Betclic FAME Friday Arena – bonusy VIP i oferta

FAME Friday Arena bonusy

FAME Friday Arena: bonusy i oferta na galę. Już w najbliższy piątek czekają nas kolejne emocje związane z walkami freakfighterów. Tym razem czas na nowy cykl, który organizują włodarze federacji, a konkretniej chodzi o Friday Arena. Bez wątpienia będzie się działo, bowiem karta walk stoi na naprawdę dobrym poziomie. Mianowicie do klatki wejdzie między innymi Wampir, bracia Tyburscy, ale też Medusa, Dubiel czy Josef Bratan. W walce wieczoru natomiast wystąpi Kubańczyk i Alberto. A z okazji tego wydarzenia, również typerzy mają okazję skorzystać z oferty specjalnej. Jeśli chciałbyś poznać szczegóły dotyczące oferty Betclic na FAME Friday Arena, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Fame MMA Friday Arena typy

Betclic FAME Friday Arena

Na samym początku należy zaznaczyć, że jedynym bukmacherem posiadającym ofertę na FAME Friday Arena jest Betclic. Operator ten od dłuższego czasu posiada ofertę na FAME na wyłączność, co oczywiście oznacza, że tylko w tym miejscu można typować każdą gale wychodzącą spod szyldu tej federacji. Dzięki temu Betclic posiada mocno rozbudowaną i konkretną ofertę z przynajmniej kilkoma rynkami zdarzeń na każdą pojedynczą walkę. Ponadto znajdziesz tam ofertę specjalną dla nowych graczy, o czym dowiesz się w dalszej części tekstu.

Bonus VIP na FAME Friday Arena

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera, a chciałbyś obstawić zakład na FAME Friday Arena, to przed rozpoczęciem typowania trzeba przejść przez proces rejestracji. Tak naprawdę jest on bardzo prosty i intuicyjny, a konto założysz w dosłownie kilka minut. Warto jednak zaznaczyć, że z oferty specjalnej skorzystają tylko Ci gracze, którzy podczas wpisywania danych przy rejestracji wpiszą kod promocyjny Betclic. To on aktywuje ofertę specjalną, a jest nią zakład bez ryzyka do 200 PLN. Oznacza to, że nawet jeśli podasz błędny typ i kupon zostanie przegrany, to na Twoje konto bonusowe wróci postawiona stawka właśnie do 200 PLN.

Kod promocyjny na FAME Friday Arena

Tak jak wspomniałem, z oferty specjalnej na start skorzystasz tylko wtedy, gdy podczas rejestracji wpiszesz kod promocyjny Betclic, który brzmi VIPFAME. Dzięki temu Twój premierowy kupon będzie ubezpieczony, co bez wątpienia ułatwi typowanie pierwszego zakładu. A jak konkretnie wygląda instrukcja skorzystania z tego cashbacku? Poniżej znajdziesz potrzebne informacje. Oto one:

  1. Załóż konto w Betclic i wpisz kod VIPFAME. Link do aktywacji promocji na Fame Friday Arena 1
  2. Wpłać pierwszy depozyt i postaw kupon z kursem całkowitym minimum 1.14
  3. Jeśli podasz błędne typy, możesz liczyć zwrot na konto bonusowe, maksymalnie do 200 PLN (aby otrzymać pełną kwotę należy obstawić kupon za 228 PLN)
  4. W celu wypłaty bonusu należy dokonać jednokrotnego obrotu przyznaną kwotą po kursie całkowitym minimum 2.14
Fame MMA Friday Arena typy

Oferta Betclic na FAME Friday Arena

Oferta przygotowana przez bukmachera stoi na dobrym poziomie. W końcu będąc jedyną firmą, która posiada prawa do organizacji zakładów na FAME Friday Arena, nie może tam niczego brakować, żeby każdy z obstawiających był zadowolony. Na każdą walkę Betclic przygotował po około 6 różnych rynków zdarzeń, więc bez wątpienia jest w czym wybierać. Oczywiście obstawić można każdą z 10 walk i to na różne sposoby.

Fame Friday Arena rodzaje zakładów w Betclic

Zatem jak konkretnie wygląda oferta Betclic FAME Friday Arena? Do dyspozycji obstawiających są oczywiście podstawowe zakłady, jak wskazanie zwycięzcy pojedynku. W tym wypadku jest oczywiście 50% szans na poprawne wytypowanie. Ponadto użytkownicy Betclic mogą typować chociażby liczbę rund (poniżej/powyżej), ale także sposób zakończenia walki, czy zakończy się przed czasem, a także w której rundzie dany zawodnik zwycięży bądź w jaki sposób. Dlatego też wydaje się, że oferta przygotowana na tę galę jest konkretna i naprawdę atrakcyjna.

Zaloguj się aby dodawać komentarze