Bagieta – Daro Lew: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Bagieta - Daro Lew gdzie oglądać

Bagieta – Daro Lew: gdzie oglądać tę walkę Prime MMA 8? Przed nami niezwykle ciekawie zapowiadająca się, ósma edycja walk freak fighterów spod szyldu Prime. W co-main evencie zobaczymy świetnego showmana, Dariusza Kaźmierczuka i nieźle radzącego sobie Gorzelańczyka. Bez wątpienia będzie się działo. A jeżeli chciałbyś zobaczyć tę walkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Bagieta – Daro Lew, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej!

Baner Totalbet

Bagieta – Daro Lew, gdzie oglądać?

Przed podaniem konkretów na temat transmisji walki Bagieta – Daro Lew, warto przyjrzeć się samemu pojedynkowi. Mianowicie kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to Kaźmierczuk jest faworytem do zwycięstwa. Znając jednak jego rekord i możliwości, a także formę Bagiety, wydaje się, że w tej walce może zdarzyć się naprawdę wszystko. Zapowiada się więc niezwykle interesujące widowisko. Zatem gdzie oglądać Bagieta – Daro Lew?

Bagieta – Daro Lew, kiedy i o której godzinie?

Nadchodząca walka pomiędzy Bagietą a Daro Lwem odbędzie się już w sobotę, 13. kwietnia. Gala, która pierwotnie miała odbyć się w Gorzowie, ostatecznie będzie miała miejsce w Warszawie. Standardowo rozpocznie się ona o 20:00, kiedy to do walki wyjdą pierwsi fighterzy w formule 2vs2. Jeśli chodzi o opisywane starcie, to należy spodziewać się go w okolicach 23:30/23:45, bowiem będzie to co-main event Prime MMA 8! W tym miejscu warto również wspomnieć, że galę obstawisz jedynie w Totalbet. Jest to spora zmiana, bowiem do niedawna ofertę przygotowywała Fortuna. To już jednak przeszłość i teraz jeśli chciałbyś wnieść kupon na walki Prime MMA 8, to musisz posiadać konto u wspomnianego operatora. A jeśli jeszcze go nie masz, to warto podczas rejestracji wpisać kod promocyjny Totalbet, dzięki któremu skorzystasz z trzech cashbacków o łącznej wartości 333 PLN!

Bagieta – Daro Lew, transmisja na żywo w TV

Tak jak ma to miejsce w ostatnich latach, tak i w przypadku nadchodzącego Prime MMA 8 nie należy spodziewać się transmisji gali w TV. Tak naprawdę żaden kanał telewizyjny nie pokaże walk freak fighterów i chyba nie należy się na to również nastawiać w przyszłości. Oznacza to, że starcie Bagieta – Daro Lew również będzie można śledzić jedynie w sieci, w formie streamu online.

Bagieta – Daro Lew, stream online

Pojedynek Bagiety z Daro Lwem będzie zatem dostępny jedynie w internecie. Fani freakfightów dobrze wiedzą, że próżno szukać darmowych transmisji, bowiem dostęp do niemalże wszystkich gal tego typu otrzymasz jedynie po opłaceniu pay-per-view. A wtedy będziesz mógł śledzić wszystkie starcia oferowane przez Prime, czyli aż 11 potyczek podczas warszawskiej imprezy. A gdybyś chciał poznać typy na Prime MMA 8, to znajdziesz je standardowo na naszej witrynie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze