Powrót Betclicu to jedna z najważniejszych informacji w branży bukmacherskiej w tym roku. Pierwsze doniesienia pojawiły się wraz z otrzymaniem licencji przez firmę BEM Operations Limited. Jakie opinie o bukmacherze pojawią się w wśród graczy po wielkim come back’u?

Betclic – opinie o bukmacherze

Podczas poprzedniej przygody Betclicu z polską branżą bukmacherską opinie o tym operatorze były pozytywne. Gracze chętnie korzystali z oferty, a także ciekawych promocji. Jak będzie podczas drugiego podejścia?

Już sam fakt, że Betclic wystartuje jako legalny bukmacher pozwala zakładać, że gracze chętnie wykorzystają proponowane możliwości. Konkurencja na rynku stale się napędza, dlatego klienci mogą na tym zyskiwać.

Betclic – kiedy start?

Gracze ciągle szukają informacji, a także odliczają dni do powrotu firmy Betclic na polski rynek bukmacherski. Operator planuje start na pierwszą połowę czerwca, dlatego pozostał już tylko miesiąc.

Na co trzeba się przygotować?

betclic

W okresie przed wprowadzeniem ustawy hazardowej Betclic posiadał najwyższy zakład bez ryzyka dostępny na rynku. Wszystko wskazuje na to, że tym razem może być podobnie. W końcu graczom zapadła w pamięci ta promocja i będą mieli nadzieję na jej wielki powrót.

Dodatkowo, z naszych ustaleń wynika, że firma postawi na bonus od depozytu na start – nawet do 1000 PLN!

Obecnie najbardziej popularne promocje w ofercie powitalnej to: bonus od depozytu, freebet, a także rzadziej spotykany – zakład bez ryzyka. Czym Betclic zaskoczy graczy?