Belgia – Kanada: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.11.2022

Eden Hazard w meczu z Egiptem

Gdzie oglądać Belgia – Kanada? Jednym z najciekawszych, środowych spotkań na mundialu w Katarze powinno być to pomiędzy Belgią, a Kanadą. Oba zespoły grają przecież atrakcyjną, ofensywną piłkę a ich konfrontacja powinna być znakomitym widowiskiem dla kibiców. Gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję z tego meczu? Między innymi o tym przeczytacie w poniższym tekście.

Spotkanie Belgii z Kanadą, podobnie jak inne mecze tegorocznego mundialu, będzie dostępne w telewizji polskiej. Niestety żaden legalny bukmacher nie oferuje streamu z przebiegu tego starcia, jednak Forbet ma w swojej ofercie piekielnie ciekawą promocję, dzięki której obstawicie zwycięstwo Hazarda i spółki po kursie 50.00! Jak skorzystać z tej opcji i jakie są warunki takiego bonusu?

  1. Załóż konto u bukmachera Forbet.
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Obstaw zwycięstwo Belgii z Kanadą za minimum 10 PLN.
  4. Jeśli kupon okaże się trafiony, otrzymasz 500 PLN bonusu od bukmachera Forbet.
  5. Bonus należy obrócić – kupon AKO z 4 zdarzeniami, każde z kursem minimum 1.30.

baner Forbet

Belgia – Kanada, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem, spotkanie Belgii z Kanadą zostanie pokazane w telewizji polskiej, efektem czego każdy kibic będzie mógł obejrzeć je na żywo w TV! Samo starcie zapowiada się do prawdy bardzo ciekawie i rozpocznie się 23. listopada o godzinie 20:00. Jak można się więc domyśleć, będzie to ostatni mecz mundialu tego dnia!

Belgia – Kanada: transmisja i stream online za darmo

W skutek tego, że TVP posiada prawa transmisyjne do wszystkich meczów mundialu w Katarze, mecz Belgii z Kanadą nie zostanie niestety pokazany w telewizji żadnego, legalnego bukmachera. Kwestia streamów online jest więc mocno ograniczona, jednak jeżeli macie ochotę obejrzeć to spotkanie na komputerze, to również jest taka możliwość! Transmisję online znajdziecie na internetowym portalu TVP Sport. Dopowiem jeszcze, że na naszej stronie odnajdziecie typy na to i inne starcia MŚ w Katarze!

Gdzie oglądać Belgia – Kanada?

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać mecze Mistrzostw Świata, to te zostaną pokazane na internetowej platformie TVP Sport. Dzięki tej opcji, spotkanie Belgii z Kanadą zobaczycie na wielu urządzeniach – mam tu na myśli chociażby transmisję na komputerze, laptopie, tablecie, czy smartfonie z aplikacją mobilną TVP Sport. Miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze