Reprezentantki Polski zakończą drugi tydzień zmagań w siatkarskiej Lidze Narodów meczem z Belgijkami. Będzie to rywalizacja drużyn na podobnym poziomie, nie tylko jeśli mówimy o ich sytuacji w tabeli. Nasze kadrowiczki przystąpią do tego pojedynku po przegranej do zera z Japonkami i Amerykankami, a także sensacyjnej wygranej z Tajlandkami. Kupon stawiam w STS-ie.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Belgia vs Polska typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (18.06.2022 r.)

Czeka nas spotkanie, które jeszcze przed startem drugiego tygodnia zmagań reprezentacji Polski było zapowiadane jako te, które z ich perspektywy będzie najbardziej wyrównane. Polki z Belgijkami od lat toczą zacięte rywalizacje, czego dowodem jest, choćby to, że w ostatnich ich sześciu oficjalnych grach trzykrotnie byliśmy świadkami tie-breaka, a tyle samo razy rozegrania czwartej partii. Z kolei w dziesięciu meczach tylko trzykrotnie spotkanie kończyło się po trzech partiach, a ostatni raz w… 2014 roku.

Oczywiste typy związane z meczem Belgia vs Polska

Dlatego też nie może dziwić, że bukmacherzy STS-u wycenili fakt, że będzie rozegrany czwarty set zaledwie na 1.50. Jest to typ oczywisty, biorąc pod uwagę nie tylko historię, ale również aktualną formę zawodniczek, jak i same składy. Obie drużyny są dopiero w momencie budowania, nabierania doświadczenia i mimo, że kilkukrotnie już zaskoczyły, jak np. Polki w meczu z Tajkami, czy Niemkami, tak nadal mówimy o zespole, który dopiero dąży do należenia do światowej czołówki. Dlatego też jeżeli chciałbyś bardziej zaryzykować, to podpowiem Ci, że typ na to, że zostanie rozegrany tie-break jest nie tylko interesujący, ale również istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie takim wynikiem zakończy się rywalizacja Polek z Belgijkami. Kurs na to zdarzenie został ustabilizowany przez bukmacherów STS-u na poziomie 3.20, względem 1.32, że do tego nie dojdzie. Podejmując się typowania w tym momencie należy mieć na uwadze, że nasze reprezentantki mają w nogach już trzy mecze w tym tygodniu (w tym zaciętego tie-breaka), a Belgijki dwa i przystąpią do meczu w siatkarskiej Lidze Narodów z Polkami po dniu odpoczynku.

Historia, forma, jak i sytuacja kadrowa obu reprezentacji

Poza tym podejmując się obstawienia tego spotkania należy mieć na uwadze również to, że w ostatnich dziesięciu grach nasza reprezentacja wygrywała tylko trzykrotnie z Belgijkami, a miało to miejsce w 2014, 2018 i 2019 roku. Interesujące jest, że po ostatnim triumfie biało – czerwone były za każdym razem blisko odniesienia końcowego triumfu, ale przegrywały w tie-breakach. Patrząc, że w tej chwili Polki mimo porażek z Japonkami i Amerykankami, których de facto można się było spodziewać, prezentują się nad wyraz dobrze, sądzę, że wcale nie jest to takie oczywiste, że i tym razem Belgijki zwyciężą. Dotychczas obie kadry mierzyły się trzynastokrotnie, z czego siedem razy lepsze były nasze najbliższe przeciwniczki. Jako, że wynik może pójść w obie strony, to z dziennikarskiego obowiązku dodam, że kurs na Belgijki został ustabilizowany na poziomie 2.70, a na Polki 1.47. Różnica wzięła się również stąd, że Belgia jest po trzech porażkach, kolejno: do jednego uległy Turczynkom, do zera Chinkom i do jednego Kanadyjkom. Interesujące jest, że ostatnie zwycięstwo, jakie zanotowały miało miejsce 4 czerwca, kiedy to po tie-breaku pokonały Tajlandki.

Ciekawe, acz ryzykowne typy na mecz Belgia vs Polska

Tak, jak w tytule, jeżeli chciałbyś bardziej zaryzykować, to dodam, że na to, że będą potrzebne dokładnie trzy sety do tego, by wyłonić zwyciężczynie tego spotkanie został ustabilizowany na poziomie 2.50; że cztery na 2.55, a że pięć 3.20. Według mnie najbardziej prawdopodobnymi scenariuszami, na których spełnienie daje po pięćdziesiąt procent szans jest to, że będziemy świadkami czterech lub pięciu odsłon. Obie kadry znają się doskonale, są na mniej więcej podobnym poziomie, zarówno jeśli chodzi o jakość zawodniczek, jak i aktualną formę. Dlatego też odradzam typowanie związane z dokładnym wynikiem. Jest tak, gdyż możliwym scenariuszem jest zarówno to, że Belgijki wygrają do jednego, na co mamy kurs na poziomie 7.00; że wygrają po tie-breaku – 7.50; jak i, że dokonają tego Polki, na co mamy następujące wyceny: 3.90 i 5.50. Nie podejmuję się również wskazania na to, który set wygrają nasze reprezentantki, jak i Belgijki, ponieważ można tu powiedzieć, jak w tym przysłowiu: „Na dwoje babka wróżyła”. Dodam, że kursy na to, która kadra wygra pierwszą partię wynoszą 2.30 do 1.57 ze wskazaniem na Polki, a później dysproporcja układa się następująco: 2.25 do 1.58 i 2.30 do 1.57.

Moje typowanie związane z meczem Belgia vs Polska

Najbezpieczniejszym, a zarówno idealnym wyłącznie do podbicia kuponu kursem wydaje się to, że w pierwszym secie zespoły ugrają więcej niż czterdzieści trzy punkty. Na to zdarzenie mamy wycenę ustabilizowaną na poziomie 1.47. Jeżeli sądzisz, że do tego nie dojdzie, to spotkasz się z kursem na poziomie 2.60. Jednak od siebie tym razem zagram nieco ryzykowniej, a mianowicie to, że skoro obie drużyny są w identycznej sytuacji odnośnie swej dyspozycji, a zarówno, że jedna kadra będzie bardziej wypoczęta, a druga rozpędzona i chcąca udowodnić, że porażka ze Stanami niczego nie zmieniła. Dlatego też stawiam na to, że zespoły ugrają więcej niż czterdzieści cztery punkty, na co mamy wycenę 1.70 względem 2.10, że do tego nie dojdzie. A skoro mówię o obstawieniu w STS-ie, to dodam Ci jeszcze, że warto zwrócić uwagę na ich BONUS, który Ci przygotowali w związku z podejmowaniem się typowania właśnie u nich. Skoro już zapraszam, to polecam Ci odwiedzić również inne miejsce i przeczytać me pozostałe siatkarskie TYPY.

Propozycja kuponu:

Belgia vs Polska Liga Narodów siatkówka

fot. Tomasz Kudala/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze