Zbigniew Bartman – Błażej Augustyn: typy, kursy i zakłady | Gdzie oglądać?

Zbigniew Bartman na ważeniu przed walką

Typy na Zbigniew Bartman – Błażej Augustyn, Clout MMA 3. Na najbliższej gali Clout MMA kibice zobaczą wielu byłych sportowców i do tego grona oczywiście zaliczyć należy Zbigniewa Bartmana, jak i Błażeja Augustyna. Były siatkarz stoczy ciekawy pojedynek z byłym piłkarzem, a więcej o tej walce powiem w poniższym tekście. Znajdziecie w nim zarówno typy na Bartman – Augustyn, jak i dowiecie się, gdzie oglądać ten pojedynek. Zapraszam więc do lektury.

Masz ochotę obstawić galę Clout MMA 3? Załóż konto w Fortunie, która jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Kliknij w nasz kod promocyjny, aby założyć konto i odebrać 20 PLN bonusu za rejestrację!

Baner pod Clout MMA 3

Zbigniew Bartman – Błażej Augustyn, typy i przewidywania

Polityka i wizja tworzenia gali Clout MMA opiera się przede wszystkim na walkach byłych sportowców i właśnie o takim pojedynku mowa w tym artykule! Zbigniew Bartman to przecież emerytowany już siatkarz, który grał w polskiej reprezentacji, oraz osiągał sukcesy na arenie klubowej. Obecnie 36-letni zawodnik Clout MMA zdążył już zadebiutować na pierwszej odsłonie gali, kiedy to pokonał w 2. rundzie Tomasza Hajto przez kontuzję rywala. Ogólnie jednak wielu spodziewało się łatwiejszego i szybszego zwycięstwa Bartmana, a ten w 1. rundzie miał spore kłopoty z 15 lat starszym rywalem. Pierwsze koty za płoty są już jednak za Zbigniewem, który na pewno z walki na walkę będzie coraz lepszym zawodnikiem sportów walki. Na duży plus są jego warunki fizyczne, ponieważ mierzy on aż 197 cm wzrostu, a do klatki wniesie ponad 100 kg! Z kondycją i motoryką również nie powinno być większego problemu. Co natomiast warto wiedzieć o jego rywalu?

Błażej Augustyn to emerytowany już piłkarz, który występował między innymi w Lechii Gdańsk. Środkowy niegdyś obrońca również ma już za sobą pierwszy pojedynek w Clout MMA i również zakończył go jako zwycięzca. Warto powiedzieć, że zawodnik ten wskoczył na kartę walk w ostatnim momencie i praktycznie bez przygotowania, czy obozu treningowego zdołał na dystansie 3 rund wypunktować Dominika Pudzianowskiego. Były piłkarz pokazał się w tym pojedynku z kapitalnej strony i na pewno będzie jeszcze lepszy w najbliższym pojedynku, do którego mógł się przygotować znacznie lepiej. Jeszcze bardziej efektowna powinna być stójka Augustyna, w której dominował on nad Pudzianowskim. Ogólnie nie spodziewam się, by opisywany pojedynek zakończył się szybko. Obaj panowie na pewno będą mieli game-plan na pełny dystans i każdy z nich powinien dysponować niezłą kondycją. Moje pierwsze typy na Bartman – Augustyn zakładają minimum 2.5 rundy w tym pojedynku.

+2.5 rund
Kurs: 1.55
Zagraj!

Zbigniew Bartman – Błażej Augustyn, kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o standardowe typy na Bartman – Augustyn, a więc kursy na zwycięstwo w tym pojedynku, to zdecydowanym faworytem bukmachera Fortuna jest były piłkarz. Pisałem już, że Błażej Augustyn zaprezentował się bardzo przyzwoicie w walce z Dominikiem Pudzianowskim, do której przecież de facto się nie przygotowywał! Tym razem miał on okazję przepracować kilka dobrych tygodni i nie bez powodu jest faworytem. Aktualne kursy na Bartman – Augustyn umieszczam pod spodem:

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
3.60
Z. Bartman
1.20
B. Augustyn
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Dowolne typy na Bartman – Augustyn obstawicie za darmowe 20 PLN, które zyskać możecie z naszym kodem promocyjnym Fortuna! A w ofercie tego bukmachera znaleźć można również inne zakłady, w tym kursy na rezultat końcowy. Fortuna przewiduje, że pojedynek ten może potrwać kilka minut, a być może także zakończyć się na punkty. Trudno przewidywać, by któryś z zawodników ruszył do zdecydowanej ofensywy od pierwszego gongu. Poniżej znajdziecie kursy na rezultat końcowy w rozumieniu pełnego dystansu w tym starciu:

Kursy na pełen dystans

Fortuna
1.80
pełen dystans - tak
1.80
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zbigniew Bartman – Błażej Augustyn, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o typy na Bartman – Augustyn w kierunku zwycięzcy walki, to stawiam na triumf byłego piłkarza, a więc Błażeja Augustyna! Bartman będzie miał lekką przewagę warunków fizycznych, lecz w rywalizacji z Tomaszem Hajto nie zrobił on furory i gdyby nie kontuzja 15 lat starszego rywala, mógłby owe starcie przegrać. Błażej Augustyn zaprezentował się natomiast bardzo dobrze w debiucie i spodziewam się, że ponownie zdoła on wypunktować swojego rywala. Na marginesie, zerknijcie koniecznie na wszystkie typy Clout MMA 3!

B. Augustyn wygra
Kurs: 1.20
Zagraj!

Zbigniew Bartman – Błażej Augustyn, gdzie oglądać?

Zostawmy na moment typy na Bartman – Augustyn i zajmijmy się kwestią transmisji z omawianego pojedynku. Podobnie jak w przypadku zdecydowanej większości gal freak-fightowych, tak i rywalizację siatkarza z piłkarzem i całą Clout MMA 3 obejrzymy w Internecie za sprawą streamu online. By go znaleźć, należy wejść na stronę cloutmma.tv, założyć swoje konto, a następnie wykupić PPV do gali!

Zbigniew Bartman – Błażej Augustyn, transmisja w TV za darmo

Kibice freak-fightów przyzwyczajeni są, że gal takich jak Clout MMA nie znajdziemy w TV. Żadna stacja telewizyjna nie posiada praw transmisyjnych do tego rodzaju wydarzeń i również walki Bartman – Augustyn nie obejrzymy w TV. Niestety nie ma również mowy o legalnej transmisji za darmo, ponieważ jak już wspomniałem, trzeba będzie zapłacić za dostęp do PPV z całej piątkowej gali.

Zbigniew Bartman – Błażej Augustyn, stream online

Oczywiście najbardziej popularną opcją oglądania gal freak-fightowych są streamy online i podobnie będzie w przypadku Clout MMA 3. Dostęp do takiej usługi zakupicie na oficjalnej stronie organizacji, a więc na cloutmma.tv. Jedynie kosztujące 34.99 PLN lub 39.99 PLN PPV jest legalną opcją, by zobaczyć walkę Bartman – Augustyn i inne pojedynki na żywo, a darmowych alternatyw niestety w Polsce nie ma.

Typy na Zbigniew Bartman – Błażej Augustyn

Skoro już wiecie gdzie obejrzeć Bartman – Augustyn na żywo, to wybierzmy ostatnie typy na ten pojedynek Clout MMA 3. Pisałem już o tym, że moim faworytem jest o rok młodszy były piłkarz i nie spodziewam się szybkiego rozstrzygnięcia tego pojedynku. Augustyn w pierwszej walce bardzo mądrze punktował Dominika Pudzianowskiego i pokazał znakomite przygotowanie motoryczne. Łącząc więc 2 wyżej proponowane typy na Bartman – Augustyn, wychodzi nam zwycięstwo drugiego z zawodników na punkty. Taki też zakład proponuję i zachęcam do zerknięcia na aktualne promocje bukmacherskie. Powodzenia!

B. Augustyn wygra na punkty
Kurs: 2.25
Zagraj!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze