MaxiZysk to promocja od ForBET, która działa dla nowych klientów oraz okazjonalnie dla stałych graczy. To okazja, by zarobić dwa, a czasami nawet trzy razy więcej u bukmachera obstawiając poprawne typy. MaxiZysk służy jako mnożnik naszych wygranych, przez co możemy cieszyć się z powiększonej kwoty od ForBET. Na czym dokładnie polega MaxiZysk i jak z niego korzystać? O tym w dzisiejszym artykule.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

MaxiZysk i inne bonusy od ForBET

ForBET oferuje bonusy dla nowych i obecnych klientów. Jeśli nie masz jeszcze konta w ForBET, to możesz użyć nasz kod promocyjny, który brzmi ZAGRANIE i odebrać poczwórny pakiet bonusów powitalnych:

  • zakład bez ryzyka 200 PLN
  • bonus 100% do 2080 PLN
  • MaxiZysk 200 PLN
  • 2 tygodnie gry bez podatku

ForBET ma specjalne promocje również dla stałych klientów, którzy aktywnie korzystają z zakładów bukmacherskich. Do takich ofert należy właśnie MaxiZysk na Ligę Mistrzów, Ligę Europy lub Ekstraklasę, a także bonus urodzinowy, gra bez podatku oraz konkursy typerskie np. na gry karciane.

MaxiZysk ForBET — co to jest?

W pierwszej kolejności bonus w formie MaxiZysku można wykorzystać zaraz po założeniu konta w ForBET. Po odebraniu zakładu bez ryzyka i bonusu 100%, które przyznawane są po pierwszej wpłacie — można wykonać drugi depozyt, który aktywuje MaxiZysk. Wpłacając 200 PLN można wykorzystać maksymalny mnożnik wygranej x2. Minimalna wpłata pozwalająca obstawić za MaxiZysk to 20 PLN.

Aby zagrać za MaxiZysk, trzeba przygotować kupon w ForBET spełniający warunki:

  • zakład AKO (przedmeczowy lub live) z minimum trzema typami
  • minimalny kurs dla pojedynczego zdarzenia 1.40
  • w promocji nie biorą udziału zdarzenia ze sportów wirtualnych i gier karcianych

Po wytypowaniu kuponu — w edycji listy sald wybierz opcje “MaxiZysk x2” – to sprawi, że twoje wygrane zostaną pomnożone dwukrotnie. Np. zamiast 500 PLN wygranej — otrzymasz 1000 PLN itd. Tak właśnie działa oferta MaxiZysk!

maxizysk

Korzystając z MaxiZysku dla nowych graczy, pamiętaj, że od chwili wpłaty do wykorzystania promocji masz 48 godzin. Jeśli nie zdążysz, to utracisz swój MaxiZysk, czyli mnożnik wygranej.

Maksymalnie w ofercie ForBET MaxiZysk można wygrać 2279 złotych.

ForBET Maxizysk dla stałych graczy

MaxiZysk pojawia się również dla stałych klientów, którzy mają za sobą rejestrację konta i odbiór bonusu na start. ForBET oferuje MaxiZysk w promocjach dla stałych graczy na wybrane rozgrywki piłkarskie — zazwyczaj na Ligę Mistrzów, Ligę Europy i Ekstraklasę. Nie ma jednak reguły i czasami MaxiZysk może pojawić się również na inne wydarzenie sportowe. Przykład? Gala KSW, konkursów skoków narciarskich lub spotkania NBA.

maxizysk

Jak działa MaxiZysk w ForBET dla stałych graczy? Na podobnych zasadach, co w bonusie powitalnym. W określonym czasie trwania oferty należy zrobić wpłatę np. 100 PLN, a następnie postawić kupon na wskazane przez bukmachera wydarzenia (pre-match lub “na żywo”), co pozwoli aktywować bonus MaxiZysk x2 lub x3 (w zależności od oferty).

W tym przypadku MaxiZysk również jest ważny na twoim koncie przez 48 godzin. A żeby zakład zaliczał się do promocji, musi znajdować się na nim przynajmniej trzy typy z kursami minimalnymi 1.40. Wygrana sprawi, że otrzymasz powiększoną kwotę x2.

Co ważne — pamiętaj, że stawka kuponu z MaxiZyskiem zawsze musi być równa kwocie wpłaty. Np. jeśli wpłacisz 50 PLN — to za tyle samo musisz zagrać itd. Natomiast, jeśli chodzi o rodzaje zakładów, to nie można obstawiać typów na rynki “draw no bet” – drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra, nie ma zakładu.

Czy MaxiZysk trzeba obracać?

Wygrane uzyskane dzięki mnożnikowi MaxiZysk nie podlegają dalszemu obrotowi. A więc to oznacza, że jeśli dzięki MaxiZysk wygrałeś o 500 PLN więcej, to są to już twoje środki i możesz je wypłacić. Nie musisz spełniać dodatkowych warunków obrotu w celu uwolnienia bonusowych pieniędzy.

Brak obrotu sprawia, że MaxiZysk jest bardzo opłacalną promocją ForBET. Nie dziwi nas zatem tak duże zainteresowanie tego typu ofertą. To okazja na zdobycie dodatkowej gotówki, którą do razu możesz wypłacić z ForBET.

FAQ

Co to jest Maxizysk?

Maxizysk to mnożnik wygranej x2 lub x3 - to szansa na powiększenie wygranej.

Kto oferuje Maxizysk?

MaxiZysk dostępny jest u legalnego bukmachera forBET.

Ile można wygrać za Maxizysk?

W forBET maksymalna wygrana przy użyciu Maxizysk może wynieść 2279 złotych.

Kiedy dostępny jest Maxizysk?

Maxizysk w forBET dostępny jest dla nowych graczy przy rejestracji konta, a także przy okazji wielu wydarzeń sportowych dla stałych klientów. Np. Maxizysk pojawia się z okazji spotkań Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ekstraklasy.

Zaloguj się aby dodawać komentarze