyka w Betclic, to zapewne zastanawiacie się, w jaki sposób działa i co jeszcze można zgarnąć? Oprócz wspomnianej promocji do kwoty 50 złotych, w Betclic możecie też zyskać 120 procent więcej do wygranej. O tym więcej dowiecie się niżej.

Betclic zakład bez ryzyka – jakie są warunki?

W Betclic zakład bez ryzyka jest do kwoty 50 złotych. Pod kątem kwoty nie jest to jedna z najwyższych ofert na polskim rynku, jednak pozostałe zapisy regulaminu promocji zdecydowanie bronią się. Zastanawiasz się, ile razy trzeba obrócić bonus w Betclic? Aby można było mówić w ogóle o zwrocie w wysokości 50 złotych, należy najpierw postawić kupon za kwotę większą o 12%, ponieważ później, w przypadku przegranej, bukmacher będzie musiał zwrot o tę sumę pomniejszyć. Liczy się pierwszy postawiony zakład. 

No dobrze, a co w momencie, gdy nie uda się Wam go wygrać? Środki zostaną przesłane na konto bonusowe w formie freebeta, który należy wykorzystać. Wymagany jest tylko jednokrotny obrót, a minimalny kurs na takich kuponach musi wynosić 2.14. Liczą się zakłady:

 • SOLO
 • AKO
 • Live
 • Przedmeczowe

Tak przyjazny zakład bez ryzyka to też dobry powód właśnie, żeby przy okazji przetestować ofertę od bukmachera. Opinie o Betclic są dobre m.in. właśnie ze względu na bonus startowy, który jest przyjazny klientom.

Na co wykorzystać zakład bez ryzyka w Betclic?

Skoro już wiecie jak zdobyć zakład bez ryzyka w zakładach bukmacherskich Betclic oraz co trzeba zrobić, żeby móc go wypłacić, to przejdźmy do innych kwestii. Jedną z ważniejszych jest to, w jaki sposób można wykorzystać wspomniany bonus. W końcu jest to dość ważne. W świecie sportu sporo się dzieje, a podobnie jest w esporcie. Jeżeli szukacie propozycji rzeczy, które można zagrać, to zajrzyjcie do naszych darmowych typów bukmacherskich. W ramach tej zakładki eksperci Zagranie codziennie przygotowują propozycje kuponów oraz analizy przedmeczowe. U nas znajdziecie treści dotyczące:

 • piłki nożnej
 • koszykówki
 • tenisa
 • żużla
 • hokeja na lodzie
 • esportu

Stale poszerzamy listę sportów, jakie znajdziecie na Zagranie. Warto też pamiętać o tym, że możecie dołączyć do naszej specjalnej grupy typerskiej. W ramach niej znajdziecie analizy przedmeczowe, a także będziecie mogli się wymienić uwagami z innymi użytkownikami. Zaufało nam już ponad 37 000 użytkowników. Wszystkie treści oferowane przez Zagranie są w pełni darmowe, tak samo jak wspomniana grupa na Facebooku. Znajdziecie ją w tym miejscu

Jakie są jeszcze dostępne bonusy w Betclic?

W Betclic znajdziecie również inne bonusy bukmacherskie niż zakład bez ryzyka. Jednym z nich jest 50 procent więcej do wygranych, również dostępny z naszym specjalnym kodem promocyjnym VIP. Co więc trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać? W końcu połowa dodatkowej wygranej brzmi bardzo kusząco. Całość jest dość prosta. Jeżeli wytypujecie prawidłowo trzynaście zdarzeń na jednym kuponie, to otrzymacie dodatkową kasę. Im więcej zdarzeń, tym większy profit. Przy dziesięciu typach jest to 35 procent, a za kolejne pięć jest to siedem procent więcej. 

Oprócz tego w ofercie Betclic są też inne rzeczy, aktywne dla stałych klientów. Oznacza to, że nie tylko nowi gracze mogą z nich skorzystać. Jedną z takich promocji jest BOOST na kursy. Jeżeli w ofercie bukmachera znajdziecie zakłady oznaczone żółtą ikonką, to oznacza, że jego kursy zostały zwiększone. Obserwujcie też Zagranie, żeby być na bieżąco z wszystkimi promocjami, gdyż swoich czytelników informujemy o nich cały czas. 

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze