Betclic nie zwalnia tempa i już przygotował kolejne dwa bonusy. Podobnie jak przed tygodniem, tym razem też masz okazję poprawnie wytypować całą kolejkę Ekstraklasy oraz pobić Footrolla. Ostatnio nikt nie podołał temu zadaniu i dzięki temu bonus wzrasta do 45000 PLN! Nie masz konta u bukmachera, a chcesz powalczyć o główną nagrodę? Załóż je z Betclic kodem promocyjnym: 550PLN i włącz się do gry!

Co daje Betclic kod promocyjny?

Przede wszystkim po użyciu naszego kodu promocyjnego w Betclic dostajesz możliwość zagrania najwyższego zakładu bez ryzyka w Polsce, który wynosi aż 625 PLN! Poza tym warto zwrócić uwagę to, że otrzymujesz możliwość zgarnięcia aż o 50% wyższych wygranych, licznych atrakcyjnych BOOST-ów, które podnoszą kurs danego zdarzenia oraz Multi+. Jeśli nie masz konta w Betclic, a chcesz skorzystać z wymienionych promocji, to załóż je z naszym kodem promocyjnym: 550PLN!

PIŁKARSKI JACKPOT O 45000 PLN!

Tydzień temu informowaliśmy o takiej samej promocji, ale żadnemu graczowi nie udało się poprawnie wytypować wszystkich meczów 21. kolejki. Tym samym bonus wzrósł do 45000 PLN! Czy tym razem rozbijesz bank? Przypomnijmy na czym polega ta akcja.

piłkarski jackpot betclic kod promocyjny

Jeśli chcesz być szczęśliwcem, który weźmie udział w podziale głównej nagrody, którą jest 45 tys. PLN to musisz poprawnie wytypować wszystkie 8 spotkań 22. kolejki Ekstraklasy. Stawka Twojego kuponu nie może być niższa niż 10 zł, a minimalny kurs nie jest wymagany. Swój zakład musisz zawrzeć dzisiaj (14.02.2020), przed godz. 18:00. Zakłady jakie obowiązują muszą być zakładami przedmeczowymi oraz muszą być typami na 1, X lub 2. Jeśli okażesz się jedynym graczem, który poprawnie wytypował wszystkie mecze, to na Twoje konto powędruje 45000 PLN bonusu!

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie bukmachera. Ważne, żebyś przed puszczeniem kuponu, wcześniej dołączył do promocji. Jeśli szukasz wskazówek jak typować Ekstraklasę to kliknij tutaj -> Typy Ekstraklasa, a znajdziesz wiele ciekawych informacji.

Pobij Footrolla i odbierz Betclic bonus

Czas na drugi ciekawy bonus od Betclic, którym jest możliwość zmierzenia się z Maćkiem z kanału Footroll. Znany youtuber wytypował mecze 22. kolejki Ekstraklasy. Twoim zadaniem jest pobicie go w tych typach! Na stronie bukmachera znajdziesz typy Footrolla, a następnie sam zdecyduj z którymi się zgadzasz, a z którymi już nie.

Jeśli okażesz się lepszy, to na Twoje konto bonusowe powędruje dodatkowe 10 PLN! Ważne żebyś wcześniej zapisał się do promocji, ponieważ tylko wtedy będziesz mógł odebrać Betclic bonus!

pobij footrolla betclic kod promocyjny

Zaloguj się aby dodawać komentarze