Każdy gracz zakładów wzajemnych poszukuje atrakcyjnych promocji i bonusów bukmacherskich. Najbardziej pożądanym oraz lubianym jest ten bez depozytu. Betclic i freebet? Jak najbardziej, w ramach regulaminu dla stałych graczy. Jednak u tego bukmachera nie ma takiej opcji na start. Inne zakłady bukmacherskie posiadają darmowe, powitalne środki.

Bonus na start w Betclic – freebet za przegrany kupon

Betclic nie ma w ofercie powitalnej bonusu bez depozytu, ale za to zakład bez ryzyka. Teoretycznie nie nazwiemy tego freebetem, ale w praktyce można rzec, że otrzymuje się dodatkowe środki za pierwszy, przegrany kupon. Omawiany bukmacher posiada najwyższą tego typu promocję na rynku. Cashback przy użyciu kod promocyjnego 550PLN to maksymalny zwrot w kwocie właśnie 500 550 złotych.

Na czym polega zakład bez ryzyka? Pod promocję jest wzięty pierwszy zagrany kupon na nowo założonym koncie. W przypadku porażki kwota wróci w ramach bonusu. Jednak w Betclic cashback nie ląduje na koncie depozytowym, a więc można określić jako freebet. Zastanawiasz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby móc te dodatkowe środki wypłacić? Jasno trzeba przyznać, że regulamin nie należy do zbyt przyjaznych, bo jest wymagany aż 6-krotny obrót, co w porównaniu do konkurencji jest dość wymagającym zapisem. Dodatkowo każdy kupon kwalifikujących się do gry,  musi mieć kurs minimalny na poziomie 2,00. Warto wiedzieć, że zwrot z tytułu zakładu bez ryzyka to stawka minus podatek od stawki. W związku z tym, aby otrzymać maksymalny cashback postawiona suma powinna wynieść 625 złotych.

Obrót freebetem po zwrocie za przegrany zakład bez ryzyka

Mimo tych obostrzeń nie ma co narzekać, ponieważ otrzymujemy coś fajnego w ramach promocji. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się wygrany, zakład bez ryzyka jest już wykorzystany. Więcej na temat bonusu na start w Betclic przeczytasz tutaj.

Betclic z freebetami dla stałych graczy

Betclic jako jeden z nielicznych bukmacherów może się pochwalić ciągłymi promocjami dla stałych graczy, ponieważ co tydzień znajdzie się zawsze co najmniej jedna promocja, gdzie można otrzymać bonus. Oczywiście, aby dostać freebet trzeba spełnić konkretne wymagania. Przeanalizujmy kilka cyklicznych promocji organizowanych ostatnio przez Betclic.

Piłkarski Jackpot

Jedną z regularnych promocji Betclica jest tak zwany Jackpot. Jak uzyskać dodatkowe środki z tego tytułu? Zadanie nie jest łatwe, ponieważ bukmacher narzuca na przykład całą kolejkę Premier League do wytypowania – w przypadku 100% trafień do podziału jest duża pula. Jeżeli nikt nie wygra, suma jest dodawana do kolejnej puli. Tak też przy jednym z Piłkarskich Jackpotów Betclica do zgarnięcia było aż 45 000 PLN!

piłkarski jackpot betclic kod promocyjny

O wiele łatwiejszym zadaniem w ramach opisywanej promocji jest Pobicie Footrolla. Znany YouTuber tworzy swój kupon. W przypadku, gdy Ty trafisz więcej poprawnych typów dostajesz w Betclic freebet w wysokości 10 PLN. Celując w dużą nagrodę, zawsze można zdobyć, chociaż jakiś bonusik.

Misja

Betclic stawia przed graczami wyzwania, więc naturalnie czekają na nich okolicznościowe misje. W tym opisywanym bukmacher koncertuje się na danych rozgrywkach czy dyscyplinie jak np. NBA, czy tenis. Misja jest prosta, trafiasz trzy kupony w określonym czasie na konkretnych warunkach zakładu, a Betclic nagradza freebetem o wartości 40 złotych. Minimalny kurs całkowity kuponów kwalifikujących się do takiej misji to przeważnie 1,70. Natomiast określona stawka kuponów wynosi nie mniej niż 20 złotych. Takie warunki nie powinny sprawiać problemów dla zdecydowanej większości.

betclic bonus na NBA

Totalizator bukmachera

Totalizator Betclica to już trudniejsze zadanie, ale suma do zdobycia to wynagradza, bo wynosi ona aż 10 000 PLN. Bukmacher wyznacza 14 zdarzeń do wytypowania – wszystkie muszą znaleźć się na kuponie. Wymagania stawki na taki kupon to minimum 10 PLN. Jeżeli trafisz wszystko, zgarniasz całą pulę lub dzielisz się nią z innymi zwycięzcami, jeżeli takowi będą. Warto wspomnieć, że suma do zgarnięcia wzrasta o 5% stawek wszystkich kuponów biorących udział w tej zabawie.

Jakie pozycje Betclic narzuca na gracza? Nie wszystkie są wydarzeniami sportowymi, bo znajdują się także te z kultury czy polityki.

Zdarzenia Betclic w totalizatorze

Liga Betclic

W okolicznościowej ofercie bukmachera można również znaleźć tak zwaną Ligę Betclic, gdzie do otrzymania freebetu trzeba spełnić zadanie wysłania co najmniej 10 kuponów w jednym tygodniu. Co ciekawe, tutaj nie ma wymogu trafienia postawionych typów w celu odbioru bonusu. Natomiast za zaangażowanie w akcje także w kolejnych tygodniach, firma nagradzała większym bonusem. Liga Betclic wymagała od graczy konkretnych warunków kuponów jak kurs minimalny na poziomie 2,00 oraz stawka wynosząca co najmniej 20 PLN. Śmiało mogę określić ten regulamin jako przyjazny graczowi.

Tabela bonusów w Betclic

Promocje bukmacherskie Betclica

Jak widać, Betclic dba o stałych graczy oferując im co kilka dni nowe sposoby na zdobycie freebeta, czyli darmowych środków na obstawianie. Takie działanie zasługuje na pochwałę, ponieważ nie każdy bukmacher stosuje takie praktyki. Niektóre z opisywanych wyżej promocji są cykliczne i można z nich regularnie korzystać. Poza tym bukmacher zaskakuje także nowymi, oryginalnymi akcjami na zdobycie bonusów. W zakładce zakłady bukmacherskie możesz śledzić wszystkie najnowsze promocje bukmacherskie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze