fbpx
https://zagranie.com 2018-11-05 13:54:37 2019-10-18 10:59:28

Betclic opinie – ocena bukmachera z perspektywy gracza i eksperta w jednym miejscu

Betclic bonus z kodem promocyjnym 510PLN to zakład bez ryzyka do 580 złotych! Zobacz szczegóły cashbacku ⬇️⬇️⬇️ 

 

Zdobądź hasło do grupy:

Hasło do grupy:
Gramy, wygrywamy!

26 września 2018 roku licencję Ministerstwa Finansów na zakłady online otrzymała firma BEM Operations Limited. Dlaczego to była taka dobra informacja? Otóż jest to właściciel marki Betclic. Marki, która w poprzednich latach zyskała sporą popularność na polskim rynku. Przez ustawę hazardową Betclic musiał się oficjalnie wycofać, jednak teraz firma BEM Operations Limited otrzymała licencję i już doczekaliśmy się wielkiego powrotu – tym razem w roli legalnego bukmachera. Dowiedz się więcej na temat tego bukmachera i poznaj o Betclic opinie – zarówno graczy, jak i ekspertów.

Betclic opinie

Interesują Cię o Betclic opinie? Nic dziwnego, legalnych bukmacherów przybywa i wybór staje się coraz trudniejszy! Przyjrzyjmy się temu operatorowi, skonfrontujmy stan sprzed paru lat, kiedy to bukmacher zdobywał popularność wśród polskich graczy, z obecną sytuacją.

Betclic – jak to się zaczęło?

Powstanie marki Betclic datuje się na 2005 roku, a jej założycielem jest Nicolas Beraud. Firma posiada swoją główną siedzibę na Malcie. Bukmacher z powodzeniem działał na polskim rynku zakładów wzajemnych, jednak przełomową datą okazał się 1 kwietnia 2017 roku. Właśnie wtedy weszła w życie „ustawa hazardowa”, która sprawiła, że w Polsce mogą działać jedynie legalni bukmacherzy, posiadający licencję przyznaną przez Ministerstwo Finansów. Betclic nie spełnił wymogów, dlatego też na rok zniknął z polskiego rynku. Teraz powrócił i cieszy to sporą rzeszę typerów.

Betclic, czyli legalny bukmacher

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, od 1 kwietnia 2017 roku na polskim rynku zakładów wzajemnych istnieją tylko i wyłącznie podmioty, które otrzymały licencję od Ministerstwa Finansów. Jakie wymogi trzeba było spełnić, żeby legalnie oferować zakłady w Polsce? Po pierwsze należy posiadać siedzibę na terenie naszego kraju, a po drugie przestrzegać prawa. Trzecim wymogiem jest odprowadzanie podatków w Polsce. Ostatnim warunkiem jest brak wpisu do Rejestru Domen Zakazanych. W przypadku bukmacherów online warunkiem koniecznym jest również posiadanie strony internetowej na polskiej domenie.

Informacje i opinie o Betclic i spółce BEM

Jak w tym przypadku prezentował się Betclic przed rokiem? Warto wspomnieć, że Betclic został wpisany do Rejestru Domen Zakazanych. Granie u tego bukmachera po 1 kwietnia 2017 roku mogło wiązać się z surowymi karami.

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

1. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;

2. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze - zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;

3. Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;

4. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;

5. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;

6. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, dawniej Casino Games Sp. z o.o.- zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016;

7. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;

8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

9. Cherry Online Polska Sp. z o.o. (PZBuk) z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

10. BEM Operations Limited (BetClic) z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

11. BetFan sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

12. Ewinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017

13. Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej - zezwolenie z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017

14. Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kijowskiej 1 - zezwolenie z dnia 30 listopada 2018 r. nr PS4.6831.3.2018

15. Polski bukmacher Sp. z o.o. (NobleBet i OKbet) z siedzibą w Dąbrowie Górniczej - zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r.

Obecnie sytuacja wygląda zgoła inaczej. BEM Operations Limited, która jest właścicielem marki Betclic, funkcjonuje we Wrocławiu, pod nazwą Pejot 1. W 2018 roku ta firma otrzymała licencję Ministerstwa Finansów na zakłady online. W związku z otrzymaniem licencji pewne jest, że granie u tego operatora jest w pełni legalne i typerzy nie łamią prawa, zawierając zakłady. Sytuacja każdego zagranicznego bukmachera może w każdej chwili ulec zmianie na dobre, jak widać po Betclicu.

Betclic opinie dziś

Betclic przez lata przebywania na polskim rynku zakładów wzajemnych wyrobił sobie głównie pozytywne opinie. Gracze doceniali tego bukmachera. Wielkim plusem była szeroka oferta, w której można było znaleźć duży wybór dyscyplin oraz zdarzeń. Twarzą tego operatora w Polsce był Mateusz Borek. Popularny dziennikarz kojarzył się z tą marką, jednak obecnie reprezentuje interesy innego legalnego bukmachera – ETOTO. Walka o jego powrót może być bardzo interesująca. Czy wraz z powrotem Betclic wróci wszystko, do czego przyzwyczaił swoich graczy ten operator? Już widzimy, że na samym początku działania bukmacher przypuścił sponsoringową ofensywę – Piast Gliwice, Lechia Gdańsk czy kadra narodowa siatkarzy. W końcu to, co się sprawdza, należy kontynuować.

Lechia Gdańsk sponsorowana przez Betclic

Betclic opinie były pozytywne głównie ze względu na atrakcyjne promocje oraz szeroką ofertę. Oczkiem w głowie typerów był popularny bonus „Cashback”, o jednej z najwyższych wartości na polskim rynku… i nie inaczej jest teraz, bo z kodem promocyjnym 510PLN nowi gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 580 złotych (maksymalnie zwrot w wysokości 510 złotych, ponieważ trzeba odjąć podatek od stawki).

Niektórzy uważają, że Betclic opinie mogły trochę ucierpieć po tym, jak bukmacher trafił do Rejestru Domen Zakazanych, a gracze nie mogli korzystać z jego usług. Ci, którzy starali się oszukiwać prawo, narażali się na konsekwencje i wysokie kary finansowe. Jednak marka posiadająca tak mocną pozycję na polskim rynku ma pozytywny odbiór po swoim powrocie.

Betclic opinie na temat oferty

Bukmacher ma bardzo mocną pozycję na polskim rynku. W przeszłości nawet po wycofaniu wielu graczy decydowało się na łamanie prawa i dalsze granie u tego operatora. Wszystko za sprawą bardzo dobrej oferty. Betclic oferuje wiele zdarzeń, a przy tym ma solidne kursy. Poza dyscyplinami, które znajdziemy w ofercie praktycznie wszystkich legalnych bukmacherów, jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka, gracze mogą obstawiać również mniej popularne dyscypliny, jak Pesapallo, Snooker, Dart czy Futsal.

Co jeszcze jest atutem w ofercie Betclic? Przede wszystkim mocno rozbudowana oferta zakładów na żywo. Granie live u tego operatora pozwala na tak zwany „action betting”, czyli reagowania na bieżące wydarzenia.

Betclic strona internetowa

Strona internetowa tego bukmachera jest sporym atutem. Przejrzysty interfejs, a co za tym idzie, gracze nie mają problemów z poruszaniem się po stronie, dzięki czemu zyskuje sporą popularność.

Wygląd strony Betclic z dobrymi opiniami

Ważnym czynnikiem jest również kolorystyka, ponieważ znajdziemy obecnie na polskim rynku strony internetowe, gdzie analizowanie kursów oraz przeszukiwanie oferty nie należy do łatwych. Tutaj wszystko jest doskonale sprofilowane pod odbiorcę.

Betclic rejestracja

Rejestracja u legalnych bukmacherów zazwyczaj ma kilka różnic, jednak znajdziemy również cechy wspólne. Wszyscy operatorzy muszą zapewnić pełnoletniość swoich graczy. Nowi klienci w procesie rejestracji zostaną poproszeni o podanie: imienia i nazwiska, numeru pesel, skanów dowodu osobistego. Wszystko po to, żeby nie dopuścić do gry osób poniżej 18 roku życia. Oczywiście bukmacher zapewnia ochronę danych osobowych swoich klientów, więc nie trzeba się niczego obawiać.

Betclic aplikacja mobilna

Technologia idzie coraz mocniej do przodu, a co za tym idzie gracze spędzają wiele czasu przy telefonach. Taka forma obstawiania robi się coraz bardziej popularna. Betclic oferuje swoim graczom dostęp do aplikacji mobilnej na polskim rynku. Jest ona dostępna dla użytkowników systemów Android oraz iOS. Obecnie operator w innych krajach nadal oferuje taką opcję. W przypadku powrotu jest ona mocnym punktem.

Betclic bonusy na start i nie tylko!

Cashback – kluczową pozycją podczas poprzedniego pobytu tego operatora w naszym kraju był „Cashback”. To promocja, w ramach której gracze otrzymują możliwość zagrania zakładu bez ryzyka, aż do określonej przez bukmachera kwoty. W przypadku Betclic była to najwyżej ustawiona poprzeczka na rynku. W razie wygranej gracze cieszą się pieniędzmi, natomiast jeśli przegrają, otrzymują zwrot zagranej kwoty na swoje konto.

Betclic bonus w Zagranie to 510PLN bez ryzyka

Jak się okazuje, po legalnym powrocie nadal jest to coś, czym Betclic może się wyróżniać, ponieważ nikt inny nie ma tak wysokiego cashbacku! Nowi gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 580 złotych! Maksymalny zwrot, czyli cashback to 510PLN, ponieważ bukmacher odejmuje różnicę z potrąconego podatku od stawki.

Nie masz konta w Betclic? Przejdź do rejestracji
Kod promocyjny: 510PLN

Multi + – jest to forma promocji, którą obecnie znajdziemy w ofercie tego bukmachera. Oferuje ona dodatkowe wygrane w przypadku kuponów, na których znajdziemy co najmniej pięć pozycji. W przypadku trafienia kuponu gracz otrzymuje od operatora podwyższenie wygranej aż do 50%. Warunkiem udziału w tej promocji jest wybór rozgrywek, w których obowiązuje Multi + oraz dobór zdarzeń z kursem minimalnym na poziomie 1.20.

Multi+ podwyższa wygraną o 50%

Betclic opinie – bez ryzyka do 580 zł! Wejdź▶️
9.4 (93.92%) 158 głosów

Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu