Bycie architektem brzmi dumnie, a w zakładach bukmacherskich forBET możesz realizować się w tej funkcji. Betarchitekt to narzędzie dla graczy, którym nie wystarcza standardowa oferta bukmachera. Funkcja Betarchitekt pozwala zaprogramować własne zakłady, które następnie możesz obstawić u bukmachera forBET. Betarchitekt to nowe narzędzie na polskim rynku zakładów sportowych, a w tym miejscu dokładnie dowiesz się, o co w nim chodzi!

Betarchitekt ForBET

Od legalnego bukmachera forBET w ostatnim czasie pojawiła się nowa funkcja, z której można skorzystać na stronie internetowej tego operatora. Betarchitekt to poszerzenie możliwości typowania zakładów sportowych. Dzięki temu narzędziu kreatywny typer może się jeszcze bardziej rozwijać za pośrednictwem oferty meczowej w forBET. Betarchitekt pozwoli mu zagrać nawet kilka typów, które zostaną rozliczone jako jeden zakład pojedynczy.

Po funkcji Betmarket czy Szybki kupon, Betarchitekt to kolejna nowość, która ma za zadanie wyróżnić forBET na tle pozostałych bukmacherów.

Co to jest betarchitekt?

Betarchitekt ma służyć graczom, którzy w obrębie jednego wydarzenia sportowego chcą obstawić kilka typów. To niejako narządzie, które pozwala kompilować zakłady z oferty dotyczące tego samego meczu. W ten sposób na jednym kuponie możesz uzyskać np. trzy typy, które dotyczą jednego meczu. Co ciekawe, wcale nie będzie to kupon akumulowany, bo betarchitekt umożliwia budowanie zakładów łączonych, które de facto są typem pojedynczym.

Najlepiej betarchitekt będzie można wyjaśnić na przykładzie meczu piłki nożnej. Załóżmy, że gra Real Madryt z FC Barceloną. Jako typer przewidujesz zwycięstwo Realu 2:0. Dzięki betarchitekt w obrębie jednego meczu możesz wytypować następujące zakłady:

  • wygra Real,
  • obie drużyny strzelą – nie,
  • w meczu poniżej 2.5 goli.

Jak widzisz twój jeden typ może oznaczać aż trzy zdarzenia, które muszą mieć miejsce, żeby zakład okazał się wygrany.

Betarchitekt w ForBET – jak to działa?

Jak działa Betarchitekt? Jeśli znasz specyfikę zakładów łączonych, to doskonale zrozumiesz funkcjonowanie Betarchitekt. W zakładzie łączonym obstawiasz np. dwa typy w jednym, co sprawia, że dwa spełnione warunki gwarantują ci wygraną z kuponu. W ten sposób kurs automatycznie staje się wyższy, bo im więcej zdarzeń, tym szanse na zwycięstwo maleją. Betarchitekt to właśnie połączenie zakładów łączonych z możliwością tworzenia własnej oferty bukmacherskiej.

Zakłady w Betarchitekt można znaleźć w ofercie przedmeczowej forBET. Jak to działa? Możliwość zrobienia własnego typu w ramach Betarchitekt pojawia się jako przycisk na żółtym tyle zatytułowany “stwórz zakład”.
Betarchitekt znajdziesz przy meczach piłki nożnej, ale też innych sportów takich jak tenis ziemny, koszykówka czy hokej na lodzie. Na chwilę obecną możliwość tworzenie Betarchitekt funkcjonuje na stronie iforbet.pl. Takiej opcji nie ma w mobilnej aplikacji bukmacher.

betarchitekt

Jak korzystać z betarchitekt?

Wyjaśnimy krok po kroku, jak wykorzystać narzędzie Betarchitekt, żeby stworzyć swój zakład. Na początku trzeba w wybranym meczu kliknąć na ikonę oznaczającą betarchitekt, czyli “stwórz zakład”. Co się wydarzy? Wyświetlą ci się zakłady, z których możesz budować betarchitekt. Będą to zakładki takie jak: popularne, mecz, drużyny, zawodnicy – to co znasz już z oferty forBET.

Jeśli masz już swój typ, który chcesz dodać do betarchitekt, to po prostu wybierz zdarzenie oraz kurs (zupełnie tak samo, jakbyś typował klasyczny zakład u bukmachera).

betarchitekt w forbet

Pod ofertą z zakładami wyświetlać się będą wszystkie te typy, które dodałeś do kuponu betarchitekt. Podgląd tych zdarzeń jest w sekcji “moje zakłady”. Dodane selekcje będą wyświetlane jako zielone kafelki – obok nich na żółtym tle będzie znajdował się kurs ogólny typu betarchitekt.

betarchitekt funkcja

Jeśli już masz pewność, że grasz wybrane typy, to możesz dodać je do kuponu. Co ciekawe, zakład betarchitekt może działać jako kupon pojedynczy, ale również taki typ możesz dodać do zakładu akumulowanego.

Jak jest rozliczany betarchitekt? Cały typ wejdzie, jeśli wszystkie selekcje w obrębie betarchitekt zostaną trafione. Na tym polega specyfika zakładów łączonych.

Promocje w ForBET

Betarchitekt to nie tyle promocja forBET, co nowe narzędzie. Jednak promocje w forBET wciąż mają się świetnie, a z kodem promocyjnym od Zagranie są jeszcze lepsze! Oczywiście kod promocyjny forBET jest przeznaczony tylko dla nowych klientów.

W promocjach forBET są bonusy powitalne, bonusy urodzinowe, Maxizysk i okazjonalne konkursy. Operator ten co jakiś czas daje nowe funkcje (jak właśnie Betarchitekt), a także wypłaca wyższe bonusy.

Bonusy dla nowych graczy

Przypomnijmy, że jeśli wciąż nie masz konta w forBET, to masz prawo do wykorzystania bonusu na start. Kod promocyjny: 2480PLN udostępnia ci najwyższe bonusy na rynku od forBET. W skład tej oferty wchodzi zakład bez ryzyka 200 PLN, bonus od wpłaty 100% do 2080 PLN, Maxizysk i dwa tygodnie gry bez podatku.

Szczegóły dotyczące bonusów forBET znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/forbet-bonus-powitalny-zasady-i-jak-wykorzystac/.

MaxiZysk

forBET słynie też z Maxizysku – dla nowych i obecnych graczy. W przypadku nowych klientów Maxizysk wynosi nawet 200 złotych i jest dodawany do konta po drugiej wpłacie. Okres jego ważności jest dość krótki, bo wynosi tylko 48 godzin od depozytu, więc zalecamy błyskawiczne działanie po zrobieniu drugiej wpłaty.

Twórz własne kupony w ForBET i nie tylko

Betarchitekt to wyjątkowe narzędzie na polskim rynku, które umożliwia na przykładzie tego samego meczu robić kilka typów. forBET nie jest jednak jedynym bukmacherem w naszym kraju, który daje szanse graczom, żeby ci mogli wykazać się swoimi pomysłami, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. eWinner i Betfan również mają zbliżone do betarchitekt pomysły, choć różnią się one w detalach.

Custom Bet to produkt od eWinner. To opcja składania bukmacherowi propozycji własnych zakładów. Operator może je zaakceptować, co skutkuje pojawieniem się ich w ofercie. Kiedy zaproponowany Custom Bet wejdzie do użytku, to możesz obstawić go po kursach, które zaproponował eWinner. Na podstawie Custom Bet bardzo podobnie działa My Bet, które znajdziesz w Betfan. Tam za pośrednictwem specjalnego formularza również złożysz propozycję własnego typu. Betfan przyjmuje najbardziej szalone zakłady nawet takie dotyczące tego, czy kibic wbiegnie na murawę. Jeśli pracownicy tego bukmachera zaakceptują zakład, to otrzymasz zwrotną wiadomość, a on pojawi się w ogólnodostępnej ofercie zakładów Betfan.

FAQ

Dla kogo jest betarchitekt?

Funkcja ta działa dla zarejestrowanych klientów forBET.

Gdzie znajdę betarchitekt?

Betarchitekt działa na stronie iforbet.pl. W mobilnej aplikacji narzędzie to nie zostało wprowadzone.

Jaki kod promocyjny użyć przy rejestracji w forBET?

Jeśli chcesz skorzystać z Betarchitekt, a nie masz konta w forBET, to załóż je z kodem promocyjnym: 2480PLN.