W trakcie wakacji będziemy świadkami kilku ciekawych festiwali muzycznych. Jednym z nich jest FEST FESTIVAL, czyli największy w tym roku festiwal. Teraz jego sponsorem został Betclic, który zapowiada szereg atrakcji dla osób bawiących się w Chorzowie. Sprawdź, o co chodzi i jak bukmacher będzie wspierał FF!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic gra razem z FEST FESTIVAL

Po ponad rocznej przerwie od koncertów spowodowanej COVID-19 te wreszcie zaczęły wracać. Trudno mówić teraz, że na dobre, ale w wakacje odbędzie się kilka ciekawych festiwali, w tym właśnie FEST FESTIVAL. Organizatorzy mówią o sobie, że są największym festiwalem muzycznym w tym roku w naszym kraju. Ciężko się z nimi nie zgodzić. Line-up muzyków, którzy wystąpią w Chorzowie może robić wrażenie. Szczególnie że są to bardzo głośne nazwiska i to nie tylko z naszego kraju – znajdziemy także piosenkarzy z zagranicy. W tym gronie są np. Kygo, autor m.in. “It Ain’t Me” i “Firestone”.

Wśród artystów są też James Bay, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Pezet, czy Sanah. Z młodszych osób jest też Mata, jeden z najpopularniejszych raperów w naszym kraju, który skradł serca młodzieży. Jego można znać z kolei z takich utworów jak “schodki”, czy “patoreakcja”. Jak więc widać, osób, które są bardzo popularne na naszej scenie, czy za granicą nie brakuje. Bukmacherzy z tego powodu są bardzo zainteresowani tym wydarzeniem, a jego partnerem został Betclic!

betclic strona fest

Na terenie festiwalu znajdą się dwie specjalne strefy Betclic – plaża ze strefą chillout (będzie można na niej m.in. rozegrać mecz w siatkówkę plażową i piłkarzyki, zrelaksować się na leżakach przy kanale regatowym), a także specjalny namiot VIP z widokiem na scenę i transmisją meczów piłkarskich.

Sponsoring FEST Festivalu, który będzie największym festiwalem tego roku w Polsce, wpisuje się w przyjętą przez nas strategię marketingową. Chcemy pokazać, że jesteśmy marką otwartą na różne społeczności, podążającą za trendami i oczywiście zapraszamy do naszych stref, na pewno będzie można w nich odetchnąć między koncertami – Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.

Co ważne dla wszystkich fanów muzyki, w kanałach społecznościowych Betclic można wygrać bilety na wydarzenie. Jeżeli nie masz założonego konta u tego operatora, to warto to zrobić z naszym specjalnym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Dzięki niemu zyskasz szereg bonusów i będziesz mógł np. grać bez ryzyka do 550 PLN – w przerwie od koncertów na FEST FESTIVAL!

Zaloguj się aby dodawać komentarze