Typy i kursy na Bagietka – Pacio. Na drugiej gali Prime SHOW MMA dojdzie do dość ciekawego pojedynku. Ani Patecki, ani Bagietka nie są zbyt znani, ale i tak mogą zrobić sporo zamieszania w oktagonie. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Bagietka, jednak dobrze wiemy, że nie możemy przekreślać Pacio. Ten w końcu też może poszukać swoich argumentów.

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Bagietka – Pacio, typy na walkę

Jakie są ciekawe typy na walkę Bagietka – Pacio? Zanim do tego przejdziemy, to najpierw kilka zdań o obu zawodnikach. Bagietka zasłynął z tego, że miał walczyć na niechlubnej gali, gdzie sobowtóry Zełeńskiego i Putina miały się zmierzyć. Ostatecznie do jego walki nie doszło, natomiast organizacja przygotowała fatalne wydarzenia. Teraz Bagietka będzie mógł pokazać się przed większą publicznością, jaka niewątpliwie czeka go na Prime SHOW MMA. Jego rywalem będzie Pacio, czyli kuzyn popularnego Pateckiego.

A w tym momencie sprawdź nasze typy na PRIME SHOW MMA 2!

Bagietka – Jan Patecki Pacio zapowiedź walki

Pacio przyznaje, że jego przeciwnik jest bardzo mocny. Bagietka i Patecki na pierwszy rzut oka mają zbliżone warunki fizyczne, ale szczegóły poznamy dopiero na oficjalnym ważeniu. Pacio jednak nie jest tutaj faworytem, bo patrząc na kursy bukmacherskie widzimy, iż jest to Bagietka. Ten na przygotowaniach wyglądał nieco lepiej niż jego rywal. Trzeba pamiętać, że będzie to starcie freak fightowe, a to oznacza, że tutaj jeden cios może zakończyć walkę. Należy to często podkreślać, ponieważ jest to ważna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę!

Bagietka – Pacio, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Bagietka - Pacio
Fortuna
1.58
Bagietka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.21
Pacio
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Fortuna
1.80
+2.5 rundy w walce Bagietka - Pacio

Bagietka – Jan Patecki Pacio, kto wygra walkę?

Bagietka w starciu z Pateckim jest faworytem m.in. ze względu na obycie z większą widownią, a także dłuższy staż treningu. W końcu przygotowywał się już do niechlubnej gali z udziałem sobowtóra Putina i Zełenskiego. Pacio niewiele miał do zaoferowania nam podczas konferencji i na face to face. Nic więc dziwnego, że sporo osób uważa, iż tutaj jest bez większych szans. Trzeba także podkreślić, że Bagietka posiada lepsze warunki fizyczne, co w takim starciu może się okazać kluczowe. Jego pewność siebie na konferencjach też sporo mówi o tym, jak podejdzie do tego pojedynku. Nic więc dziwnego, że sporo osób stawia tutaj na Bagietkę.

Typy na Bagietka – Pacio

W tym starciu stawiamy na Bagietkę, ponieważ wyglądał lepiej na przygotowaniach do walki. Do tego jego rywal nie był przekonujący na face to face. Nie ma też większego doświadczenia w oktagonie, a pierwsze wystąpienie przed tak dużą publicznością może stresować. Jak wyglądają kursy na to starcie? Widzimy, że mniejszy jest na Bagietkę, ale mnożnik na poziomie 1.58 daje nam spore value. Przy okazji sprawdź, gdzie obstawiać Prime SHOW MMA, bo dostępne są także zakłady na inne walki. –> https://zagranie.com/prime-show-mma-gdzie-i-jak-obstawiac-bukmacher-prime-mma/

typy na walkę patecki - bagietka

fot. pressfocus

Gdzie obstawić walkę Bagietki z Pacio?

Walkę tych zawodników możesz obstawić u bukmachera Fortuna.

Kto ma większe szanse na wygraną?

Patrząc na kursy widzimy, że zdaniem Fortuny większe szanse ma Bagietka.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze