Gdzie oglądać mecz Belgia – Holandia? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W piątek w Lidze Narodów w zbiorze A rozegrane zostaną trzy spotkania, a jednym z nich będzie starcie Belgia – Holandia. Która z ekip tutaj wygra i zgarnie pierwsze punkty w tych rozgrywkach? Sprawdź, gdzie obejrzeć to starcie w telewizji lub online!

fuksiarz, baner, polsatbox

Belgia – Holandia, gdzie oglądać

Dzisiaj w Lidze Narodów rozegrany zostanie mecz Belgia – Holandia, więc będziemy świadkami dobrego spotkania i te powinno przynieść nam spore emocje. Gospodarze na pewno są tutaj faworytami, ale nie mogą zlekceważyć gości, bo Ci potrafią zaskakiwać. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby sprawdzić, gdzie oglądać spotkanie Belgia – Holandia!

Belgia – Holandia, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Belgia – Holandia? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Sport Premium 1 oraz w aplikacji na telewizory od Polsat Box Go w pakiecie sportowym tej platformy. Ta jest do pobrania na wszystkie urządzenia z systemem Smart TV, a więc większość nowych telewizorów. Do działania Polsatu potrzebujesz jednak jeszcze sprawnego internetu!

Belgia – Holandia, transmisja TV

Jeżeli nie masz dostępu do Polsat Sport Premium 1, a chcesz obejrzeć transmisję w TV ze spotkania Obywateli z mistrzem Hiszpanii, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W Fuksiarzu możesz odebrać voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go. Jak zdobyć taki voucher? To akurat jest bardzo proste i dokładnie to tłumaczymy w specjalnej instrukcji:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go
Skoro już wiesz, gdzie oglądać spotkanie Belgia – Holandia w TV, to teraz sprawdź jeszcze, czy można obejrzeć stream online z meczów Ligi Narodów!

Belgia – Holandia, transmisja online

Wyżej pisaliśmy o tym, gdzie obejrzeć Belgia – Holandia, bo transmisja online z tego starcia na pewno będzie szukana przez wiele osób. Hitowa rywalizacja będzie puszczona online legalnie jedynie w Polsat Box Go oraz u partnerów tej telewizji, bo tylko tam można oglądać Ligę Narodów, w tym najlepsze drużyny ze Starego Kontynentu.

Belgia – Holandia, szanse na zwycięstwo

Zdecydowanie Belgia jest faworytem w tym spotkaniu, ale Holandia na pewno może tutaj poszukać swoich szans. Zanim rozpocznie się to starcie możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie przygotowali na nie operatorzy!
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 20:30.
fot. pressfocus
Gdzie oglądać mecz Belgia - Holandia?

Spotkanie Belgii z Holandią będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Belgia zagra z Holandią?

Belgia zagra z Holandią już o godzinie 20:45!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze