Nowy legalny bukmacher na rynku. Licencję Ministerstwa Finansów otrzymała spółka BestBet. Firma stała się 16. podmiotem z licencją na udzielanie i przyjmowanie zakładów za pośrednictwem Internetu!

Nowy legalny bukmacher na rynku!

Zapewne przyzwyczailiście się już do newsów o wejściu nowych legalnych bukmacherów na polski rynek, więc nie będzie to dla Was żadnym zaskoczeniem, jeśli kolejny raz ogłosimy taką nowinę. Tym razem mowa o spółce BestBet z siedzibą w Warszawie, która dołączyła do grona podmiotów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie i przyjmowanie zakładów bukmacherskich przez Internet na terenie naszego kraju.

Spółka pojawiła się w gronie legalnych bukmacherów już 22 stycznia po otrzymaniu licencji Ministerstwa Finansów, jednak dopiero teraz rozpoczęła swoją działalność, udostępniać ofertę za pośrednictwem strony internetowej.

Rynek legalnych bukmacherów stale się rozrasta. W przyszłości można się spodziewać kolejnych podmiotów, a to oznacza zwiększoną konkurencję i więcej opcji dla graczy.

Ciężko na razie oceniać bukmachera BestBet, ponieważ to dopiero początek, jednak mają trudne zadanie, żeby powalczyć z czołówką branży,

Aktualnie w naszym kraju znajduje się 12 legalnych bukmacherów, którzy prowadzą sprzedaż w punktach stacjonarnych, a 16 operatorów posiada licencję na granie przez Internet. Zobaczymy, jak BestBet odnajdzie się na tle konkurencji.